Jump to content
GIGN Forum

Sushi restorāns Rīgā


kre4ko
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tauta!

Daudzi liela to Sushi, tad nu nolēmu pats aiziet, uz restorānu divatā (ar draudzeni),

Varbūt kāds var ieteikt kādu labu Sushi restorānu Rīgā ar samērīgām cenām (jo priekšā vēl Līgo un katrs lats no svara ;))

P.S. Tikai ne suši ar piegādi. Tieši varbūt kādu restorānu kāds zinās ieteikt ;P

Link to comment
Share on other sites

Tokyo ir the best tur cenas ir bishi lielaakas nekaa citur bet tu sanjem 2 porcijas pa 1. Repektiivi parasti 8 sushi maksa 3-4.5 ( neskaitot toss kur ieksha ir tikai viena lieta) tad tur pa 4-6 ls tu dabuusi 16 gabalus. Ir garshiigi !!!

Link to comment
Share on other sites

Needu sushi un riebjas, bet sievai loti patiik Tokyo city...

Paldies! Šitais izskatās cerīgs... :)

Cik apmēram izmaksā diviem lai kaut cik normāli var just, ka ir kaut kas ēsts?

Tokyo ir the best tur cenas ir bishi lielaakas nekaa citur bet tu sanjem 2 porcijas pa 1. Repektiivi parasti 8 sushi maksa 3-4.5 ( neskaitot toss kur ieksha ir tikai viena lieta) tad tur pa 4-6 ls tu dabuusi 16 gabalus. Ir garshiigi !!!

Ko paši esat iecienījuši ņemt divām personām? :)

Edited by kre4ko
Link to comment
Share on other sites

Katram pa porcijai sushi, es eedu filadelfiju (man liekas kaut kas pa 4 ls) + alus 1.5Ls draudzene dzer udeni vai sulu lidz 1.5Ls mums parasti ir ap 10-12 ls reekins un esam paeedushi.

Tu tipa njem vienu porciju otra pa briivu :D tapeec 8sushi vieta dabon 16

Edited by !Z!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu viss atkarigs cik izveligs. Parastos sushi var est ari citur un visur gandriz vienadi garso, ar paris niansitem. Parasti tiek nemti kadi labaku sushi (cena 5-8ls), bet tas ir ok, njemto vera ka sushi naak dubultaa un sievietes nespej to visu apest (vismaz normala izmera sieviete :D ). Un es parasti njemu kadu otro eedienu + man aiziet 2 alinji un sieva kadu sulu vai kokcu. Man rekins sanak tuvu 20ls, bet tas tiesam njemot ko gribas, uz cenam neskatoties.

EDIT: Piebildisu ka otrie tur ari ir diezgan labi (nemot vera ka latvija azijas virtuve mana skatijuma nav taja augstakaja limenii)

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu bijis gan Ganbejā, gan Tokio, nekādu baigo šķirbu neredzēju, bet tā kā man sushi ne visai iet pie sirds un garšoja tikai daži gabali (parasti ņēmām komplektus), tad jau mans viedoklis ar nebūs diži svarīgs :D 2vatā var paēst pa ~15Ls

Link to comment
Share on other sites

Latvijā kvalitatīvus suši var dabūt tikai Japānas vēstnieka rezidencē, Ganbejs ir sūds un Tokio smth ir varbūt nedaudz labāks, Kabuki ir korejiešu parodija par japāņu ēdieniem. Iesaku nebūt kūtram un suši taisīt pašam, nekā grūta tur nav, sanāks daudz garšīgāk un lētāk. Uz restorānu, protams, arī ir jāiet, bet tad nu jāņem kaut kas tāds, kas ir patiešām labs un kuru pašam taisīt nebūtu tik viegli....

Link to comment
Share on other sites

No suši paēst nevar. Vajag dafiga apēst, lai liktos, ka esi paēdis, bet pat tas ir mānīgs priekštats, jo pēc pusstundas/stundas kuņģis rūks kā tukšs. Tā jau viņi ir garšīgi, lai gan man garšo gandrīz viss, bet ieteiktu klāt paņemt vēl kādu ēdienu pašam.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā kvalitatīvus suši var dabūt tikai Japānas vēstnieka rezidencē, Ganbejs ir sūds un Tokio smth ir varbūt nedaudz labāks, Kabuki ir korejiešu parodija par japāņu ēdieniem. Iesaku nebūt kūtram un suši taisīt pašam, nekā grūta tur nav, sanāks daudz garšīgāk un lētāk. Uz restorānu, protams, arī ir jāiet, bet tad nu jāņem kaut kas tāds, kas ir patiešām labs un kuru pašam taisīt nebūtu tik viegli....

Ko tu teiktu, ja uzzinātu, ka Japāņu vēstniecībā neēd suši?

Link to comment
Share on other sites

Da hvz, neesmu tik sīki iedziļinājies tādos jautājumos. Japānas vēstnieka neoficiālajās pieņemšanās suši ir bijis, kā arī nodaļas kolēģis (no Japānas) ir taisījis savās organizētajās vakariņās suši.

Tas ir lai teiksim tā - Eiropizēti un stereotipiski pieņemt viesus. Visi šie rolli and shit pārsvarā jau ir tīri rietumu ietekmēta parādība. Kaut gan jēlas zivis, jo svaigākas, jo labākas - japāņiem ir lielā cieņā.

Link to comment
Share on other sites

Esmu vienīgais , kurš nekad mūžā nav ēdis to suši? :aha:

Ganbei cik esmu bijis , tad vienmēr pasūtu tos afigennos rīsus (hz , kā viņi tādus uztaisa) un visādas gaļiņas kas ir megasuperduper garšīgas.

Ganbei skābi asā zupa + pīle = win

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga iet uz kaut kādu restorānu? Sapērc labāk visas sastāvdaļas un uztaisiet paši mājās, daudz labāk un garšīgāk nekā iet uz kaut kādu ganbeju.. Uztaisiet mājās suši vakaru ;)

Link to comment
Share on other sites

Manupraat, Tokya city ir sliktaakie sushi, kadus esmu eedis salidzinajumaa ar citiem daudz maz normalie sushi restoraniem, un es esmu edis daudz. Protams biezhi vien vis ir atkarigs no sushi taisitaja noskanjojuma, bet gambei, kabuki, soho, vai jakuza, kur vislabakas cenas, sushi ir daudz kvalitatiivaki

Link to comment
Share on other sites

Tas ir lai teiksim tā - Eiropizēti un stereotipiski pieņemt viesus. Visi šie rolli and shit pārsvarā jau ir tīri rietumu ietekmēta parādība. Kaut gan jēlas zivis, jo svaigākas, jo labākas - japāņiem ir lielā cieņā.

kad tu pedejoreiz biji japana vai runaji ar japani kas tur dzivo visu dzivi, vai ari pienemu mes ikdiena kontaktejam ar loti dazadiem japaniem kas dzivo loti dazados regionos

Edited by rhrds
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tokyo city suši mazie ir diezgan needami ņemot vērā ka viņi nenormāli skopojās ar iekšā liekamo, lielajiem nav ne vainas un daži pat ļoti gardi, BET ... apaklpošana ir zem katras kritikas ... tikai dēļ šī iemesla ja kādreiz vēl ko ņemšu no viņiem tad tikai pasūtot... Esmu pastāvīgs suši rīma un cenšos vienmēr apmeklēt ko jaunu lai gūtu plašāku redzes loku...

Pārējie šeit pieminētie suši restorāni ir apmierinoši...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...