Jump to content
GIGN Forum

Spēles bomāriem gandrīz par velti!


mrzombie
 Share

Recommended Posts

es bik neiebraucu, es cip for free gandriz varu speles dabūt ja uzlieku to charity 1$ :)

Ja esi viens no tiek gopāriem,kas tik dod 1$, tad tik dabūsi pirmās 6(nedabūsi BF3 un Sims3), bet pa lielam jā.

P.S. EA nedabū ne centa,viss iet uz labdarību.

Link to comment
Share on other sites

Kad es ieraudzīju to dīlu, es biju vienkārši šokā. EA tagad ir labie čaļi? Kas tālāk? Lembergs ubago uz ielas? Varakļāni kļūst par Latvijas centru? Igauņi kļūst par F1 čempioniem?

Es neesmu pārliecināts, ka es esmu gatavs tik lielām pārmaiņām pasaulē.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Tikko noziedoju 10$ vezha cietejiem, nebija zhel, jo nesen aizsaule aizgaja viens tuvs cilveks delj taa maitas...

P.S Pedeja laika gaming community sak aktivizeties tieshi ar labdaribas akcijam.

Edited by SnowY^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50saņi žēl, lai pamēģinātu?

Ja es ar savu stīma kontu spēlēju to medal of honor mp, tad kādam varu iedot savu origin kontu un viņš no tā varēs ar mani spēlēt? Jo reāli jau tur divas versijas(origin un steam) konti jau savā starpā nav savienoti.

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

Kāds man uzdāvinātu kādu keyu .. man kā bomāram pat 1ls kontā nav :D

BF3 varētu drebināt visu nakti :D

p.s ar Sims 3 kodu es izmēģināju jau strādā .. tik naf man to simsu ... bet ko nu vairs aktivizēts jau ir

Edited by JEW/JITSU
Link to comment
Share on other sites

Es dead space un burnout paradise atdošu kādam steamgifts.com, jo zinu, ka tā pat viņas nespēlēšu.. Pagaidām tā lapa gan drausmīgi bremzē, pieņemu, ka ļoti noslogota.

So, es īsti nezinu kā tur ir ar tām grupu izlozēm, bet ja kāds no šejienes uz tām spēlēm labprāt pretendētu, tad varētu izveidot kaut vai izlozi tikai gign steam grupai.

Link to comment
Share on other sites

Atnāca uz epastu ziņa par bundli. Pēdējā laikā neesmu neko pircis, jo spēles būtībā vairs nespēlēju...bet šis...this is on another level. Rīt jāpērk nost un iespējams kaut kad, tālā nākotnē, paspēlēšu BF3! Nu nav iepējams šādu dīlu laist garām!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...