Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2013 (Pre-topic)


bencik
 Share

  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Galai visi metas kopejai un cepot katrs atbild par savu iesmu un poblem solved...!

Tomēr uzskatu, ka ka viens labs cepējs (NE es, man atklātā uguns nepadodas pārāk labi, varu marinēt kaut cistrenu šašlika savukāt ja nu kas) būs labāk. Visi kopistiski un brālīgi paēdīs un tad kapteiņos...

Link to comment
Share on other sites

Par galju vajadzees iecelt paaris arbildiigos cilveekus, jo ja katrs ceps, kad grib beigas paliksim pie sasistas siles :D

Registreta doma par bulcinieku ir zajebis, jo mangalss uz vietas tur nava, malku ari labi panemt liidzi, anyway, ja pietruuks atradisim vieta. Katlu ari butu labi, ja Igors pakertu liidzi un kur tad bez murdzinja briezha galas :)

Odinj, ko tu ar Evu izdariiji ?!?!? We need her!!!!

Link to comment
Share on other sites

Atķeksēju visus datumus, jo pa lielam vienalga.

Tā kā tagad esmu rīdzinieks, tad tie 140km nav problēma.

Vēlāk, iespējams, jāizlasa visu kas te sadrukāts, bet droši vien runā jau par visādām gaļām etc. šit.

Ja nu kas, tad atbalstu visu to mešanos gaļai, spotam da vienalga kam.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja viens cp, tad diena vinam izcakareta. Es varteikt visos maju pasakumos esmu cepejs, un ja ir +15 cilveki, jau paliek kaitinosi. A ja 30-40 cilveki, lai kartigi visu pabarotu vajag 5h sedet pie mangala, un diez vai viens cilveks to gribes darit...

nuu eest taisiis visi kopiigi, es joprojam pieturos pie teiciens "viens par visiem, visi par vienu", taapat kaa pagajusho gadu visi iesaistijaas, kad vajadzeeja, sanesa malku, palidzeja ar darzeniem, galju etc, tie pizdkjuki, kas sedeja un sevi uzskatija par parak labiem prieksh tadiem darbiem, var ari neierasties, gan jau ka neskumsimt. Es domaju uz vietas atradisim cepejus, reku Bota jau pieteicas un es domaju nebus problema kadam vinu nomainit, galvenis ir kopiga velem kaut ko darit :)

Link to comment
Share on other sites

tie pizdkjuki, kas sedeja un sevi uzskatija par parak labiem prieksh tadiem darbiem, var ari neierasties,

Šo nekad neesmu sapratis tusējot brīvā dabā. Ресторан, что ли?

Pie tam var pat pie mangāla uzrīkot mikro-tusu, lai jautrāk ceptos

Edited by b0r1ng
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā ir šis izslavētais spots? Mežainē?

Ir divi spoti : Viens pie Mezotnes, kur esam bijusi vairakas reizes, otrs spots ir pie Meiraniem, kur apsveram domu piedalities shogad. @Bencik

Link to comment
Share on other sites

es parasti diezgan slinkoju uz ēst taisīšanu šados pasākumos, jo vienkārši es neēdu. es labi ja divus gabaliņus gaļas apēdu un viss. pagājušo gad es apēdu pus bļodiņu zupas, jo kretīni piespieda.

respektīvi, es arī īsti neatbalstu kopējo mešanos priekš pārtikas.

Link to comment
Share on other sites

es parasti diezgan slinkoju uz ēst taisīšanu šados pasākumos, jo vienkārši es neēdu. es labi ja divus gabaliņus gaļas apēdu un viss. pagājušo gad es apēdu pus bļodiņu zupas, jo kretīni piespieda.

respektīvi, es arī īsti neatbalstu kopējo mešanos priekš pārtikas.

Es arī parasti needu daudz, bet neēst\neuzkost ir vienkārši fatāli tavām aknām, ja jau tomēr kapteinis līst iekšā. Tak što ēdīsi... Un cepsi ar...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Pusdzivais tiesham neko daudz need, vienkaarshi lai neapvemtos teltii, bet es neatbalstu saakt dalishanu, kurs eed, kurs need etc. Pagajushos gadu par paiku man liekas metamies 3ls... Ja kadam ir zheel noziedot so summu zinot, ka neko daudz needis, man nav ko komenteet :)

Link to comment
Share on other sites

3ls nav nekāda problēma. 10ls gan nevēlos ziedot, labi ja 1ls noēdu :D

nav jau ar žēl tos 10ls pakai, žēl man ir vel to visu taisīt, ja pats vispār ēšanā nepiedalos :D

Tādā gadījumā tev var piedāvāt "gaļas cepēju nodzirdītāja" amatu :D

Link to comment
Share on other sites

3ls nav nekāda problēma. 10ls gan nevēlos ziedot, labi ja 1ls noēdu :D

nav jau ar žēl tos 10ls pakai, žēl man ir vel to visu taisīt, ja pats vispār ēšanā nepiedalos :D

Beidz veciit, nekaadi 10ls, traks tu esi :D Es domaju 3ls pilnigi pietiek uz galvinu par divam dienam, jo taisam mes ''masu paiku'', ar kuru pilnigi pietiek, lai pieliktu kungi, visu parejo katrs saved pats pec sirds patikas, galvnais diena buut vienai normalai edienreizei :)

Link to comment
Share on other sites

Es gan domaju ka 5ls ka minimums vajag. Jo pagajusogad galjas bija par iisu, sogad ari kadu kartupelisus var iepirkt, lai iemest mangali/ugunskura. Ka ari varetu vairak darzenus iepirkt, lai ir ko pagrauz, jo negribas gluzi cipsus u.c sudus grauzt visu laiku. Labak kadus burkanus, tomatus, gurkisus u.c. ar kadu merciti un aida. + ka vienmer jametas tak visiem miskastes maisiem u.c. brinumiem kas butu nepieciesami.

Link to comment
Share on other sites

beigsiet ņemties pa to virtuvi ? :D ja kādam bija par maz, vienmēr ir opcija paņemt backapam līdzi kādu privāto gaļas spainīti kā to izdarīju es..

ps tikko radas ideja, varbūtās kāds kam nav slinkums, pēc naudas saziedošanas, pāris dienas pirms pasākuma varētu sapirkt gaļu un paši samarinētu kaut kādu majonēzes marinādi ? sanāktu lētāk + vairāk kā tie mazie spainīši pagājušajā gadā :)

Link to comment
Share on other sites

beigsiet ņemties pa to virtuvi ? :D ja kādam bija par maz, vienmēr ir opcija paņemt backapam līdzi kādu privāto gaļas spainīti kā to izdarīju es..

ps tikko radas ideja, varbūtās kāds kam nav slinkums, pēc naudas saziedošanas, pāris dienas pirms pasākuma varētu sapirkt gaļu un paši samarinētu kaut kādu majonēzes marinādi ? sanāktu lētāk + vairāk kā tie mazie spainīši pagājušajā gadā :)

Varu apņemties visu sagraizīt and shit, BET man ir problēmas ar traukiem.

Link to comment
Share on other sites

Analgins laikam pagajushos gadu bija parak liela vafelee :D Par galu neuztraucas, man muterite par pashizmaksu visu sataisiis, tie kas bija pagajushos gadu gan jau vares komenteet bija edams vai nebija. Domaju shogad neko jaunu neizgudrosim un bliezisim pa vecam.

Njaa var redzeet, ka laiks skrien... gadi 5 atpakal jautajums par eshanu vispar nebija pasakuma dienas kartiba, kur nu vel runas par nojumi etc. Pa liela man prieks, ka sakam risinat svarigakos jautajumus, jo ka zinams alkahols nekad nav truucis, runa par vinu vai nee :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...