Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Šodien iepirku visu Bencika uzdoto: vienreizējās glāzes (400ml), karotes, dakšas, bļodiņas, šķīvjus un tualetes papīru. My job here is done :)

Tiekamies ballītē!

P.S. Izskatās, ka varēsim sagādāt arī nelielu nojumi. Ir arī galda variants, bet šķiet, ka neielīdīs Hondā, tāpēc tas būs jāatstāj Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Šodien iepirku visu Bencika uzdoto: vienreizējās glāzes (400ml), karotes, dakšas, bļodiņas, šķīvjus un tualetes papīru. My job here is done :)

Tiekamies ballītē!

P.S. Izskatās, ka varēsim sagādāt arī nelielu nojumi. Ir arī galda variants, bet šķiet, ka neielīdīs Hondā, tāpēc tas būs jāatstāj Rīgā.

Dod ziņu. Moš ka salīdīs galds pie mums. Atkarībā no viņa "saliekamības"

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Paldies Spite, norekinashos uz vietas ar tevi,

Riit no riita tikshu galaa ar galjas lietam un darzeniem katraa zinja izskatas, ka pusdzivai visu savaks, jo es majas buushu ap kaadiem 1 nakti 5dien.

Kapteini iekershu lidojot atpakal, bez kapteina jau ierasties balliti nedriikst.

p.s.Rumchiku dabut nevareshu, jo uz vidzemi neviens vest negrib, bet skatamies no labas puses mauksim Kapteiniti :)

Link to comment
Share on other sites

Tā kā laiks jau pienācis gandrīz vajag precizēt pāris lietas.

Vai kādam būs sekojošas mantas:

Tējkanna (ugunskura variants)

Cirvis (obviously Game of Trones inscenēšanai)

Bumba (Jāatzīst, ka futbolu bez šīs mantas spēlēt būtu pagrūti)

To Bencik: Tu atstāsi gaļas gabalu plovam vai nē?

Link to comment
Share on other sites

Tā kā laiks jau pienācis gandrīz vajag precizēt pāris lietas.

Vai kādam būs sekojošas mantas:

Tējkanna (ugunskura variants)

Cirvis (obviously Game of Trones inscenēšanai)

Bumba (Jāatzīst, ka futbolu bez šīs mantas spēlēt būtu pagrūti)

To Bencik: Tu atstāsi gaļas gabalu plovam vai nē?

1.Tējkanna - diezgan nevajadzīgi, jo no rīta pamostoties pie dabas daudz patīkamāks par tēju/kafiju ir vēss alus;

2.Cirvi paņemsim;

3.Būs līdz volejbola bumba, futbola diemžēl nav :(

Izskatās, ka mašīnā brauksim 2atā, līdz ar to arī galdu droši vien varēism iekraut.

Link to comment
Share on other sites

1.Tējkanna - diezgan nevajadzīgi, jo no rīta pamostoties pie dabas daudz patīkamāks par tēju/kafiju ir vēss alus;

Man šis aparāts vajadzīgs plovam. Ja tomēr ir - būtu jauki ja paņemtu.

Futbola bumba paliek aktuāla

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

ņā.. es tik domāju, kā es tikšu pie litra kapteiņa? man nu nekādi pa ceļam spiritotais veikals nav..

ehz, k-ko sadomāšu.

benār, nekādu problēmu, ieskriesim pie tevis maja.

Kur benārs dzīvo apmēram?

Un Ķengaraģā ir outlets ja nu kas...

Link to comment
Share on other sites

purvciems, ieriķu iela.

gan jau k-ko sadomāsim.. un ķengarags mums nav pa ceļam :D

a tu man pakaļ pāri salu tiltam varētu atbraukt? tad jau es veiklāk būtu gatavs.

Sadomāsim, bet tu laikam esi traks par to braukšanu uz plazu. Salu tilts tajā virzienā no 16 līdz 18 stāv kā iekalts uz apļa

Beef un DoubleT - numurus savus lūdzu PM

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

andrejosta mums ar nav pa ceļam. un mani pie plazas varetu jau kados 15:30 savakt ;)

Es strādāšu vēl laikam. Krč ja kas - brauc pie manis uzreiz.

Noperkam kopigi alko Spirits un Wine andrejosta?

Beefs

Man jau nopirkts stāv kā nedēļu.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

B0ring par galju neutraucies buus plovam. Kopa esmu pasutijis 30kg galjas, buus 4 dazhadas galas, dazhadas merces cik no senciem sapratu, buus visiem ko izveleties. Malku pirmajai naktij registretais panems, jo glaunaja mersedesa vairak ielikt nevar (bitch please :D) Malku dabusim sliktakaja gadijuma kaut kur uz vietas. Darzeni ari buus pietiekoshi, viskaut kaadi, senchi dobele no zemniekiem ieperk, buus pa pirmo, Polju tomatus nerisim :) Pakershu ari prezendu saimiekam pie kura ezera mes braucam atpusties un ari teritorijas iekartotajam. Plus minuss atdoshu Peso Spitei un buusim ieklavushies budzeta, kaut kas paliks pari to uz vietas notrieksim ja kas :D Paiku ja vajag ieperkam kaut kaadu specifisko, jo bada neviens nepaliks pasakuma laika tas ir skaidrs. Buus labi !

Link to comment
Share on other sites

B0ring par galju neutraucies buus plovam. Kopa esmu pasutijis 30kg galjas, buus 4 dazhadas galas, dazhadas merces cik no senciem sapratu, buus visiem ko izveleties. Malku pirmajai naktij registretais panems, jo glaunaja mersedesa vairak ielikt nevar (bitch please :D) Malku dabusim sliktakaja gadijuma kaut kur uz vietas. Darzeni ari buus pietiekoshi, viskaut kaadi, senchi dobele no zemniekiem ieperk, buus pa pirmo, Polju tomatus nerisim :) Pakershu ari prezendu saimiekam pie kura ezera mes braucam atpusties un ari teritorijas iekartotajam. Plus minuss atdoshu Peso Spitei un buusim ieklavushies budzeta, kaut kas paliks pari to uz vietas notrieksim ja kas :D Paiku ja vajag ieperkam kaut kaadu specifisko, jo bada neviens nepaliks pasakuma laika tas ir skaidrs. Buus labi !

1.5 kg kaut kur vajag. Var drusku mazāk. Perfekti ja būs jau šašlikveidīgi sagriezta

Link to comment
Share on other sites

maddn par bumbu varam gan saskrieties un savaakt man ir slaapekla nr varu caur vinju kautvai dabuut plaanots ka kkur no 18.30 - 19.30 buusim tajaa galaa.

Mani interesee vai kaadam buus pumpis ar ko piekachaat madraci lai nav ar muti jaapuush :D :D

Link to comment
Share on other sites

Bencik please. Es vel atcerejos ka bulcinieks bus aiznemts un es pie vina netiksu tapat. Malcinu iekrasu cik varesu kados maisos. Btw pusdzivais, nevari man ari kapteini panjemt, man galigi nesanak uz to galu tikt. Pietiks ar 1L, jo sestdien jasavacas. Mani lauku idioti svetdien 13:00 ielikusi hokja treninju, ta ka man laicigi jau jabut Valmieraa bus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...