Jump to content
GIGN Forum

auto


ngEAr
 Share

Recommended Posts

Yo , izdomaju tomer pariet uz auto. Vajag padomu ko var pirkt ko ne , vajag auto ar dzineju ne vairak ka 1.6 jo apdrosinashana uz manim lidz 1.6 sanaks kaut kur ¬60 lati/menesi uz 1.8 jau uzreiz 100lati/menesi sanak.

Pagaidam skatos uz tadiem variantiem - Ford Focus , Peugeot 307 , Renault Megane Dynamique.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Tu saproti, ka braucot ar 1.6 vairāk par 70 km stundā tev rīs kā 2.0, bet ne velna neies?

Tu saproti, ka tas, kas pis kapeiku uz apdrošināšanu arī pisīs kapeiku uz degvielu un negāzēs? Tas taču ir UK. Un ne jau visas mašīnas rij vienādi.

P.s. Priekš UK Smart ir ''loti labs variants, viens čoms brauc jau vairākus gadus, nav sūdzējies.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nissan micra 1.2 stabili iet 130km ar 40mpg jeb 5l/100km

Es varu atlauties maksat 300latus/menesi uz apdroshinashanu un panemt kaut kadu 2.4 kas man reali vairak patik , bet es neredzu jegu maksat tik daudz par apdroshinashanu lai man butu krutaks auto...

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Dīzeli ar mazu motoru droši var ņemti - tie nefiga neēdīs.

Benzīnu ar mazu motoru tomēr neieteiktu. Kolēģa mammai ir Ford Focus 1.6 ar AT kārbu - ēdot kaut kādi 13 litri pa pilsētu un arpus pilsētas ap 9-10 litriem - neiet vispār.

Kaut kādus tos mazos Peugeot tad noteikti jāskatās ne mazāks motors par 1.6.

Paņem VW Polo ar mazo dīzeli - mašīna ekonomiska gan remontos, gan patēriņa ziņā. Kaut kāds 1.4d būtu ideāls aparāts tīri lai pārvietotos no punkta A uz punktu B.

Link to comment
Share on other sites

nissan micra 1.2 stabili iet 130km ar 40mpg jeb 5l/100km

Es varu atlauties maksat 300latus/menesi uz apdroshinashanu un panemt kaut kadu 2.4 kas man reali vairak patik , bet es neredzu jegu maksat tik daudz par apdroshinashanu lai man butu krutaks auto...

A ja mikrā sēž 5 cilvēki iekšā, cik tad ir patēriņš?

Man vienam pazīstamam ar ir micra, viņš man stāstija, ka braucot 4 cilvēkiem lielāku gabalu tāpat jārēķina 8l uz 100.

btw izcils topiks, lai visiem būtu kur 3 dienas padirsties.

Link to comment
Share on other sites

A ja mikrā sēž 5 cilvēki iekšā, cik tad ir patēriņš?

Man vienam pazīstamam ar ir micra, viņš man stāstija, ka braucot 4 cilvēkiem lielāku gabalu tāpat jārēķina 8l uz 100.

nu tas pa lielam tā ir visiem autiņiem. Normāli braucot pa šoseju man patēriņš 4.2-5 L uz 100 hm, bet ja iesēžas 4 vīreļi ar 100+ kg tad patēriņš sākot ar 6 L ir tikai normāli.

Link to comment
Share on other sites

Jūs te pa modeļiem tā muldat [par patēriņu], ka pavisam aizmirsāt noskaidrot mašīnu gadu. Jaunais 1.4 ies daudz labāk, kā nojāts 90. gadu modelis ar to pašu 2.0. Arī patēriņš ārpus apdzīvotas vietas būs labāks. Uz francūžiem ieteiktu mest aci vien, ja tur servisos autoelektriķi nebaidās no francūžiem. Latvijā ar tiem autoelektriķiem visādi brīnumi gadās.. Īpaši ar franču "marsiešu" elektronikām..

Link to comment
Share on other sites

Es domaju par modeli un gadu utt. , par to ka jaskatas es tev piekritu. Internet'a lasiju ka piemeram tie renault nav ipashi labi , bet ta ka man pieredze ar auto ir nulle gribejas lai kads kaut ko sakarigu iesaka sakara ar sho auto.

Link to comment
Share on other sites

Es domaju par modeli un gadu utt. , par to ka jaskatas es tev piekritu. Internet'a lasiju ka piemeram tie renault nav ipashi labi , bet ta ka man pieredze ar auto ir nulle gribejas lai kads kaut ko sakarigu iesaka sakara ar sho auto.

Benzīns + automāts 1.6 ir degvielas kapsēta. Es tev to garantēju... Dīzeli meklē vai gāzi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pagaidam vel braucu ar 2001 gada peugeot 206. 1,4 i motorinsh. Gruuti pateikt cik ir preciizs paterinsh, bet ikdienaa braucot ap 60 km , 5 dienas nedeljaa man pietiek ar 20 litriem. apdroshinashana 46 gbp.

p.s man pug tirgojas, jo ir jau jauns auto.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Apskatijos to Ford Focus , likas parak liels un kaut ka ne ipashi izskatas.

Beigas pabraukaju ar Toyota Yaris / Vauxhall Corsa ( aka opelis ) , bija ok un neko sliktu nevaru pateikt. Vairak patik dizains Corsa , bet Toyota ir tipa labaka neka pec ''review'' interneta un vel bija rakstits ka pedejos gados Toyota vairak reizes atsauca savu produkciju.

Gribas dzirdet kaut ko par tiem auto , abi ir 2008. gada ar 27k nobraukumu. Uz servisa papiriem ari neka nav ka tika kaut kas mainits del defektiem utt.

Ta linka ko Gestapo iedeva , pec testiem Opelim ir labaks reitings neka Toyota kas ir kaut ka divaini jo cik prasiju citiem visi neiesaka nemt Opeli ( tipa ir slikts auto ).

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...