Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Koroče, mans vakar dabūtais kals ir uz 4 litriem un tas ir fucking maz uz tādu brigādi. Tādēļ rīt braukšu pakaļ citam katlam, man ir izvēle 15 vai 20 litri. Kurš mums derēs labāk?

Lielāks katls, lielākas manevru iespējas. Ja tā brīvi var izvēlēties un tas nav saistīts ar izmaksām, tad jau droši vien tas 20 litrīgais jāņem.

Link to comment
Share on other sites

Ja runa klājas par katlu, tad divīša spotā vienmēr bija, kur iekārt to vannu, bet vai šajā spotā būs kur iekārt? Vai arī doma ir mest to vannu iekšā ugunskurā un skatīties kas notiks?

Link to comment
Share on other sites

Ja runa klājas par katlu, tad divīša spotā vienmēr bija, kur iekārt to vannu, bet vai šajā spotā būs kur iekārt? Vai arī doma ir mest to vannu iekšā ugunskurā un skatīties kas notiks?

Tu par zemu vērtē inžinierprasmes dzērumā

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Visi sagatavojusi kapteini? Tiem kas ieradisies bez vismaz viena kaptienja, naksies buut pavariem visas dienas, savukart tie kam bus vairaki kapteinji, nopelnis balvinjas :D

Paldies, man nevajag minetu no tevis

Link to comment
Share on other sites

es yahtoju šīs 3 dienas.

runājot par izbraukšanu, man tā piektdiena ir paņemta brīva. ja tu vēl dzīvo, kur agrāk, tad nav problēmu. pielāgojos pārējiem.

Tieši tā, es arī visas dienas paņēmu brīvas, tā kā būšu gatavs jau no paša rīta.

Link to comment
Share on other sites

Katlu buus kur iekart. Zupa ir labakais ediens shaados festos, ja zupu izstreebs cilveki, esmu tikai par to, ka tiek uztaisits plovs, par ljaunu tas nenaks.

Baigi smagas brivdienas bija, ritdien updeitoshu sarakstus etc.

Veiksmigu visiem darba nedelju :)

Link to comment
Share on other sites

Baigā huiņa...tiko laikam izbrīvēju datumus....tagad sēžu un saprotu, ka dimbā ir....

Jo nu 6 lati vēl atrastos, bet 9.... psc, laikam nebraukšu...

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Katlu buus kur iekart. Zupa ir labakais ediens shaados festos, ja zupu izstreebs cilveki, esmu tikai par to, ka tiek uztaisits plovs, par ljaunu tas nenaks.

Beeet, drusku iepriekš jāpaska man par to visu lietu. Gaļu jau cerams tu varēsi sarūpēt, bet sīpolus, burkānus un rīsus dabūtu pats, ja nu kas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...