• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
    • bencik

GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Nak3D

CS:GO plugini un modi.

Recommended Posts

mazās kartes lai atstāj nakts stundās - (ja ir plugins jau )

es domāt par Team dmg nevajag kiku ar laiku .. vnk kiku, ar 2 TK kiks ar kādām 15min un ja pec 15min kādā laikā dabū atkartotu kiku lai dod ilgāku sēdēšanu stūrī .. (ja kautkā tā var :) )

warmapu manliekas vispar vajag uz 30s

kautkādu Vote Mute/ gag gan varētu drošības pēc :)

p.s piesakos par adminu :D bet es pieņemu ka mani atkal ignorēs :)

es domāt par Team dmg nevajag kiku ar laiku .. vnk kiku, ar 2 TK kiks ar kādām 15min un ja pec 15min kādā laikā dabū atkartotu kiku lai dod ilgāku sēdēšanu stūrī .. (ja kautkā tā var :) )

Runājot par TA. CIk minūtes ir bans par TA? Aizvakar neapzināti dabūju spēlējot pustukšā serverī ar botiem. cs:go vispār ja ir 10x10 diezgan grūti metot granātas kādu dmg savējam neuztaisīt. Nav iespējams pa tik mazu šķirbu gar galvu nomest he granātu kā 1.6. Arī ja ar flešu, vai citām granātām trāpa savējam, noņem 1 hp.

warmup samazināju uz 60sec

izņēmu de_stmarc, jo tā laikam ir vienīgā de_ karte, kur nav buyzone

uzliku, lai ir 4 granātas un 2 flashi

Yup, 2 fleši ir nice :) Manuprāt, ar 30 sekunžu warmup'u pilnīgi pietiek.

Kad tika sabalsots mirage, bija jaunā versija, bet cik skatījos komentārus šai topikā, cilvēki grib veco + nevajag marinēt, bet gan uzreiz izņemt no mapcycle visas arms race mapes :)

Kā arī gribētos ātrāk status :)

par warmapu - es te tā izrēķināju, ideāli ir ar 1min vairāk gan nevajag tev pietiek laiks aiznesties uz toleti un izlemt kurā tīmā labāki spēlētāji :D

Tikko nospēlēju kādu stundu (3 mapes) un atkal banu par TA dabūju :D. Lai arī neatceros, ka būtu kādu savējo nošāvis.

Disconnect: STEAM UserID STEAM_1:0:xxxxxxxxxx is not allowed to join this server.

Tikko nospēlēju kādu stundu (3 mapes) un atkal banu par TA dabūju :D. Lai arī neatceros, ka būtu kādu savējo nošāvis.

Disconnect: STEAM UserID STEAM_1:0:xxxxxxxxxx is not allowed to join this server.

Same. :( Cik ilgi ir tas bans?

1) Par naudām.

All mentioned facts will only apply to Classic Modes (Casual and Competitive) as Arsenal and Deathmatch do not use money. Money cap in Casual Mode has been changed to $10000 and players begin with $1000 as opposed to $800 in Competitive.

Weapon awards

• The AWP awards $100 per kill
  • All submachine guns award $600 per kill, except the P90 which awards 300$ per Kill.
  • Shotguns award 900$ per kill.
  • The Knife now awards $1500 on a kill ($750 In Casual)
  • All other weapons award the standard $300 ($150 in Casual)

Rounds

• The first round of a map is a Warmup Round in which all players are given $16000 ($10000 in Casual)
  • The winning team receives 3250$ by a time win or team elimination.
  • The winning team receives 3500$ by winning through a bomb defuse or a bomb detonation.
  • The losing team receives :
    • 1400$ after losing the first round
    • 1900$ after losing 2 rounds in a row
    • 2400$ after losing 3 rounds in a row
    • 2900$ after losing 4 rounds in a row
    • 3400$ after losing 5 or more rounds in a row

[*]If terrorists were able to plant the bomb, but lose the round all terrorists receive a 800$ bonus addditionally to the values above.

Others

• If you lose a round as terrorist without winning ("saving weapon") you get no money for next round, but your teammates do. (this applies even when you die in the few seconds after the round was counted as lost)
  • Defusing or planting the bomb awards 300$ for the individual. The bomb can be planted after winning the round to get the bonus.
  • Picking up hostages awards $600 for the whole team

Serverī naudas sistēma ir kā classic casual (pubs ir classic casual), bet atšķirība gign tāda, ka ir noņemtas bruņas un kits par brīvu rounda sākumā. Vispār gign serverī naudas bonusi par zaudētiem/vinnētiem roundiem atšķiras no citiem serveriem. Zaudējot kādā pusē 2 roundus pēc kārtas, pēc tam ir ļoti grūti normāli sapirkties (bruņas+ak/m4) pat ja kādu izdodas nošaut. Ja vien netaisa 2 eco. Ņemot vērā, ka arī visai pārējai komandai ir naudas krīze, viss noved pie bezgalīgas krisīšanas un paniskiem roundiem bez bruņām ar kādu random šotganu un atkal 2 eco. Gribētos serverī normālo naudas sistēmu.

Pašlaik ir tā:

kills ar awp 50$, jābūt 100$

kills ar mag-7 450$, jābūt 900$

kills ar rifles 150$, jābūt 300$

kills ar pistolēm 150$, jābūt 300$

vinnēts rounds 2700$, jābūt 3250$/3500$ - atkarīgs no defuse/c4

Speciāli tikko zaudēju kādus 3 roundus pēc kārtas un nekādas bonus naudas nebija. Vienmēr 2700$

Arī par c4 plantu dod mazāku naudu kā vajadzētu. Tālāk vairs nefiksēju nekā, jo izskatās, ka par visu ir mazāk. Augšā (Spoiler poga) esmu iekopējis kādām jābūt naudām.

2) Super fīča, ka pēc nospēlētiem x roundiem (nezinu cik tagad serverī ir maxrounds) komandas tiek automātiski apmainītas pusēm nebūs?

3) rounda laiks par lielu. Beidzot uzlikts 2 minūtes.

4) Tīri subjektīvs viedoklis. Varbūt esmu vienīgais, bet domāju, ka vajadzētu likt, ka komandas biedri var izskriet cauri viens otram. cs:go tie modeļi ir lielāki kā 1.6 un visu laiku sanāk kaut kāda grūstīšanās. Tas pats ar granātām.

Edited by hikkii

Man te taads jautaajums saistiibaa ar cs-go.

Man ir gluks kad mainaas mape izmet aaaraa. uzmet erroru kkadu saistiiba ar steam.

Paarinstaleeju steam un cs-go izmainju nekaadu ..

Varbuut ir idejas ?

Man te taads jautaajums saistiibaa ar cs-go.

Man ir gluks kad mainaas mape izmet aaaraa. uzmet erroru kkadu saistiiba ar steam.

Paarinstaleeju steam un cs-go izmainju nekaadu ..

Varbuut ir idejas ?

To ,ka vins tev parinstales neko nedos.

tas ir steam bug. Jagaida update , varbut bus ok.

Tas ir delj skiniem jaunajiem. Man tas pats, izmet un uzrada steam ,ka shi spele jau ir araa, kad mape mainaas.

Bus update, ceru bus fix bug.

gaidam :)

Tur jau ir pievienots.

nejau sākuma lapā, bet Gign serveri, + stati un demo jāieliek

Ja godigi, tad man liekas, ka vajadzetu vairakus serverus lai visas defaultas game modes (classic cassual/competative, arms race, demolition) var uzkapat kad velas ar GIGN`istiem!!!

Man besī ka nav balanca sākumā, vai vienalga kad. Ar to es domāju, ka visi var salīst vienā tīmā un ownot pārējos.

Man tieši pretēji, šī fīča nepatīk. Nezinu kā citiem, bet man riebjas, kad mapes laikā mētā turpšurp pa komandām vairākas reizes.

Edited by Pauly