Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Taatad.... es esmu aarpus Latvijas lidz 09.augustam, ielidoju Riga 23:05 un pa taisno bliezhu pie jums :pizdiblee:

Principa shis neko daudz lielakajai dalai neko nemaina, par musu esamibu pie ezera ir informeta apkartejaa publika, un cilveks, kam pieder zemes apkart ezeram ari zin, ka mes tur buusim. Nopirkshu vinam mazu davaninju etc. Mans auto automatiski ierodas spota atrakais 01:00 nakti, ja braucejiem ir iespeja tikt atraak lecam citas masinas, atpakal atvedishu visus ko biju solijis aizvest.

Spitei naudu parskaitishu par visiem sikumiem, un galju aizrunashu, kadam vajadzes piebraukt pie manim un 5dien pa dienu vinu savakt, pec lokaacijas izskatas, ka Allworth varetu savakt galju, jo dzivo starte netalu no manaam maajam.

Link to comment
Share on other sites

Par cik Oddijs ir pārdevis autiņu un nezin vai jaunu līdz tam dabūs, tad varbūt atradīsies kāds kam autiņā būs palikušas 2 brīvas vietas (man un Dr. Pepperam) un varētu mūs pa ceļam savākt Koknesē. Maz ticams jau ka kāds līdz šejienei ar tukšu mašīnu brauks, bet varbūt tomēr. Ja tā, tad varētu aizsist tās vietas.

Link to comment
Share on other sites

es nezinu kā man arī ar 9to datumu. darbā brīvs un jāiet uz vienu pasākumu, nezinu cikos beigsies.

so, varbūt pat ar benāru naktī braukšu.

Galvenais nemiz es tevi 00:00 centra savacu un bliezham.

Pa so nedelas nogali sanaks piebraukt lidz pasakuma vietai, iechekoshu, kas notiek un kaa izskatas ! :)

Link to comment
Share on other sites

Hi!

Es piesakos pie kada masina. Braukt ar moci nebus pratigi! :)

Butu jauki, ja varetu iekapt masina kaut kur Riga (vai Rigas tuvuma - ta, lai nejut Urlshakova smaku).

Beefs

Man vēl ir burvīga vieta braucamajā. Startēju no centra un braucu caur rumbulu.

Link to comment
Share on other sites

nav man tuksha, vnk kaads ir slinks lai updeitotu :)

Vecit es tiesham neatceros, kad kaut kur butu minets, kurs ar tevi brauc, tas ka ir runa par kaut kadiem civelkiem, kas nav pieteikusies brauceju topika, un salidushi pa mashinam sorry. Tapec jau ari censhos atdalit shos te topikus, jo nevienmer esmu darba, majas vai vispar pie interneta un izsekot visam lidzi ir gruuti... :)

Admini drosi var updeitot brauceju topiku.

Link to comment
Share on other sites

Tā, kāda tad ir ideja? Nauda , ko sametām, ir kopkatlam, bet kopkakla mitrināšanai katrs pats sev pērk?

Jā, jo citiem garšo kapteinis, citiem garšo alus no puslitru pudelēm, citiem alus no divu litru pudelēm :)
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...