Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Izņēmu sevi un plānotos līdzbraucējus no saraksta pirmajā poustā, jo tomēr saņēmos pieņemt skarbo lēmumu, ka GIGNa pasākumu izlaidīšu. :ermm: Ja nu kāds no potenciālajiem līdzbraucējiem šausmīgi vēlēsies pasākumā tomēr ņemt dalību, tad gan jau nedēļas laikā vēl saorganizēsies.

Link to comment
Share on other sites

Updeitoju sarakstu ar braucejiem un kopā savākto naudu. Dažs labs vēl ir uz jautajuma zīmes nedēļas laikā noskaidrosies.

Pa nedēļu arī tiksim galā ar gaļām, parējo paiku etc. šobrīd man ir viena no sliktākajām un morāli skarbākajām 1dienām manā dzīvē, paldies dievam pametu valsti līdz 5dienai.

Link to comment
Share on other sites

Updeitoju sarakstu ar braucejiem un kopā savākto naudu. Dažs labs vēl ir uz jautajuma zīmes nedēļas laikā noskaidrosies.

Pa nedēļu arī tiksim galā ar gaļām, parējo paiku etc. šobrīd man ir viena no sliktākajām un morāli skarbākajām 1dienām manā dzīvē, paldies dievam pametu valsti līdz 5dienai.

Ņem vērā, ka es būšu bez sava +1 un man Beefa kungs mašīnā. Par pusdzīvo vēl nav skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Pusdzivai juus tad ar B0ring varetu ari 5dien pecpusdiena galju savakt no maniim, bet par to nedaudz velaak. Es meginashu ari laivas un katamaranus sarunat mums uz 6dienu, ja laiks bus labs.

Pec pedejiem datiem varetu buut pie jums ap kadiem 02:00 6dienas nakti/riitaa.

Link to comment
Share on other sites

Boring plovu taisam, bet neparspilejam buus zupa, galja, plovs, mle baigi krutie paliekam :D

Kazino pagaidaam ir uz jautajuma ziimes, jo pa brivdienam rumu panemt nevareju un atpakal esu 5dien loti veelu, meginashu sarunat randinu 5dien pa nakti. Lidz 3dienai doshu zinu, ja shis plans istenosies, tad vareshu visiem iekert rumchiku.

Ta kaa alkaholu nelietoshu, atpakal rulleshu pie stuures un buus tuksha mashina, ta ka ja kads shoferis izdomas 6dien aizlaisties pakershu uz maajam:)

p.s. pusdziivais tev buus galja jasavaac.

Link to comment
Share on other sites

Nedzersi gan tu man te! Gribu velvienu tadu bildi, tiesi tapec tev uzstadu ultimaatu.

Tev tagad, saja topica, visu gign biedru klatbutne, sveeti jaapsola pielikties vismaz tik pat traki ka Aluksnee, ja ne veel trakak. Ja nebus soliju, es boikotesu so pasakumu!

Ble veciit, man pietiek shii bija ziime, ka jamet miers kaadu laiku. Es protams kaut kaadu druscinu iedzershu, bet taa plostot vairs nedriikst, palikshu bez draugiem, naudas un beigaas veel bez darba, miers.

Tom +10 !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...