Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

l02q.jpg

Sarkanais rimbulis ir muusu spots un dzeltenais ir vieta kur ieteiktu buvet teltis, bet skataties pasi ka eertaak :)

Odinj iekeriet vienu shaadu ar ko cepties, es iesmus panemshu liidzi, bet man ir kaut kaadi 5, varbut kaads veel var panemt iesmus liidzi.

Peec bildes maldigi izskatas, ka var piebraukt pie pasas pludmales, bet taa nava, pirmais cels kas iet uz ezeru ir aiztaisits ciets, ta ka masinas pie pasha ezera nolikt nevares, bet speciala staavvieta.

Its gonna be Legendary, anyway !

Link to comment
Share on other sites

Mums ar Pepperu doma izbraukt ap kādiem trijiem +-1h. Tā lai ierastos laicīgi, bet ne pirmie :D Ar veikaliem kāds pusotras stundas brauciens gan jau būs.

Iesmus varu paņemt, tik negribās pazaudēt.

Beef, Mortal kombat būs? :D

Link to comment
Share on other sites

Traffik es pasakuma laika planoju buut pieklajigs un regulet satiksmi, iesmi nepazudis, ker tik liidzi :)

Afrodiite, reali karte to stavvietu nevar redzeet, jo tur ir vieta 10 masinam tikai, kad busiet uz vietas sapratisiem ko un kaa. Shiitaa bilde ir kaadus gadus 5 veca, nav vairs tik daudz pludmales smilshu un vairaak ir zaale, laukumam vajadzetu buut pa labi no dzeltena laukuma, ko karte esmu iezimejis. Liekat kur liekas pareizaak. Shii vieta gadi 5 atpakal bija loti populara, jo bija pludmale kaa jurmala, tirs udens etc. Tad balliti taisit buutu gruuti, jo visu laiku dzivojas cilveki.

Gatavojaties, ka ari soreiz buus mums cieminji, jo sii ir labaka peldvieta rajona, bet daudz cilvekiem nevajadzeetu buut, katra zinjam nevaru garanteet taadu noslegtiibu, kaa bija pie diviisha, kaut gan pie vinja ari izskatas, ka viars nesanaks, taa vieta jau par turistu spotu kluvusi.

Ko tur daudz : Dzeram dzeram neguljam, ble stulba sajuta parnem, jo zinu, kad momenta, kad juus jau versiet pudlees valja es veel Bavarija suukshu gaazetu uudentinju :D

Link to comment
Share on other sites

Ja atradīšu iesmus, tad arī varu paķert kādu.

Ja rīt, tāds pats karstums kā šodien, tad ar sirdi aiziešu.

Atvesinasies pie ezera :)

p.s. Luudzu atceramies ari liela alkahola reibuma nokartoties kruumos nevis ezera :)

Link to comment
Share on other sites

benar, no cikiem galja gatava bus?

Gala buus gatava uz kaadiem 16:00, varbut pat agraak, es tev PM nosutiju numuru muterites sazvanies no riita par galjas sanemshanu. Visu galju tev nedos, jo pareja veel staves leduskapi un es vediishu nakti vinu, lai nesabojaas.

Tiko sarunaju mums laivu uz visu 6dienu, varesim pavizinaties

p.s. Spiegi man nodeva info, ka esot kaut kada tels jau uzcelta netalu no muusu spota, es loti ceru, ka Biifijs pa kluso ar meitenem jau paris dienas pirms mums ir aizbraucis :D

p.s.s. Kaadam ir plans 5dien vakarpuse cept galju ? Teoretiski, lai vini ilgak buutu laba, es vinu nakti varetu savakt un aizvest, jo uz vietas iisti aukstuma nebuus kur tureet... But its your call, ja kadam ir pretenzijas, ka galja tiek piegadata kaados 02:00, dodiet zinu, savadak galju vedu es nakti.

Link to comment
Share on other sites

Daļu dārzeņu un gaļas paļubomu domāju ka vajag. Ar ko tad kapteini uzkost?

Tur bez uzkožamā divos naktī jau būs maskačkas cienīgi kadri savādāk

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Jus neesat profesionali spammeri? Vnk paris h izeju araa un te piebliez visu pilnu. TA ka es braucu viens un esmu dikti slinks (pamaz laika) kartigi izpetit kur kas atrodas, tad ludzu esat atsaucigi kad zvanisu kadam ludzoties peec noradem :D :D

Rly got no clue where to go....! Cerams rit sanaks laiks vismaz virzietu apskatit :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...