Jump to content
GIGN Forum

inde @css


IndeM
 Share

Recommended Posts

  • Vecums; 15
  • Nodarbošanās; Iesākšu vidusskolas mācības. Sports, futbols un galda teniss.
  • Pieredze CS/CSS/TF2; 4-5 Gadi ir noteikti, bail samelot.
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Neieslīgšu garās runās. Centīšos izdarīt to, ko citi admini nedara vai arī grasos to uzlabot. Čīteru atpazīšana un servera kārtības uzturēšana. Aktivitāte gan forumā, gan serverī. Komunikabls, pieredzējis un pietiekami labs aroda izpildītājs.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; Brīvdienās var sanākt jebkurā laikā un daudz, darba dienās, jeb skolas laikā - 3/4h pa vakariem. Domādams, ka ar to ir pietiekami.
  • Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv...nfo&player=3949
  • Reģistrētais niks vēlamajā serverī - MYNAME # Independent /M/

  • Admini kuri rekomendē - Pīle, Ūpis, Lumpy.

  • Flagi uz kuriem vēlētos pretendēt - ban/kick/slap/slay/silence

Edited by IndeM
Link to comment
Share on other sites

Kā jau pats man teica - nav dzīves, serverī uzturās daudz, spēlē labi, pēdējā laikā sūdu arī nebaksta.

Gan jau ka šijā gadījumā uz vecumu var pievērt acis.

Edit. Čatboxā pamanīju ''ja neiedos acc, vienkārši pointless tad te griezt''. Tas manas domas pamainīja uz slikto pusi. Beigu beigās būšu neitrāls.

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

Nē, jo cilvēks ir gadu vārijis sūdu un tagad divas nedēļas uzvedas pieņemami, tad ticat man tas nav tāpēc ka viņš ir mainījies, bet gan tāpēc, ka grib dabūt access`u un tās ir divas dažādas lietas.

Gadu vārija sūdus un bimbāja forumā, gadu jāpierāda sevi kā normalai, izaugušai, progresējušai cilvēciskai būtnei.

Link to comment
Share on other sites

Nē, jo cilvēks ir gadu vārijis sūdu un tagad divas nedēļas uzvedas pieņemami, tad ticat man tas nav tāpēc ka viņš ir mainījies, bet gan tāpēc, ka grib dabūt access`u un tās ir divas dažādas lietas.

Gadu vārija sūdus un bimbāja forumā, gadu jāpierāda sevi kā normalai, izaugušai, progresējušai cilvēciskai būtnei.

Nevis gluži vārijis "sūdu", bet cepos par to, kas šeit notika. Tu vari tā domāt, ka neesmu mainījies, bet nu es vairs šo negribu apspriest. Cheers!

Link to comment
Share on other sites

Lai gan šim indivīdam teicu, ka atbalstu, ir radušies daži jautājumi...

1.Izskaidro šito - Centīšos izdarīt to, ko citi admini nedara

2. Skolas laiks, interesanta lieta, jo respektīvi adminu max pieplūdums serverī ir novērojams tieši vakarā. Tajos brīžos nesaskatu nepieciešamību pēc jauna censoņa. Ja nu vienīgi taisies css. dēļ bastot patstāvīgi skolu :D

3. Nezināju, ka Tev ir bijis kašķis iekš gigna, un ja esi nopelnijis šeit sliktu slavu (piemēram kā Battleman), tad piekritīšu maddn sakot, ka jāpaiet kādam laikam līdz pierādi sevi...

Es neesmu pret, bet pagaidām neesmu arī par, tad jau redzēs kā veiksies...

Edited by Upis92
Link to comment
Share on other sites

Lai gan šim indivīdam teicu, ka atbalstu, ir radušies daži jautājumi...

1.Izskaidro šito - Centīšos izdarīt to, ko citi admini nedara

2. Skolas laiks, interesanta lieta, jo respektīvi adminu max pieplūdums serverī ir novērojams tieši vakarā. Tajos brīžos nesaskatu nepieciešamību pēc jauna censoņa. Ja nu vienīgi taisies css. dēļ bastot patstāvīgi skolu :D

3. Nezināju, ka Tev ir bijis kašķis iekš gigna, un ja esi nopelnijis šeit sliktu slavu (piemēram kā Battleman), tad piekritīšu maddn sakot, ka jāpaiet kādam laikam līdz pierādi sevi...

Es neesmu pret, bet pagaidām neesmu arī par, tad jau redzēs kā veiksies...

Nekādi lielie kašķi nav bijuši un noteikti ne tādi kā BattleMan'am. Bija kaut kādi strīdi sūdzībās vai čīteru reportā, nevermind.

Dažreiz admini serverī ir, bet nedara savu pienākumu kārtīgi. Tas ir - es varu spamot admin-čatā, ka serverī ir kāds čīteris, bet tāpat būs vienalga. Serverī dažiem mutes ar ziepēm arī vajadzētu izmazgāt. Nav starpības, vai admini ir pa dienu/vakarā/naktī on, bet gan tas, kā Tu dari savu darbu (protams svarīgs arī ir online laiks). Tapēc labprāt uzlabotu šo statistiku, un varētu būt serverī tad, kad varbūt tas visvairāk būtu vajadzīgs.

Edited by IndeM
Link to comment
Share on other sites

nekaadaa gadiijumaa nedriikst dot, jo pats ir neadekvaats un riikojas nepareizi, bet adminam ir jaaraada priekshziime. Iemesls ka vinjsh nespees admineet ir komandas biedri kas speelee vienlaicigi ar vinjiem un patstaaviigi ir jaasailenco, jaaslejo, jaaslapo (ieskaitot vinju pashu), ko attieciigi indiviids nespees objektiivi izveerteet.

trekns NEE

Link to comment
Share on other sites

nekaadaa gadiijumaa nedriikst dot, jo pats ir neadekvaats un riikojas nepareizi, bet adminam ir jaaraada priekshziime. Iemesls ka vinjsh nespees admineet ir komandas biedri kas speelee vienlaicigi ar vinjiem un patstaaviigi ir jaasailenco, jaaslejo, jaaslapo (ieskaitot vinju pashu), ko attieciigi indiviids nespees objektiivi izveerteet.

trekns NEE

Es wnb biju admins gandrīz 10 mēnešus un nekādu problēmu nebija. Ja Tu tik tiešām domā, ka mani interesē, ka tur spēlē mani komandas biedri, senči, paziņas vai draugi un es pret viņiem izrādīšu kaut kādas privilēģijas? Nebūt-ne. Un problēmas kā adminam arī nav bijušas. Turklāt varbūt acc testa laiks Tev mainītu domas prātā.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau taa lieta ka nevis izraadiisi, bet tieshi preteeji neizraadiisi. Vajadzees slay par misijas nepildiishanu, tu to nedariisi, jo tas tachu tavs komandas biedrs un naaksies peectam konflikteet, u.t.t.

Es domaaju taalakaos piemeerus nevajag rakstiit!

Link to comment
Share on other sites

Tur jau taa lieta ka nevis izraadiisi, bet tieshi preteeji neizraadiisi. Vajadzees slay par misijas nepildiishanu, tu to nedariisi, jo tas tachu tavs komandas biedrs un naaksies peectam konflikteet, u.t.t.

Es domaaju taalakaos piemeerus nevajag rakstiit!

Es to biju domājis tā, ka man ir vienalga kas viņi ir mans, bet noteikumi visiem ir vienādi. Turklāt Tu nevari tā teikt par mani, ja pat nezini kā es adminēju un kāds es esmu, kad man ir ACC. Piemērus vari nerakstīt, tikai žēl, ka tāds Tev ir iespaids par mani.

Link to comment
Share on other sites

p.s.

par to admineeshanu 10 meeneshus. aizet jebkuraa pagaldes serverii un noadministreet var jebkursh cilveeks.

p.s.s.

luuk komentaars par tavu admineeshanu wnb:

"Niknais, par to vai acc došana liks puisim pieaugt, strikti šaubos, viņam wnb bija acc, kad viņam bija vēl 14mit,. Secini pats, acc vairs nav, gan dēļ attieksmes, neaktivitātes, un vēl forumā banu norāva dēļ reklāmas."

p.s.s.s.

luuk tava lielaa mute kas izpauzhas arii tagad speeleejot serverii (protams vairs ne tik drausmiigi, bet taapat nekas dizhi nav mainiijies) https://www.youtube.com/watch?v=gDVDNYrZorQ

Piemērus vari nerakstīt, tikai žēl, ka tāds Tev ir iespaids par mani.

man piemeers esi tu pats, ko redzu ieksh servera, jo peedeejaa laikaa es serverii uztoros dienaa 6h+

Link to comment
Share on other sites

p.s.

par to admineeshanu 10 meeneshus. aizet jebkuraa pagaldes serverii un noadministreet var jebkursh cilveeks.

p.s.s.

luuk komentaars par tavu admineeshanu wnb:

"Niknais, par to vai acc došana liks puisim pieaugt, strikti šaubos, viņam wnb bija acc, kad viņam bija vēl 14mit,. Secini pats, acc vairs nav, gan dēļ attieksmes, neaktivitātes, un vēl forumā banu norāva dēļ reklāmas."

p.s.s.s.

luuk tava lielaa mute kas izpauzhas arii tagad speeleejot serverii (protams vairs ne tik drausmiigi, bet taapat nekas dizhi nav mainiijies) https://www.youtube....h?v=gDVDNYrZorQ

man piemeers esi tu pats, ko redzu ieksh servera, jo peedeejaa laikaa es serverii uztoros dienaa 6h+

Tas bija vairāk nekā pirms 2 gadiem, bet Tev tas galīgi neinteresē un es būtu tur vēl admins, ja vien pats nebūtu aizgājis, un ne ar ko tādu nemaz serverī neesmu izcēlies, bet, nu, lai jau Tev tā liekas. Netaisos tavu grandiozo viedokli mainīt. :)

Link to comment
Share on other sites

Negribu te lieki atgādināt, bet netaisam offtopic. Lai css admini izsaka savu viedokli un viss.

P.S. IndeM, lūdzu neatbildi uz katru postu ko te kāds ieraksta. Vienkārši gaidi līdz izskatīšanas beigām un miers. Jo savādāk ar sarkastiskajiem izteicieniem un visu pārējo šo topiku aizvērs bez tālākas izskatīšanas, varu derēt...

Link to comment
Share on other sites

Man vienalga, ka man uzliks Warnu, ka te rakstu, bet vinjas zinashanas par css ir 10x lielakas kaa 90% pashlaik adminejosho adminu. Lasot, kaa vinsh raksta, ir sajuuta , ka ir 10 gadus vecaks par daudziem adminiem, kuri raksta taa, itka buutu no paliigskolas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sūds ar to veco video, kurā Igors uzvedās vispār kā nepieskaitāms. Tas video ir gana vecs. Turklāt, esmu pārliecināts, ka viņa ne pārāk prātīgie komandas biedri [klana, tobiš] netraucēs viņam pildīt admina pienākumus. Turklāt, ja runa ir par tempermentu vai prāta spējām, tad nevienu vārdos nesaucot, starp adminiem jau ir tādi pat kadri, tikai vecāki un daudz tālāk par acc "sākumpaketi" tikuši..

No manis ir REC, lai jaunietis pierāda, ka neesam uz viņu likuši veltas cerības.

patīriju liekos postus <C> maddn

Link to comment
Share on other sites

Independent , spēlē tiesām labi , čīterus atpazītu !!

2013-08-16 23:40:11 Mana mutere vismaz nestraada par mauku lai uzturetu tadu knaru kaa tevi.

2013-08-15 11:37:15 pizduj nahuj.

Bet viņa uzvedība ir diezgan švaka , kā jau 15 gadīgam puišelim :coffee:

PS.

Un tas nebiju es, kurš to rakstīja, bet gan draugs. :)
Laba aizsegs :pizdiblee: Tad jau būs , es viņu nebanoju , tas bija mans draugs. Labāk uzņemies vainu es sevi ne vel uz citiem :bitchslap: Edited by Lo4wis BMW
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...