Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2013 (Pre-topic)


bencik
 Share

  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja tu katru gadu beigtu čīkstēt un priekšlaicīgi paņemt brīvdienas tad tu arī ierastos!

ps goodmen, beidz raudāt kā maza meitene, maucam!!!

Respect i uvazhuha :)

Wormam ir taisniba par nojumi, pie Diviisha bija mazs vigvams, bet tas arii glaaba tikai 10 cilvekus, atceros kaa mes vnk sedejam mashinaam recaam 1h un dzeraam kameer araa lija lietus, njaa :D

Vienmer ir opcija depo un plastmasas saliekam pasakums, kas maksa padtsmit lati, liela veja protams ne suuda neder, bet pret lietu aizsarga

Link to comment
Share on other sites

5-10ls no galvas un ņemam normālas nojumes + gaļu un visu citu.

Aptuveni šādi varētu izskatīties normāls pasākums

10LS - bencikam par staffu

10LS - kapteinis

10LS - paika

+/-10LS degviela no galvas (hardcore)

aptuvenās izmaksas ~50ls par pasākumu

6-8LS cīgas

Link to comment
Share on other sites

Kur lietus bez veeja? Tas aju tikai kad smidzina, bet to ari tapat var pardzivot... Vnk uzjautat vai kadam nav majas kartigaka nojume, nevis leetaa depo! Un varetu parmainju peec atrast soferi, citadak apnicis otrajaa dienaa valdities :D

https://www.youtube.com/watch?v=r0FaL-VWhzg

Link to comment
Share on other sites

vispār jau varam kādi 6/7/8 samesties un šo pakalpojumu izmantot.

http://www.ss.lv/lv/transport/transportation-and-loading/passanger-traffic/taxi-and-car-driver-rent/

i 5dien aizvedis, i 7dien atvedīs :D pagāšgad pāris reizes esmu lietojis, vienkārši ideāli. protams, sanāk dārgāk, betnu po, nevienam nav jāuztraucas par braukšanu zem promiles.

Link to comment
Share on other sites

vispār jau varam kādi 6/7/8 samesties un šo pakalpojumu izmantot.

http://www.ss.lv/lv/transport/transportation-and-loading/passanger-traffic/taxi-and-car-driver-rent/

i 5dien aizvedis, i 7dien atvedīs :D pagāšgad pāris reizes esmu lietojis, vienkārši ideāli. protams, sanāk dārgāk, betnu po, nevienam nav jāuztraucas par braukšanu zem promiles.

doma par kopeju transportu vispar nav slikta, ja tas shoferis prasa ari samaksu psr celju kuru vins nebrauc sanaak 10ls no galvinjas, ja busaa brauc 8 cilveki.

mana gadijuma, gan tas atkriit, jo braukshu lai buutu uz vietas jau 5dien riita pusee, shaubos vai tas deres paarejiem. kaut gan ja visi skaisti panem 5dienu briiivu.... :D

Link to comment
Share on other sites

Vispar es jau ari gribetu aizlaist beidzot uz so pasakumu,tikai jautajums ir vai vecie buki tiri grib sava sula varities un parunat piedzivojumus(kas ir pilnigi normali) vai ari jaunas sejas redzet? Sen jau ir bijusi doma aizlaist,tikai ka jau vienmer viss cits ir izradijies neatliekamaks,soreiz man ka reize augusts ir klusais menesis,tapec ir doma,ka varetu pievienoties!

Link to comment
Share on other sites

Ja ir 9.-11. tad netieku!

Kas notiek 25.,26. Jūlijā ?!

Julijs ir sliktakais menesi saadu pasakumu rikosanai, jo ir pilns ar visadiem citiem pasakumiem, kas samazina cilveku iespeju ierasties uz so pasacienu + es pats tajos datumos neesmu Latvija visticamak.

Izskatas, ka pieturesimies visticamak uz otro augusta nedelu, kaa pasakuma norises datumu. Runajot par vietu, man ir pilnigi vienalga, kur mees taisam, man izdevigak pie divisha, jo pasam ir mazaks jebatorijs, bet gribeju piedavat kaut ko jaunu, uz doto bridi izskatas, ka vairakumam ir pienemams spots pie Meiraniem.

Diskusiju turam atvertu lidz nedelas beigam, pec tam sapratisim 100% par vietu un laiku un taisisim augsha lielo topiku, kur tad ari vaksimies kopa un shtukosim ko un kaa dariit.

Ja runajam par jaunam sejam, nekad nav bijusi problema, kad ierodas cilveki, kuri ir pirmo reizi, galvenais, lai pasi izrada patiku kopa tuseties, tad viss buus ok, katra zinja shis nav domats tikai pasakums kaut kadai noteiktai cilveku grupai, bet gan gign ka komunai, kaa iespejai 1x gada savakties kopa. Ja kaadam ir problemas ar sho nostadijumu, var iet taisni di#${% :)

Link to comment
Share on other sites

Brauktu es no Juglas,varu panemt 3 cilvekus,aimugure divi,lai ertak! Atvestu atpakalj lidz Juglai,talak pashi! Man jebkurs datums der un ja vajag palidzigas rokas,tad varu jau but no rita puses tur!

Link to comment
Share on other sites

Bencik kas tā tur netālu par vietu VISAGALS? :D Es noteikti gribēšu nofotografēties pie uzrakstiem VISAGALS un KAPU EZERS! :D

Par apbedinajumu tev, nekur nav ziimes ar siem te vardiem, tie no vecaam dienaam naakushi klaat :D Tur pat netalu ir kapi, varbut tapeec arii taadi nosaukumi, aaa by the way, tur ir apglabats Oskars Kalpaks, ta ka ja bus veeme varesim ekskursiju lidz turienei taisiit :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry Analgins netisham izdzesu tavu postu, uz ipad tas pogas ir mazakas :D

Katra zinja tav ieteikums panemt lidzi brezentu derees. atradisim gan jau kur piesiet vinu, bet tad stabili jabrauc tev ari no rita 5dien, kamer tiksi jebtaj jebatj :)

Link to comment
Share on other sites

Katls parasti paredzes lielajai zupas varisanai... Sogad vaadzetu vairak galjas ka pagajusogad sabidit, jo bija pa iisu. Varbut jametas lielakai summai?

Principa ta ka man sanak tuvak, varu njemt bulcinieku un braukt... Tur iemest mangali (ja bencikam tur nav), malcinju, kartupelisus utt sikumus. Pietam sogad varetu mangali kurinat visu dienu un kur grib, tas kaut ko cep, nevis viens visiem cep.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Whew, izlasīju...Jau pēc iepriekšējo gadu jautrajiem rezumē esmu sapratis, ka kādreiz vajag aizbraukt! Diemžēl vienmēr kaut ko nolažoju, vai arī kāds cits piespiež mani laist secen šo neikdienišķo pasākumu....Ja tik tālu jābrauc, tad noteikti gribētos abas dienas, bet pagaidām nav ne jausmas, kas ar darbiem darīsies, vasarā, tieši brīvdienās daudz darba... :coffee:

Bet nu gribētos jau...Fucīti paspēlēt, re kur plofku sola...viss jau baigi skaisti izklausās! Tik jāņem bise līdzi, ja kāds man pūtīs pīpīšu dūmus virsū! :pizdiblee:

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Sorry Analgins netisham izdzesu tavu postu, uz ipad tas pogas ir mazakas :D

Katra zinja tav ieteikums panemt lidzi brezentu derees. atradisim gan jau kur piesiet vinu, bet tad stabili jabrauc tev ari no rita 5dien, kamer tiksi jebtaj jebatj :)

nelietis, es pats to postu 1x izdzēsu rakstot :D

ja man darbā sanāks visu sakārtot tā kā man tīk, goodmens beidz būt maziņa meitene un uzradīsies vēl kādi līdzbraucēji tad jau easy visu varam sarunāt.. sliktākajā gadījumā lācim uz astes uzsēdīšos un maukšu uz rīgu un tad ar viņu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...