Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Labdiena Augsti Godātie Kungi un Dāmas !

Arī šogad bliežam pa skaisto visi kopā kaut kur atpusties, kā parasti ierodamies visi un labi pavadam laiku.

Datums : 09.-11.08.13

Vieta : "Kapu" jeb tautā saukts par "Visagala" ezeru. Atrodās Indrānu pagastā, aptuveni 190km no Rīgas, atkarībā kā tiek izvēlēts maršuts.

Koordinātes no Google Maps kā tikt no Rīgas līdz mūsu spotam : 56.806987,26.560464

Bildes no spota :

photo1ox.jpg

photo2ktr.jpg

photo4ujw.jpg

photo3bkg.jpg

Paaris svarigas lietas, kas butu jazin, pirms dodamies uz pasakuma norises vietu :

-Ierasanas 5dienas pa dienu/vakara, un dosanas projaam 7dien pa dienu.

-Gulesana vai nu telti vai masina

-Edam visi kopa vai needam nemaz, turpinam pagajušā gada tradīcijas

-6dien pa dienu ekskursiju pa graudu kalti, ja kadam ir alerģija pret putekļiem, noteikti labak palikt dzert uz vietas.

-6dien dienas otraja pusē gign allstar futbola spēle

-nacionalais dzeriens Rums (Kapteinītis) un nacionāla paika ''cepta gala''

-buus iespeja izpeldeties un izbraukt ar laivu tapec labak panemt lidzi glabsanas vesti

Lai pasakums butu izdevies ir nepieciesamas paris pirms tam sagatavotas lietas.

1)Katls, kur uz ugunskura var uztaisit zupu (Igors you ???)

2)Gaļu arī šogad pa ļoti simbolisku samaksu man sagatavos, kad redzēsim, cik cilvēku būs tad arī izdomāsim cik daudz ņemt līdzi. (Bencik)

3)Miskastes maisi, vienreizejie trauki un toaletes papirs (Spite)

4)Darzeni,maize, kecups (Bencik)

5)Muzika ??? (Vadu uz vietas nebūs, dzīvosim uz kādas auto

Lai sis viss varetu veiksmigi noriset ir nepieciesami no katra lidz brauceja ziedojumi 6ls apmera, so summu varam no sodienas sakt sutiit uz siem te rekvizitiem... Šī te summa ir aktuāla līdz 28.jūlijam, pēc 28.jūlija dalības maksa pasākumam būs 9ls no galviņas.

Kaspars Bernans

LV46HABA0551006429804

... ar noradi gign burzinam 2013 ''Niks'' (piem. gign burzinjam 2013 Bencik)

pec samaksas veiksanas meginasu ari updeitot info seit, lai var redzet, kas ir samaksajushi.

Ja kads velas nemt lidzi otro pusiti, kas nav no gign aprindam etc. (really?) maksa par papildus cilveku lidz 28.julijam ir tie pasi 6ls

Šajā summā ietilps

-pamatēdiens (Gaļa,dārzeņi,maize, kečups,krējums)

-instrumenti,miskastes maisi, toaletes papīrs

-pudele traktoristam, kas izspļaus mūsu spotu un sagatavos mums vietu.

-kaut kāda dzeramnauda laivas īpašniekam, ja viņs mums viņu uzticēs

Uz doto bridi cilveki, kas pieteikusies ierasties un ir samaksājuši naudu, saraksts tiks papildināts līdz ko kontā iekritīs naudiņa, vai cilveks pierakstīsies tam paredzetā topikā. :)

Bencik samaksaats

Reģistrētais samaksaats

Pusdzivais samaksaats

Worm samaksaats

Spite samaksaats

Bota samaksaats

Oddish samaksaats

Gludeklis samaksaats

Aphrodyte samaksaats

Teddy samaksaats

Nikns +1 samaksaats

B0ring +1 samaksaats

Nak3d samaksaats

ModeratO samaksaats

SasMan samaksaats

DoubleT samaksaats

Vincisters samaksaats

Kaamis samaksaats

0xDEAD BEEF samaksaats

Cash samaksaats

Traffic samaksaats

Endijs Dzerkalis samaksaats

Grand Total : 124 Ls

Te mes varam vakties pa automasinaam, lai veiksmigi tiktu uz un no pasakuma. Auto liku vadoties pēc info ko cilvēki pre-topic bija teikuši, ja kāds zin kā ar auto nebūs un pasākumā arī neieradīsies, dodiet man ziņu lūdzu.

Vienkarsi sazinaties ar soferi un sarunajat sava starpa, kas ko un ka.

Canadian Driver Team (Starts Aluksne, 5dien)

-Reģistrētais

-

aphrodyte dīvans (Starts ......,.....) FULL

-aphrodyte

-Gludeklis

-Oddish

-Nak3d

Bota in Da house (Starts ziepniekkalns,......) FULL

-es

-nikns

-niknam kundze

-knopsss

ModeratO wagen (Starts : http://goo.gl/maps/LLkQ7 )

-ModeratO

-SasMan

-

-

B0ring ta4ka (Starts no Centra 16:00)

-B0ring

-Dabldi

-

-

Odijs braucamais (starts 5dien plavinjas)

-Odijs

-Traffic

-

-

Uz tiksanos Visagalā :eat::shades::beer::shades::alko::shades::partytime::shades::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām izskatos, ka i`m in. Līdz augustam plānoju sevi salabot un mašīnu iztīrīt.

Edit: Man wikipēdija saka priekšā, ka ezers atrodas ne Meirānu pagastā, bet: Lubānas novada Indrānu pagastā

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām izskatos, ka i`m in. Līdz augustam plānoju sevi salabot un mašīnu iztīrīt.

Tādā gadījumā es arī varētu laicīgi pieteikties, protams ja mani ņem :)

(forši noquotoju iepriekšēju postu ne?) :D

Link to comment
Share on other sites

Baigi dārgi sanāks tas pasākums... 6 Ls paikai, tad vēl šmiga, degviela un hipotekārais kredīts, lai uzpirktu sievu, kā rezultātā varētu izlūgties atļauju braukt. :XD2:

Lai nu kā, ja viss izdodas, tad kādus pāris viepļus varēšu no Purvciema paķert līdzi. Kad zināšu ko skaidrāk, tad te katrā ziņā vēl iekakāšu.

Link to comment
Share on other sites

Ja būs brīvs, tad ar mašīnu braukšu no Jelgavas puses un kādus 6 gabalus varētu paņemt, jo brauktu ar busiņu. Līdzi noteikti ņemtu arī draudzeni, savādāk man nespīd šis piedzīvojums. Dūdiņai ir bailes no busiņiem, tāpēc noteikti sanāks dzert tikai vienu vakaru un pašam stūrēt mājup. Domāt dzīvoju busā. Pašlaik neko pieteikšanās topikā nerakstu un pārskaitījumu neveicu, jo par braukšanu diemžēl zinātu tikai nedēļu, ne ātrāk, pirms brauciena, tāpēc rēķināties par transportu vai ko citu ar mani nevar. Ar naudas lietām problēmām nevajadzētu būt, jo ja braukšu, tad noteikti parūpēšos par to, lai mani nebūtu jālamā par laicīgu naudas neiemaksāšanu.

Link to comment
Share on other sites

im in, payed!

nekas nemainaas, starteeju ar auto no ziepniekkalna, ir vietas.

starteeju piektdien +/- peecpusdienaa, atpakalj uz riigu sestdienas vakaraa.

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

tas tak ir atkariigs no pasha "speejaam". Ja man nav nekur jaabrauc naakoshaa dienaa, tad shaada tipa pasaacienos es alinju iztempju viena vakara-riitam ietvaros ~5L-7L.

Mani māc šaubas pēc kura plāna iepirkties: "ņemt tā lai točna pietiek" vai "labāk mazāk, bet ar prātu"

Ja būtu šoferis kas svētdien pie ragiem apsēstos, būtu labi.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Labas dienas, updeitoju info par braucejiem, izskatas, ka ar auto shogad nebus probleemas, ar sabiedrisko arii var braukt protams bet nedomaju, ka buus nepieciesams... :)

Par shmigu runajot, shis mana ari ir aktuals jautajums, jo negribu 7dien pie stures sedet, ja jasezh pie rulliem, tas nozime pazaudet 6dienas vakaru, bet apskatoties uz sarakstu, kas ar mani brauks viena mashina aatri vien sapratu, ka samierinasanas ir labakas zaales shaja jautajuma. Visticamak panemshu 1 litru laba wiskija, ar kuru nedalishos, jo tapat kjeema neviens to nesapratiis un 1l rumchika ar ko laistiites apkaart :D

Link to comment
Share on other sites

Varētu jau atbraukt , jāskatās vai jābrauc ar mašīnu pašam vai jāpiemetās pie kāda. Interesē vairāk 6dien doties prom , divas dienas būtu pārāk daudz. Pieliec mani sarakstam.

P.S. Neesmu sapratis kāpēc nevar vienkārši kā cilvēki paši atbraukt ar savu ēdienu , sacept visu un paši arī visu izmest miskastē. Mistkastes maisu un toletes papīru gan jau katrs var sev nosponsorēt.

Uz doto brīdi 50% , ka braucu - nāks tuvaks zinošu.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Neesmu sapratis kāpēc nevar vienkārši kā cilvēki paši atbraukt ar savu ēdienu , sacept visu un paši arī visu izmest miskastē. Mistkastes maisu un toletes papīru gan jau katrs var sev nosponsorēt.

1, Tas vieno kaut cik.

2. Dzērumā kadri "eta moj kalbasa" nav retums

3. Paļubomu kāds aizmirsīs

Edited by b0r1ng
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Varētu jau atbraukt , jāskatās vai jābrauc ar mašīnu pašam vai jāpiemetās pie kāda. Interesē vairāk 6dien doties prom , divas dienas būtu pārāk daudz. Pieliec mani sarakstam.

P.S. Neesmu sapratis kāpēc nevar vienkārši kā cilvēki paši atbraukt ar savu ēdienu , sacept visu un paši arī visu izmest miskastē. Mistkastes maisu un toletes papīru gan jau katrs var sev nosponsorēt.

Uz doto brīdi 50% , ka braucu - nāks tuvaks zinošu.

Sarakstam pieliku.

P.S. Neesmu sapratis kāpēc vienkārši cilvēki paši atbrauc ar savu ēdienu , sacept visu un saak est no citiem, paši arī visu piedrazo un atstaj. Mistkastes maisu un toletes papīru gan jau katrs var sev nosponsorēt, bet vienmer atbrauc bez.

Nav vairak tie laiki, kad liela dala brauc uz pasakumu, nezinot, kas tur buus un kaa tur buus, es vairak so redzu, ka kopigu pasakumu, ar kopigam interesem un teriniem, un ja labi paskaita, cik izmaksatu, ja katrs perk kaut kadus miskastes maisus, toaletes papirus un paiku, no kuras pec 2 dienaam kungis grib izkapt, zaudetajs paliek viens pats taupitaajs.

True story, un vispar, ja jau brauc 190 km no Rigas sudzeties par 6ls kura ietilpst viss nav interesanti :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...