Jump to content
GIGN Forum

Kā rodas rūķi?


cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Gribēju padalīties ar savu jaunāko pētījumu Korelācija Starp Bārdas Garumu un Personas Augumu jeb «Kā rodas rūķi?». Šī tēma ir maz pētīta, tāpēc vēl ir daudz melnu pleķu. Visi ir laipni aicināti iesaistīties diskusijā, kā arī dalīties ar savu vīziju par iespējamajiem mehānismiem un veicamajiem eksperimentiem.

Īss raksts pielikumā.

Ruki.pdf

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Cik sver bārda? Tas ir atkarībā arī no ķermeņa svara? Vai bārda ir tik smaga ka cilvēkam liek pārtapt par rūķi?

Ja es saņemšu atbildes uz šiem jautājumiem, man būs vieglāk secināt par rūķu bārdas garumu un augumu koeficientu.

Link to comment
Share on other sites

Vidējais bārdas blīvums ir 112kg uz kubikmetru, tomēr tas ir tikai sirmas bārdas gadījumā. Kā mēs visi zinām, sirma bārda ir daudz nedzīvāka, tajā trūkst daudz minerālvielu, kā arī putni ir mazāk ieinteresēti tur veidot ligzdas. Melna bārda spēj sasniegt pat 560kg uz kubikmteru. Ņem vērā, ka šie skaitļi ir patiesi tikai tādā gadījumā, ja bārdā neieķeras kāds laukakmens.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Man tomēr ir jautājumi par šo pētījumu, ļoti mulsina šis apgalvojums:

"Turpmāka saspiešana veicina atsevišķu sablīvējumu veidošanos, kuriem sagrupējoties, rodas rūķiem raksturīgās mices un ieroči." <- Kas tur īsti sagrupējas un sablīvējas, ka pēkšņi rūķis rokā vicina mērena izmēra giljotīnu? Vai šīe ieroči uzrodas no dabiskas tieksmes, ko veicina bārdas ietekme, vai bioloģiski šāds objekts izaug no rokas, atvasinoties no kaula?

Es, piemēram, uzskatu, ka vīrišķim bārda ir tāpat, kā sunim aste - dzīvo pati savu dzīvi...tāpēc labāk šamo nelaist patvaļā! Sāks vēl naktīs luncināties un pieprasīt sviestmaizi. Iesaku jums veikt pētījumu par bārdu mākslīgo intelektu un tā riska pakāpi mūsdienu vispārīgās sabiedrības atpalicības kontekstā.

Vēl es iedomājos, vai jūsu zintnieku (vai zinātnieku, man vienmēr jūk) think-tanks ir mēģinājis šo teoriju pierādīt no pretējā? Piemēram, notverot ļoti gara auguma sievietes bez bārdas pazīmēm, un centies izprast šīs mītiskās būtnes no jūsu teorijas viedokļa, vēlams, bez traumējošām sekām no abām pusēm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mhmm, paldies, ļoti labi jautājumi.

Atbildot uz pirmo jautājumu, jāsāk nedaudz padziļinātāk izklāstīt auguma saspiešanās mehānismus. Viegli saprast, ka gadījumā, ja nenotiek nekāda masas izvade no ķermeņa, to saspiežot, mēs iegūsim vien ļoti resnus rūķus. Jā, vairums rūķu ir ar lieko svaru, tomēr tās ir dzīvesstila, ne rūķifikācijas sekas. Tiek novērots, ka rūķifikācijas laikā daļa masas tiek izvadīta pa porām. Šī masa (kura augstā spiediena dēļ vairs nav diferencēta kaulos vai miesā) stiprās mijiedarbības spēka rezultātā izveido sava veida masas "pikucīšus". Pikucīši magnētiskā lauka ietekmē sagrupējas, veidojot noteiktas formas objektus.

Atbildot uz otro jautājumu, jāsaka, ka sievietes diemžēl ir ārkārtīgi neprognozējamas būtnes, un ar tām ir grūti iegūt atkārtojamus rezultātus. Bet ja jums ir kāda garkājaina, skaista paziņa, ar sliktu humora izjūtu, es esmu gatavs viņu izmantot savā zinātniskajā izpētē.

Link to comment
Share on other sites

Esmu atradis pamatīgu kļūdu Tavā pētījumā.

Bārda aug uz zoda, tā neatrodas smaguma centrā, tātad tā liek saliekties!

Lai veidotos sekmīgs rūķifikācijas process, ārējam spiedienam ir jābūt tieši smaguma centrā. Pretējā gadījumā rodas, tā sauktais, kupris.

Analizējot šo situāciju, esmu izveidojis viegli uztveramu vizualizāciju (Fig. 1), kurā ir redzams, ka labākus rezultātus var iegūt izmantojot smagcepures.

Fig.1 Bārdas pret cepurēm

OXxD84m.jpg

Varat izmantot manu pētījumu turpmākajiem atklājumiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzstaisīts stulbs troļļošanas topiks, fu ble cik lēti un vispār kas tas par jautājumu :)

Nu jā, ar sievu tirgošanu, meitas audzināšanu, veļasmašīnas pārdošanu (right?) salīdzināt nevar, nedz topika satura ziņā, nedz tava IQ līmeņa ziņā :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es tā palasīju un nevarēju saprast, vai nu esmu pārāk debīls un nespēju tajā iebraukt, vai arī jums kkas nav kārtībā..

Da nē, Tu varēji improvizēt un piedurties, nevis mēģināt saprast vai esi debīls. Jo vairāk mēģināji iebraukt kas tur rakstīts, jo vairāk attālinājies no tēmas..

Link to comment
Share on other sites

Kad māmiņa rūķis un tētis rūķis, mīl viens otru, ļoti daudz, viņi mēģina izveidot robotu kopā, un, kad viņi beidz šo robotu taisīt, katru vakaru viņi nosūta lūgšanu ķēdi auglības dievietei, un ja viņa uzskata, pāris cienīgs, viņu robots tiks pārvērsts par īstu rūķi.... un tā mīļie bērni rodas rūķi!!! :)

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Kad māmiņa rūķis un tētis rūķis, mīl viens otru, ļoti daudz, viņi mēģina izveidot robotu kopā, un, kad viņi beidz šo robotu taisīt, katru vakaru viņi nosūta lūgšanu ķēdi auglības dievietei, un ja viņa uzskata, pāris cienīgs, viņu robots tiks pārvērsts par īstu rūķi.... un tā mīļie bērni rodas rūķi!!! :)

Tev nesanāca :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Negribu būt rupjš, atminos savā laikā sanāca pabūt somijā, un likās ka tur sievietes ir patuklas, anyway rūķi taču ar mēdz būt īsi patukli, nevīžas, ar speķainiem pirkstiem.

Tik par bārdu neatceros. Ja nav bārda ir cepure.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...