Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Taa ir viena no senakajam tradicijam, ka bildes un video netiek publiski izlikti apskatei, kaut vai taa iemesla peec, ka tur ir bildes un video, ko labak citiem neredzeet :D Pedejie gign pasakumi ir izdevusies un es esmu parliecinats, ka nakoshais gads buus veel episkaks, jo teoretiski ir atrasta jau vieta, kur tusinjam notikt.

Mans mazais rezume par ballite, lai ari cilveki, kam tusins ilga tikai 5dien un 7dien var saprast,kas bija noticis :

Manaa dzive jautraka un interesantaka ierashana uz balliiti, jo bridi, kad biju vairakus tukstoshu no pasakuma norises vietas pirmas pudeles jau tika korkjetas valja un ballite pie Visagala ezera vareja saakties. Ierados Riga ar nokaveshanos, bet jautra kompanija ar vincisteru lidojaam uz pasakumu norises vietu. Tik liela migla sen nebija braukts un aatrums visu laiku kritas no 100km/h uz 50km/h, jo ik pa laikam prieksha bija viss balts. Tieshi 3:58 iebraucam spota vieta un muusu solijums ierasties lidz 04:00 tika izpildiits(solijums gan tika dots mums sezhot sava starpa).

Pie stavvietas muus sagaida Odins, kas ir manami iemetis un ar vaargu skatienu muus sveicina, mes dodam atpakal, bet acimredzot jau Kapteinis ir labi panemts un Odins pazud tumsa. Pie ugunskura valda skarbas diskusijas un musu ierasanas balliti pamodina Ilgi nedomajot tiek iestums roka kokteilis, par kura sastavu mums ar Vincister nebija jautajumu un ballite saakas, beidzot sedejam pie ugunskura, erta kresla un dzeraam augstu Kapteini ar kolu( es so ainu jau biju uzburis atrodoties taau prom no lv, tapec man shis moments likas episks, piedodiet, ja ta neliekas parejiem). Ta ka lidz saullektam nebija taalu, lenam cilveki pagura un dvaas pie miega. Tie, kas palik augsha piedzivoja fantastisku skatu, kad saulei austot un ezera bija viegla migla veel saglabajusies. Skats ka no labakam skatu bildeem, un esot roka kapteinis ar kolu bija tas liaakas amazing. Worm pat izlema doties no riita neliela pelde un aiz sajusm kaut ko komenteja, bet mums krasta tas ne vienmer liams aizraujosi un mees turpinam runat par kaut ko, ko es neatceros. Cerams ka kaads so riita momentu iedzivinaja kaada kamera, jo vins ilga tikai 30min.

Pats galvenais, kas tika izdarits, tika sagaiditi pirmie riita gailji un pirmie cilveki, kas celas augsha, lai turpinatu balliti, kas man deva zaljo gaismu iet guleet, bet pirms tam piedalities loti iespejams jauna gign atrakcija, kas saucas, kurs parzagees priedi viss atraak. Speele, kura dalibu neema 6 dalibnieki un kura mani piebeidza tik taalu, ka bija jaaiet aatri guleet. Te nu liels paldies jasaka registretaja , kurs mani izguldija sava divgulamaja gulta ieksh mersedes. Miegs bija loti interesants, jo ik pa laikam kaads pavera durvis un sasveicinajas, tad kaads zem benkiem pabaza kapteina pudeli un teica, lai es kluseejot etc.

Kamer es "puskoma" guleju, tie, kas bija celjshies, jau bija ar Kapteina palidzibu komu bija nokerushi un pieceloties piefikseju ka pusdzivais,biifijs un borings ir cita realitaate, kas mums nozime more fun :)

Liels paldies meitenem, kas palidzeja zupas tapsana un citiem kadriem, kas sniedza palidzibu, lai gign zupa tiktu sagatavota. Kad beigas visi veiksmigi piestuuma kungji, bija laiks futbola spelei, ko gaidija jau iesilushie biedri, kam aknaas bija kapteinis. Laukums bija ar nelielu nobiidi un labais saans atradas nedaudz augstaak, tapat kaa vienas komandas varti atradas kaut kaadu diivainu augu plava, kurus bradajot, tie izdalija interesantu aromatu. Atrodoties ilgaku laiku shii aromata iedarbibas zona, dazam labam sakas "gluki" un muusu vartos ielidoja paris bumbas. Futbols bija loti nogurdinosh, bet jautra padarisana, kuraaneiztikt bez traumam, kaa izradas. Loti efektivu sitienu pa seju piedzivoja registreetais, pec kura es brinos kaa vins vareja turpinat spelet, bet velak man maigais sitiens pa kaajam vinam loti sapeja...diivaini. Pepers un Cash katrs pa vienai reizei ierava pa olinjaa,, bet varonigi turpinaja aizstavet komandas godu. Registreetais kaa jau katru gadu forseeja Worma komandas uzbrukumu, un kopa ar Wormu lika mums biezi vien pamatgi iesvist. Mana , nak3d un casha aizsardziba paris reizes tika uzlauztas, pateicoties pretinieka komandas "Ivananam" Mr.Beefijs, kas kaa traktors slaucija visu sava celja :D Beigas loti lidzvertiga spele ar rezultatu 7:5 pie uzvaras tika komanda, kuras sastava bija taadi futbola lietprateji kaa Gludeklis,Knopss,Bota,Nak3d,Cash,Odinjs un Bencik. Pie uzvaras mes tikam neskatoties uz to, ka pretinieku komandas vartos bija 3cilveki. Nu jau esosha tradicija : dziivaas shtangas Pusdzivais un Vincisters un Teddy bija kaa muuris. Peec veiksmigi nospeleta futbola bija kopiga pelde ezera, kur nak3d radiji iistus trikus taisot backflip ar registreta palidzibu, un pepers loti iespejams pazaudeja brilles.

Protams neiztikt, bet gign ekskursijas, kura soreiz notika pamestas graudi klates apkartne. Ekskursija izvertas 10x jautraka, jo pisdzivais tika pierunats,esot komas stadija, noiet pa nokritushu egli, kas sliecas par ezeru. Tas viss protams beidzaas ar to, ka vins izpeldeejas visaa sava skaistumaa. Nepagaja daudz laika un Spite izdarija tieshi to pashu. Gign ekskursija izdevas un kaa pieradijumu muusu izvarai Biifijs ieradas atpakal baazes nometne ar izbaaztu latvaani :)

Naakoshais lielais challenge bija malkas sagatavoshana, kas bija izbeigusies un seit man jauzteic visa gign komuna, ka kaa skudras devas mezhaa un 30min laika mums bija vairak malkas neka mees speejaam sazagjeet. Te nu mums paliga naaca mans rada gabals Edgars, kas ik pa laikam ar mums iekera balliti un ar Husqvarnu loti profesionali sagatavoja mums kurinamo. Worma izveidota tehnika balku neshanai laava mums aaatri sakopt visu teritoriju un vakara ballite vareeja saakties:D

Balliite izvertaas jautraaka neka plaanota, jo tada lietus "gaaziena" es shovasar nebiju bijis. Labi, ka mums bija izturiga telts, kas lieki nodereja, lai paliktu kaut cik sausam. Tada nu tada loti saspiesta gaisotne un teritorija dzeraam ko nu kurais tumsa vareja uzcienat un dziedajam popularas latvieshu zingjes :) Taa kaa lietus neapstaja un peec windguru kartes izskatijas, ka vins to netaisaas dariit, tik pienemt leemums, ka shoferiishi ballidzit beidz un es ap kaadiem 00:00 devos jau pie miera. Peec kadas stundas masina kompaniju sastadija vincisters, kurs liela alkahola reibuma klauvejas pie visiem stikliem kamer tika ielaists guleet :D Cik noprotu izturigakie lietu iztureja veel nedaudz vairak, bet sis man liekas bija trakakais un smagakais lietus kaads gign pasakuma ir bijis, par ko no riita stastiija teltis :)

7dienas riits sakas agri un jau pirmas brokastis tika veidotas 9 no riita, kamer visa brigade veiksmigi piecelas bija jau 10 no riita. Tika izrakti pedejie alkahola kraajumi un sorit jau ieksha tika liets, kapteinis, bonaparts, sers edvards un visi parejie briinumi. Stafeti joprojaam tureeja pusdzivais un vincisters, kas pedejo piliiti bonapaa piebeidza esot masina kaut kur pie Riigas robezha.

Atpakal celja visi kopigi iebraucam pie loti liela akmena, kur veiksmigi atradaam geocatch kastiti un sataisijam labas kopbildes.Pec sii objekta veiksmigi shiiramies un devamies vairak vai mazaak katrs uz savu pusi. Mees neliela kompaanija apskatijam veel Liktendarzu un paedam kopigas pusdienas.

Maajas ierados ar milzigu nogurumu, bet daudz pozitivam emocijam un loti labi pavaditu laiku smiekligu, aktivu un viekarshi smagu iedzeraju kompanija. Dazam labam gan esot liela alkahola reibuma ara iznaca teksti, kas nebija vajadzigi, bet kolektivi sie jautajumi tika atrisinati un pasakuma lielakais incidents notika starp garlaicigi un vina esosho/bijusho sievu :D

Manupraat pasakuma teksts : udenis bija zajebis, bet sieva suka

Pasakuma nagla : futbola macs un pusdzivais, kas 10min pirms maca megina piecelties kaajas

pasakuma zvaigzne : baigi gruuti izveleties, jo borings teoretiski izshiras no sievas, pepers pazaudeja gandriz visu, kas vinam bija liidzi un patstavigi aizmiga nerealas pozas vai pusdzivais, ka visu pasakuma laiku atradas konstati smaga alkahola reibuma.

Gada atgriesanas : Biifijs, kas peec ilgaaka laika perioda paradija, ka nav mainijies un joprojam ir party animal :)

p.s. Taa ka biju viens no tiem, kas no riitiem vaca pudeles kopaa, tad pasakuma laika tika izdzertas/izlietas aptuveni 15 Kapteina pudeles un veel kaudze viskaut kaadu briinumu kaa Jagermaister,jimbeam,bonaparts un citi zveeri.

Shis bij iisuma tas kaa es atceros un kas man liekas veerts pieminet par pasakumu. Noteikti tiekamies 2014.gada un rudeni atceramies, ka notiks gign paintball, kura dalibnieku skaits ir ierobezots, tapec ierodoties uz gign pasakumie var ari taja vilciena ieleekt.

(rakstu no ipad, tapec varetu buut kluuudas vardos, nekeriet pie sirds)

It was legendary.

Link to comment
Share on other sites

Lai arī, pirmo gadu, izlaidu gign pasākumu. Ieteiktu apdomāt un nākamos gadus pasākumu taisīt atrāk, t.i., jūlija sākumā vai arī augusta pirmajos datumos. Lielāka iespēja trāpīt uz labiem laikapstākļiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Lai arī, pirmo gadu, izlaidu gign pasākumu. Ieteiktu apdomāt un nākamos gadus pasākumu taisīt atrāk, t.i., jūlija sākumā vai arī augusta pirmajos datumos. Lielāka iespēja trāpīt uz labiem laikapstākļiem. :)

+++

Link to comment
Share on other sites

Ali doma ir loti laba, bet taisit julija pasakumu noteikti nedriskt, jo ir Liepaja, Salacgriva, Mezaparks etc.

Par Juniju ir atverts jautajums, bet atkal ir izlaidumi, eksameni Janji etc. Es teiktu, ka apmeklejus visticamak nokristos, tapec ar censhamies taisit augusta. Laiks bija ideals 5dien un 6dien, pa nakti gan piedzivojam normlau lietu... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Tuvu Rīgai ir iespējāms kāds spots? Kā, nekā Latvijas vidus Bet, ko es zinu... Un gan jau poh uz mani :)

Pie Divisha esam bijusi reizes 4, pirmie tusinji man liekas notika pie knighta kas vispar bija 30km no Rigas, censamies tuvak Rigai, bet tur zuud iespeja buut vairak vai mazak vieniem pasiem un tikt netraucetiem, kas ir viens no Gign pasakuma sturakmeniem. Tie, ka dzivo Riga manuprat par attalumu sudzeties nevaretu, cita lieta, ka liepajniekiem jabrauc uz Madonu, to es saprotu, tur nedaudz ir gabals ko nobraukt. Katra zina ari pirms sii pasakuma visiem tika dota iespeja piedavat pasakuma vieta :) Kurzeme man liekas Gign pasakums ir bijis reizes 2vas vrbut 3 reizes, ta ka Kurzemniekiem ir visas iespejas izpausties un piedavat kaut ko interesantu.

Link to comment
Share on other sites

Ja var uzlikt maksu 6+Ls par ierašanos, tad noteikti varētu izkatīt kādu nomaļāku maksas variantu, nedomāju, ka ar to būtu problēmas apmaksas ziņā, tikai ātrāk jāsāk vākt naudiņas. Kaut kādas telts vietas jūras krastā būtu megavariants uz kuru braucēju, manuprāt būtu vairāk nekā uz peļķi mežmalā, nesaku, ka iepriekšējie varianti ir bijuši slikti, vienkārši cik redzams pēc maksām, visi var atļauties arī normālus apstākļus, tad kāpēc gan nē.

Man pat būtu variants Jūrkalnē, bet ņemot vērā vietas īpašnieka pazīšanos ar vecākiem, negribētos tādu alkoholiķu baru uz turieni gādāt, ieskaitot sevi :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pie jūras čist būtu kruta. ripo lejā no kāpas tuss. ;D

Varu piedāvāt ideālu variantu...Pāvilostas rajonā, pie SAKAS...2ls pa sutku no cilvēka, tatad 4ls izmaksas...ir nojume, kur sēdēt, ir grills, ir kur katlu iekart, ir ugunskura vieta...TOLETE....200m no jūras...tātad ir kur peldēt, būs laukums futbolam, apkārt 100m uz katru pusi neviens netraucē....Ir volejbol laukums smiltīs...ļauti daudz ekskursijas variantu, kaut vai tā pati AKMENS BĀKA :) Jā daudz kāpas no kurām lejā ripot, ir trose pa kuru var pa cuku vizināties, un ja ir dikti liela vēlme 15ls/h 7vietīga pirtinja 10metri no jūras, iespējams izīrēt... :)

P.s. Nevienas mājas tuvāko 5km apkārtē nav , tātad neviens netraucēs, privātīpašums ,malku lasi cik vien var salasīt :) :)

P.p.s. vienīgi tur ir reāli ļoti laicīgi jarezervē... :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nu re, beidzot kaut kaas saak iekusteeties :) Pie cieceres ezera pats esmu dzivojis un atputies, un tur tiesham ir labas vietas, ipashi Zvardasds pagasta, kur Cieceres ezera dienviddala vispar praktiski cilveki nedzivo, joap,art daudz bijusie militarie objekti. Goodman vieta man loti piesaista, jo tas juuras krasts ir vienigais, kur ir verts pie juuras braukt, jo visur citur ir paraak daudz cilveki. Nakoshajam gadam ir teoretiski vieta atzimeta, rudeni apskatishos, kas un kaa, bet nekas nav akmeni iekalts.

Par to maksi jau shaja pasakuma domas shadas raisijiaas, tomer vairak vai mazak visi ir pieaugushi cilveki un var atlauties kaut kadu naudas summu iemaksat par vietu.

Nemshu so faktu noteikti veera nakoshaja gada :)

p.s. Guudij iemet kaut kadas bildes no taas tavas vietas .

Link to comment
Share on other sites

Pie Divisha esam bijusi reizes 4, pirmie tusinji man liekas notika pie knighta kas vispar bija 30km no Rigas, censamies tuvak Rigai, bet tur zuud iespeja buut vairak vai mazak vieniem pasiem un tikt netraucetiem, kas ir viens no Gign pasakuma sturakmeniem. Tie, ka dzivo Riga manuprat par attalumu sudzeties nevaretu, cita lieta, ka liepajniekiem jabrauc uz Madonu, to es saprotu, tur nedaudz ir gabals ko nobraukt. Katra zina ari pirms sii pasakuma visiem tika dota iespeja piedavat pasakuma vieta :) Kurzeme man liekas Gign pasakums ir bijis reizes 2vas vrbut 3 reizes, ta ka Kurzemniekiem ir visas iespejas izpausties un piedavat kaut ko interesantu.

Tu doma Night^ ?? Nevis Bruninieku kkādu mistisko :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...