Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Rit no riita updeitoshu sarakstu. Par paiku nevajadzetu uztraukties, tas ietilpst samaksa, vienigais, kas vajadzigs ir dzeramais, alko :):):) Taja pasa nauda veel ietilpst ari pudele cilvekam, kas izplava plavu prieksh mums, ka ari gift cilvekam kam tas ezers pieder un no kura jespejams dabusim laivu.

Kaads var katlu pakert ? Teoretiski es turpat uz vietas no cilvekiem meginashu apkart sazimet, bet taka igoro ir kaut kur iekriti, tad latla jautajums ir aktuala, uz kaa vinu uzakjeet tur pat uz vietas ira. Ja kaadam ir katls pieejams buutu protams droshaak....

Arlabunakti biedri !!!:)

Link to comment
Share on other sites

Tā sanāk, ka braukšu bez savas otrās pusītes un man ir vēl viena brīva vieta mašīnā. Pusdzīvais, brauksi?

Par katlu - šodien vakarā braukšu dabūt viņu.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Butu loti kruti, ja Benciks par kopeja katlau naudu nopirktu ari kaut kadus bezalkaholiskus dzerienus, ka:

* kefirs

* mineraludens

* ice-tea

:)

Beefs

EDIT: AAA BTWW ir taada stele ka pamaz meitenes ir pieteikusas tusinam (sausage party). Vajag kaut ko ari izdomat saja sakara!!!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Dod zinu par katlu B0ring, buutu baigi, labi, ja pasi varetu pakert liidzi. Biifij ari pagajusho gadu taja naudaa ieklavas kaut kadi bezalkaholiskie dzeerieni, lai varetu padzerties ko gardu no riita. Soreiz arii to ieklausiesim iekshaa, un par sievietem aizmirsti, tu pats bez vinjam vienmer esi uz pasakumiem ieradies :D

Un telts protams buutu zashibis, bet shitaa zvaigzniite nav padarga ?!

p.s. Ja kadam ir nepieciesamiba pec Kazino runa uz pasakumu pm, nakoshnedel veiksu pasutijumu.

Link to comment
Share on other sites

pie benāra ir krietni draudzīgāka cena. aka 10ls pa 2 litr.

Litrs par 5 lati? Nez, nez... Vēlme pirkt ir, bet baidos ka aiziešu Goodmenā, tā kā labāk aliņu tā vairāk paķeršu klāt...

Braucēji ar mani - daudz mantas līdzi visiem sanāk? Man jāzin vismaz nākamnedēļ, vai subi vilkt ārā, vai nē...

Link to comment
Share on other sites

Ko nozime neizlemigajiem, ja tev jau pilna masina piekomplekteta? :)

Nus, tā piekomplektētā mašīna ir nosacīti. Ja es nebraucu, tad vai nu nebrauc arī komplektējošās sastāvdaļas, vai arī meklē citus veidus, kā nokļūt pasākumā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...