Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

hei, kāds tur facekontrols? cik saprotu neaicinatus viesus neņemam, bet es šeit esmu jau kādu laiciņu un varu sarunāt pāris pazīstamas sejas sev līdzi *varbūt* slāpeklis un impulse aka soilworkers un nezinu kādi viņam vēl šeit niki ir bijuši, katrā ziņā ex 1.6 zadrots-admins gignā.

par cik GIGN pasākumā seju rādu pirmoreiz nezinu kā šeit visnotiek, man sava kandidatūra kaut kā jaizstāv vai vienkārši nauda jāparskaita? :)

Link to comment
Share on other sites

Interesei, kurš gatavojas braukt 5dienas vakarā no Rīgas ~18:00 un 6dienas vakarā ~ 18:00 atpakaļ?

ja BOTai nav viss pilns viņš sestdien vakarā brauc atpakaļ un piektdien uz vakaru turp :)

Itka viena vieta veel ir briiva, bet es shaubos ka mees 18:00 buusim jau atpakalj :)

Link to comment
Share on other sites

Nav jābūt atpakaļ , bet jāizbrauc tikai ap to laiku no spota :) Ja kas dod ziņu...

pa lielam viss atkariigs no legjendaaraa futbola macha, ja liidz tam laikam speesim daspeelet tad deal vari piemest pakalju autinjaa.

Link to comment
Share on other sites

Dzeki, ja juus savus auto esat pilnus pielikushi padodiet zinju, lai var updeitot. Nav pretenziju pret nevienu, kas te apgrozas un varbut nav bijis uz kaaadu miitu, bet ko man negribetos, kad kaut kas nepazinojot atved kaut kadus random cilvekus. Tapec, ja kads ir kadu sarunajis ierasties painformejam par to paarejos, lai varam sekot lidzi dalibnieku skaitam un sejam, kas ieradisies.

Link to comment
Share on other sites

Bota bet vaitad ar mums knopss nebrauc ? tak teica ka brauks tad mees jau esam 4 mashiina nemsim veel piekto ? :D

muuusu lielajaam pakalaam vieta nebuus :D

tu ar savu resno pakalju seedeesi priekshaa, paareejie mazpakaljas var seedeet aizmuguree, ja vien tev nav nekas pretii par sievas daliishanu :D

..., bet ko man negribetos, kad kaut kas nepazinojot atved kaut kadus random cilvekus..

ja tu par niknaa mineeto knopsi tad galiigi nav svesh vecs zadrots cs un css ieksh to pash gign + bijis jau ieprieksh uz tusu ;)

Link to comment
Share on other sites

Yello!

Tā kā man pasākuma 5diena sanāk brīva, tad ja neviens cits nepiesakās, tad varu iepirkt miskastes maisus, vienreizējos traukus utml. citas vienreizējās lietas. Tātad ja nu nepieciešamība - Bencik, gaidu tavu zvanu ;)

Link to comment
Share on other sites

Boring, Tu vienmēr ņemies ar krekliem, vai tikai pirms gigna saieta? ^^,

P.S. Latviskotais viņa niks būtu Dabltī, nevis duplets.

nu tā kā neviens nav atsaucies - varu es. Tā kā nekad neko tādu neesmu darījis - lai iedod vietu kas un kā.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

B0ring sazinies ludzu ar gludekli ar sabidat shitas lietas, lai varam paspet visu izdariit :)

Paldies kaamim, kurs no savas kabatas piemeta nedaudz vairak, lai ballite notiktu.

Updeitoju brauceju un maksataju sarakstu.

Uz doto bridi ir savakti 82ls :)

Sodien sarunaju, ka laukums mums tiks izplauts un sarikots, izskatas, ka katls, kur zupu taisit mums buus ari tur pat uz vietas dabunams.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...