Jump to content
GIGN Forum

CS:GO plugini un modi.


Recommended Posts

ctrl+F5, iespējams ka ir iekešojie skāds .js fails

tas kas pašlaik ir sataisīts:

startmoney = 800$

playerlimits = 20 + neierobežots skaits rezervēto slotu, kas nav redzami caur server browseri

16 uzvaru limits

ff = on

solid players (nevar iziet cauri savējam, kas ir defaultā līdzīgi kā TF2)

monitors galvenajā lapā

kartēm sataisītas bildes priekš mājas lapas

admin tiesībām/slotiem/baniem vajadzētu strādāt korekti

kas vēl nav:

hltv (ar šo ir problēma... ir gļuks pašā spēles dzinējā)

anti ta

rtv

auto teambalanceris

statistika

Link to comment
Share on other sites

es pašlaik sametu iekšā visas kartes īpaši nešķirojot kas un kur ir

par bruņām paskatīšos kā atslēgt

edit1:

par ff laikam būs jāpēta tuvāk, jo rāda ka ir "1"

"mp_friendlyfire" = "1" ( def. "0" ) game notify replicated

edit2:

uzliku sekojošus parametrus

ff_damage_reduction_bullets "0.1"

ff_damage_reduction_grenade "0.25"

ff_damage_reduction_grenade_self "1"

ff_damage_reduction_other "0.25"

Link to comment
Share on other sites

16 uzvaru limits

Tikko biju serverī un izspēlēju 16:0, bet mape nenomainījās. Arī pēc 15 roundiem komandas pusēm nenomainījās. Scoreboard rādījās, ka mapes timeleft ir ~50 minūtes. Izskatās, ka max rounds fīča ir noņēmusies.

Manas supersubjektīvās vēlmes:

  • noņemt to, ka automātiski CT ir defuse kit. Baigais ne-balanss, jo kit's jau tā ir dārgāks CT pusē, salīdzinot ar 1.6.
  • mazāku rounda laiku. Pašlaik ir 3 minūtes. Man patiktu 1:45 minūtes, bet pubā laikam jau pieklājas drusku lielāks. Kādas 2 minūtes.
  • Saprotu, ka maplists nav pabeigts un pašlaik samestas random mapes, bet gribētos lai ir arī de_mirage_go. Top mape @ csgo. Runājot par _se mapēm - forši, ka noņemta bezjēdzīgā migla un vistas, bet nu jau valve ir diezgan daudz apdeitojusi defaultās mapes un arī migla pataisīta mazāka. _se mapēs šīs izmaiņas nemaz nav izdarītas. Piemēram de_train, de_aztec ir pataisīts daudz draudzīgāks teroristu pusei, kas ir labi tieši pubam. Tātad - de_mirage_go, de_train, de_aztec, de_dust2_se, de_nuke, de_inferno, cs_italy, de_vertigo (lol vertigo ir labāks kā @ 1.6)
  • +tickrate 128. Zinu, ka valves serveri ir uzlikti uz 64, bet visos nopietnos komunitijos tas ir 128. Protams arī visos uberpro čempjos. Saprotams, ka valvei ir kādi 17000 serveri ja nemaldos un mazais tickrate, ir lai mazinātu serveru izmaksas. Bet gign ir 1. Video kāpēc 64 tickrate nav labākais variants - http://youtu.be/J6u26YTpIF0

Link to comment
Share on other sites

64 tickrate ir domāts cilvēkiem, kuriem ir zemāks fps un lēnāks nets. Protams hitbox arī ir totāli sačakarēts dēļ kura esmu pabojājis nervus un nespēlēju gandrīz vispār matchmaking.

indeed, gribēju apvārdot wormu, lai ignorē špīlerus ar 90. gadu datoriem. Ar tik zemu fps viņi atšķirību tāpat nejutīs. :daz:

Edited by hikkii
Link to comment
Share on other sites

Tik tiešām spēle turpinās kartei nenomainoties pat pie 18:13 rezultāta. Serverī nesanāca izmantot mic, to, manuprāt, vajadzētu noteikti :) + Vai ir iespēja mājaslapas labajā pusē rādīt tikai reālo spēlētāju nikus, neieskaitot botus?

Link to comment
Share on other sites

Freeztime ir 1-2 sekundes, kas ir par maz, optimāli būtu kādas 4-5. Tikko nukē pie rezultāta 9:2 notika mapes maiņa, ceru to tā neatstās, bet gan:

Būtu labi, ja pirmā kartes puse tiktu spēlēta līdz rezultāta summa ir 15 (6:9/1:14/3:12) un tad komandas tiek samainītas un spēle turpinās līdz viena no komandām sasniedz 16 raunda uzvaru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, kā ir sacensībās, bet visos citos pubos, cik esmu šāvis, var pirkt un nēsāt kopā 4 granātas, nevis 3, kas manuprāt ir daudz foršāk.

Un inferno mani vistas nez kāpēc negribēja laist garām. Parasti viņām varēja izskriet cauri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, kā ir sacensībās, bet visos citos pubos, cik esmu šāvis, var pirkt un nēsāt kopā 4 granātas, nevis 3, kas manuprāt ir daudz foršāk.

Un inferno mani vistas nez kāpēc negribēja laist garām. Parasti viņām varēja izskriet cauri.

Par šo piekrītu, vajag uzlikt, lai var nopirkt divus flashus nevis vienu.

Link to comment
Share on other sites

Tagad jau nu vajadzētu atstāt defaultās mapes un visas arms race izņemt ārā, jo tajās ieročus nevar nopirkt, tādēļ, ja viena no tām tiek sabalsota, serveris paliek tukš. Par granātām sen jau gribēju pateikt, ka vajadzētu atļaut nopirkt 2 flašus, nevis tikai 1. Manuprāt, visas mapes garumā joprojām komandas netiek mainītas vietām..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...