Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

paklaajinjus no paralontipa materiaala. jebkuraa tirdznieciibas centraa dabuusi, vieniigi cik biezu un kvalitatiivu. peedeejo ko nopirku maxima pa 1.20 Ls neiesaku nevienam :D

ah pareiz alternatiiva ir piepuushamais matracis

Link to comment
Share on other sites

ar matraci buutu vnk aasom, bet jaareekjinaas ka taa i rlielaaka klapata :D

Man tas matracis aizņem 1\3 bagāžnieka :D Es jau tā subi pat ārā metīšu uz šo braucienu, bet gribās tomēr lia ir vieta līdzbraucēju mantām :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

tad jau tev tas audiks ar mazu kravnesiibu, es savaa shkoda avaru iemest bush crab 400 piepuushamo laivu + 4 cilveekiem makhskjereeshanas riikus/mantas :D

Tas matracis ir fucking liels... patie's'am :D

Link to comment
Share on other sites

Darbi darbi darbi....

Izskatas, ka es 09.augusta ielidoju 23:05 no Vacijas, kas nozime, ka bushu kaados 1 nakti ciema pie jums, ja sis apstiprinasies 100% sastadishju jums ricibas planu, lai juus pareizi atrastu vienu un saprastu, kas un kaa jadara.

p.s. Vieta sodien tika izplauta un sakartota.

p.s.s. Izskatas, ka buus iespeja ari tikt pie katamaraniem, uzzinashu izcenojumus doshu jums zinu !

Link to comment
Share on other sites

Tā cītīgāk izskatot maršrutu sanāk +- viens un tas pats. Bet man Cēsu variantā sanāktu baukt caur visai Rīgai no centra. Braukšu caur Konesi galu galā un tad uz Madonas štrāsi kur varēs drusku iespiest + tas ceļš jau braukts 200+ reizes :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

ja tu vēljoprojām no ģertrūdes ielas startē, tad jebkurā gadījumā uz abām pusēm sanāk braukt cauri visai rīgai :D

pēc loģikas varbūt man arī izdevīgāk sanāk no zepčika braukt pa riigas hes/kjeguma hes/ dienvidu tilts un tad pa daugavpils šoseju, bet nu ej tu zini :)

Link to comment
Share on other sites

Koknesē remontdarbi, fyi. Bieži braukāju uz Rēzekni, zinu,

5-7 minūtes uz tā luksofora. Salīdzinot ar izvandīto ceļu aiz Jēkabpils 3-4 gadi atpakaļ tā ir mazākā problēma

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Es parasti braucu caur berzkrogu, bet tur ir viens posms lidz vecpiebalgai, kurs celja segums ir dirsaaaaaaaaa. Koknese,Jekabpils ir labs variants, kilometraza taada pati cik atceros

Krč jau tiku skaidrībā ar maršrutu...

Link to comment
Share on other sites

Randri es arī satiku, bet viņš bija tā pārlējies, ka neko nesaprata. :D Bet šīm meitenēm viņš gāzās virsū tik pat izsmalcināti kā ugunskuram GIGNā. :D

post-405-0-29614500-1374516993_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...