Jump to content
GIGN Forum

CS:GO plugini un modi.


Recommended Posts

mazās kartes lai atstāj nakts stundās - (ja ir plugins jau )

es domāt par Team dmg nevajag kiku ar laiku .. vnk kiku, ar 2 TK kiks ar kādām 15min un ja pec 15min kādā laikā dabū atkartotu kiku lai dod ilgāku sēdēšanu stūrī .. (ja kautkā tā var :) )

warmapu manliekas vispar vajag uz 30s

kautkādu Vote Mute/ gag gan varētu drošības pēc :)

p.s piesakos par adminu :D bet es pieņemu ka mani atkal ignorēs :)

Link to comment
Share on other sites

es domāt par Team dmg nevajag kiku ar laiku .. vnk kiku, ar 2 TK kiks ar kādām 15min un ja pec 15min kādā laikā dabū atkartotu kiku lai dod ilgāku sēdēšanu stūrī .. (ja kautkā tā var :) )

Runājot par TA. CIk minūtes ir bans par TA? Aizvakar neapzināti dabūju spēlējot pustukšā serverī ar botiem. cs:go vispār ja ir 10x10 diezgan grūti metot granātas kādu dmg savējam neuztaisīt. Nav iespējams pa tik mazu šķirbu gar galvu nomest he granātu kā 1.6. Arī ja ar flešu, vai citām granātām trāpa savējam, noņem 1 hp.

Link to comment
Share on other sites

Yup, 2 fleši ir nice :) Manuprāt, ar 30 sekunžu warmup'u pilnīgi pietiek.

Kad tika sabalsots mirage, bija jaunā versija, bet cik skatījos komentārus šai topikā, cilvēki grib veco + nevajag marinēt, bet gan uzreiz izņemt no mapcycle visas arms race mapes :)

Kā arī gribētos ātrāk status :)

Link to comment
Share on other sites

1) Par naudām.

All mentioned facts will only apply to Classic Modes (Casual and Competitive) as Arsenal and Deathmatch do not use money. Money cap in Casual Mode has been changed to $10000 and players begin with $1000 as opposed to $800 in Competitive.

Weapon awards

  • The AWP awards $100 per kill
  • All submachine guns award $600 per kill, except the P90 which awards 300$ per Kill.
  • Shotguns award 900$ per kill.
  • The Knife now awards $1500 on a kill ($750 In Casual)
  • All other weapons award the standard $300 ($150 in Casual)

Rounds

  • The first round of a map is a Warmup Round in which all players are given $16000 ($10000 in Casual)
  • The winning team receives 3250$ by a time win or team elimination.
  • The winning team receives 3500$ by winning through a bomb defuse or a bomb detonation.
  • The losing team receives :
    • 1400$ after losing the first round
    • 1900$ after losing 2 rounds in a row
    • 2400$ after losing 3 rounds in a row
    • 2900$ after losing 4 rounds in a row
    • 3400$ after losing 5 or more rounds in a row

    [*]If terrorists were able to plant the bomb, but lose the round all terrorists receive a 800$ bonus addditionally to the values above.

Others

  • If you lose a round as terrorist without winning ("saving weapon") you get no money for next round, but your teammates do. (this applies even when you die in the few seconds after the round was counted as lost)
  • Defusing or planting the bomb awards 300$ for the individual. The bomb can be planted after winning the round to get the bonus.
  • Picking up hostages awards $600 for the whole team

Serverī naudas sistēma ir kā classic casual (pubs ir classic casual), bet atšķirība gign tāda, ka ir noņemtas bruņas un kits par brīvu rounda sākumā. Vispār gign serverī naudas bonusi par zaudētiem/vinnētiem roundiem atšķiras no citiem serveriem. Zaudējot kādā pusē 2 roundus pēc kārtas, pēc tam ir ļoti grūti normāli sapirkties (bruņas+ak/m4) pat ja kādu izdodas nošaut. Ja vien netaisa 2 eco. Ņemot vērā, ka arī visai pārējai komandai ir naudas krīze, viss noved pie bezgalīgas krisīšanas un paniskiem roundiem bez bruņām ar kādu random šotganu un atkal 2 eco. Gribētos serverī normālo naudas sistēmu.

Pašlaik ir tā:

kills ar awp 50$, jābūt 100$

kills ar mag-7 450$, jābūt 900$

kills ar rifles 150$, jābūt 300$

kills ar pistolēm 150$, jābūt 300$

vinnēts rounds 2700$, jābūt 3250$/3500$ - atkarīgs no defuse/c4

Speciāli tikko zaudēju kādus 3 roundus pēc kārtas un nekādas bonus naudas nebija. Vienmēr 2700$

Arī par c4 plantu dod mazāku naudu kā vajadzētu. Tālāk vairs nefiksēju nekā, jo izskatās, ka par visu ir mazāk. Augšā (Spoiler poga) esmu iekopējis kādām jābūt naudām.

2) Super fīča, ka pēc nospēlētiem x roundiem (nezinu cik tagad serverī ir maxrounds) komandas tiek automātiski apmainītas pusēm nebūs?

3) rounda laiks par lielu. Beidzot uzlikts 2 minūtes.

4) Tīri subjektīvs viedoklis. Varbūt esmu vienīgais, bet domāju, ka vajadzētu likt, ka komandas biedri var izskriet cauri viens otram. cs:go tie modeļi ir lielāki kā 1.6 un visu laiku sanāk kaut kāda grūstīšanās. Tas pats ar granātām.

Edited by hikkii
Link to comment
Share on other sites

Man te taads jautaajums saistiibaa ar cs-go.

Man ir gluks kad mainaas mape izmet aaaraa. uzmet erroru kkadu saistiiba ar steam.

Paarinstaleeju steam un cs-go izmainju nekaadu ..

Varbuut ir idejas ?

To ,ka vins tev parinstales neko nedos.

tas ir steam bug. Jagaida update , varbut bus ok.

Tas ir delj skiniem jaunajiem. Man tas pats, izmet un uzrada steam ,ka shi spele jau ir araa, kad mape mainaas.

Bus update, ceru bus fix bug.

gaidam :)

Link to comment
Share on other sites

Man besī ka nav balanca sākumā, vai vienalga kad. Ar to es domāju, ka visi var salīst vienā tīmā un ownot pārējos.

Man tieši pretēji, šī fīča nepatīk. Nezinu kā citiem, bet man riebjas, kad mapes laikā mētā turpšurp pa komandām vairākas reizes.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...