Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Varbūt ieliekat pie votemap normālas mapas , piemēram kā dd2x2 un tādas?

neredzat ,ka serveris mirst un neviens nespēlē?

visu laiku iet kkādas tizlas lielas mapas,tikai tad ,kad kāds admins atnāk un nomaina uz mazāku parādās tauta...

nē nu,ja gribat atstāt tad droši,jo man po*uj jau,vairs nav jēgas tur spēlēt ,tāpat vairs nav tik daudzi cilvēki kā agrāk..

nesaprotu kā var tik bezatbildīgi uzturēt serverus,nav jau brīnums ,ka te viss pa tukšo lēnām paliek,būtu vismaz votemap listā ielikuši normālas mazas kartes,lai varētu paspēlēt un ,lai sanāktu tauta..

sorry ,ka tik rupji,bet nu ko darīt,ja atbildīgajiem ir vienalga.

Edited by Tahoti
Link to comment
Share on other sites

Sen jau uz voti ir ieliktas 2x2 mapes. Nejau admini ir tādi nolaiferi, ka katru dienu sēž pie pc un gaida brīdi, kad varētu iet nomainīt mapi. Padomā ar galvu. Kā arī visi redzam, ka ar war3 nav tie ziedu laiki.

Link to comment
Share on other sites

Sen jau uz voti ir ieliktas 2x2 mapes. Nejau admini ir tādi nolaiferi, ka katru dienu sēž pie pc un gaida brīdi, kad varētu iet nomainīt mapi. Padomā ar galvu. Kā arī visi redzam, ka ar war3 nav tie ziedu laiki.

Nē nu tu tiešām esi muļķis, es vispār aizlieku vārdu par adminiem ,kuri ienāk un nomaina mapas ,bet tu cirvi lasīt nemāki.

Bezatbildīgs ir tas ,kurš ir atbildīgs par map cycle,un serveriem..un TU tas noteikti nēsi (īpaši priekš tevis,lai tev aizetu līdz smadzenei par ko es te vispār rakstu)

rekur lists no votemap,neredzu nevienu mazu karti.

votemap

1 : de_airstrip (0 votes)

2 : cs_havana (0 votes)

3 : de_chateau (0 votes)

4 : de_aztec (0 votes)

5 : as_oilrig (0 votes)

6 : cs_siege (0 votes)

7 : de_cbble (0 votes)

8 : de_dust (0 votes)

9 : cs_747 (0 votes)

10 : de_prodigy (0 votes)

11 : cs_assault (0 votes)

12 : cs_office (0 votes)

13 : cs_italy (0 votes)

14 : cs_backalley (0 votes)

15 : cs_militia (0 votes)

16 : de_train (0 votes)

bet nu varbūt tu redzi šo listu kaut kā savādāk ar tavām "mazajām sen ieliktajām kartēm"

reāli cik tev gadi? ja maz tad vēl saprotu...bet ja esi pieaudzis tad gan esi atmars.

Edited by Tahoti
Link to comment
Share on other sites

Nē nu tu tiešām esi muļķis, es vispār aizlieku vārdu par adminiem ,kuri ienāk un nomaina mapas ,bet tu cirvi lasīt nemāki.

Bezatbildīgs ir tas ,kurš ir atbildīgs par map cycle,un serveriem..un TU tas noteikti nēsi (īpaši priekš tevis,lai tev aizetu līdz smadzenei par ko es te vispār rakstu)

rekur lists no votemap,neredzu nevienu mazu karti.

votemap

1 : de_airstrip (0 votes)

2 : cs_havana (0 votes)

3 : de_chateau (0 votes)

4 : de_aztec (0 votes)

5 : as_oilrig (0 votes)

6 : cs_siege (0 votes)

7 : de_cbble (0 votes)

8 : de_dust (0 votes)

9 : cs_747 (0 votes)

10 : de_prodigy (0 votes)

11 : cs_assault (0 votes)

12 : cs_office (0 votes)

13 : cs_italy (0 votes)

14 : cs_backalley (0 votes)

15 : cs_militia (0 votes)

16 : de_train (0 votes)

bet nu varbūt tu redzi šo listu kaut kā savādāk ar tavām "mazajām sen ieliktajām kartēm"

reāli cik tev gadi? ja maz tad vēl saprotu...bet ja esi pieaudzis tad gan esi atmars.

Pirms tu kaut ko sāc tēlot, tad noskaidro. Mazās mapes ir pieejamas adminiem uz votemap, kā arī balsojot par šo votemap, mapi nenomainīsi. Atceries vienu lietu - par saviem vārdiem kādreiz nākas samaksāt! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms tu kaut ko sāc tēlot, tad noskaidro. Mazās mapes ir pieejamas adminiem uz votemap, kā arī balsojot par šo votemap, mapi nenomainīsi. Atceries vienu lietu - par saviem vārdiem kādreiz nākas samaksāt! ;)

:slap: , vispār saproti mana topika jēgu? es nerunāju par adminu pieejamām mapām,bet gan par votemap,lai paši playeri varētu nomainīt karti.

kam man vajadzēs maksāt par vārdiem ? es tev pa seju varu samaksāt!

ganjau kaut ,kādi padsmit gadi vien ir ,ka neko nesaproti.

Edited by Tahoti
Link to comment
Share on other sites

:slap: , vispār saproti mana topika jēgu? es nerunāju par adminu pieejamām mapām,bet gan par votemap,lai paši playeri varētu nomainīt karti.

kam man vajadzēs maksāt par vārdiem ? es tev pa seju varu samaksāt!

ganjau kaut ,kādi padsmit gadi vien ir ,ka neko nesaproti.

Votemaps war3 nestrādā un cik es spēlēju nekad nav strādājis, uz piekrītu Mcaa, labāk ar nevajag lai strādā!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...