Jump to content
GIGN Forum

Tiem, kam nav vienalga.


_swallow.dll
 Share

Recommended Posts

Standarta situācija ir tāda, ka visi (liela daļa) mapes sākumā sēž specos un gaida kad tiks "izredzētajā" komandā. Un tad izmasē otru komandu, kā rezultātā rodas nepieciešamība pēc skrambles. Tā vietā varēja liegt iespēju izvēlēties komandu kurā spēlēsi, kā piekonektējies tā automātiski tiec iemests kādā komandā. Viss ir gaužām vienkārši.

Kas grib, tas uzreiz var iebāzt sev dirsā tās muļķības par čomu lietām, pubu un prieku, kas rodas spēlējot.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Standarta situācija ir tāda, ka visi (liela daļa) mapes sākumā sēž specos un gaida kad tiks "izredzētajā" komandā. Un tad izmasē otru komandu, kā rezultātā rodas nepieciešamība pēc skrambles. Tā vietā varēja liegt iespēju izvēlēties komandu kurā spēlēsi, kā piekonektējies tā automātiski tiec iemests kādā komandā. Viss ir gaužām vienkārši.

Kas grib, tas uzreiz var iebāzt sev dirsā tās muļķības par čomu lietām, pubu un prieku, kas rodas spēlējot.

Beidzot kādam aizgāja. Paldies.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Par kartēm diskusija ir koks ar piecdesmit galiem, kā pievieno jaunas kartes, tā pēc diviem mēnešiem kādam jau tās vairāk nepatīk, prasa ņemt ārā un likt iekšā tās, kuras izņēma pēdējā reizē. Dustbowls, goldrush un badwaters ir un būs vienmēr, pilnīgi vienlaga, kādas citas kartes var būt pievienotas, ar to atliek tikai samierināties. Domāju, ka pašreizējais karšu cikls ir ok, cilvēki serverī ir, pat ja ir patukšāks (man gan pret to nav iebildumu, bet citiem laikam esot), diezgan ātri karte tiek nomainīta. Par to, ka karšu balsošanai vajadzētu mainīt ciparus, arī ir daudz runāts (pēc zinātniskām aplēsēm, vismaz 732 reizes). :(

Taču par scramble tiešām vajag padomāt, jo tāda izvarošana lielos apmēros kā gignā, pēdējo reizi pasaulē tika novērota tikai vēl otrā pasaules kara laikā. Pie tam arī fascinējoši, ka ir arī admins/i, kā Hariits, kuri nekad neies pie vājākās komandas un arī scramblei pirksti būs par līkiem. Citos serveros balsošanai par scramble pietiek tikai ar mazāk par 10 balsīm, kāpēc gignā ir jāsavāc 20, vēl ņemot vērā, ka reipistu tīms nekad nebalsos. Man arī liekas, ka anti-scramble raudāšanai čatā nevajag pievērst tik lielu uzmanību, ĪSTI VEČI NERAUD, BET ASIŅO CĪŅĀ! Ņemot vērā, ka pēc scramble taisīšanas arī mediķi mēdz pievienoties dižo Rembo komandai, manis pēc scramble var pēc katra raunda taisīt. Tā kā uztaisiet vienreiz opciju kārtīgam kokteilim serverī.

Edited by procrastinator
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Par kartēm diskusija ir koks ar piecdesmit galiem, kā pievieno jaunas kartes, tā pēc diviem mēnešiem kādam jau tās vairāk nepatīk, prasa ņemt ārā un likt iekšā tās, kuras izņēma pēdējā reizē. Dustbowls, goldrush un badwaters ir un būs vienmēr, pilnīgi vienlaga, kādas citas kartes var būt pievienotas, ar to atliek tikai samierināties. Domāju, ka pašreizējais karšu cikls ir ok, cilvēki serverī ir, pat ja ir patukšāks (man gan pret to nav iebildumu, bet citiem laikam esot), diezgan ātri karte tiek nomainīta. Par to, ka karšu balsošanai vajadzētu mainīt ciparus, arī ir daudz runāts (pēc zinātniskām aplēsēm, vismaz 732 reizes). :(

Taču par scramble tiešām vajag padomāt, jo tāda izvarošana lielos apmēros kā gignā, pēdējo reizi pasaulē tika novērota tikai vēl otrā pasaules kara laikā. Pie tam arī fascinējoši, ka ir arī admins/i, kā Hariits, kuri nekad neies pie vājākās komandas un arī scramblei pirksti būs par līkiem. Citos serveros balsošanai par scramble pietiek tikai ar mazāk par 10 balsīm, kāpēc gignā ir jāsavāc 20, vēl ņemot vērā, ka reipistu tīms nekad nebalsos. Man arī liekas, ka anti-scramble raudāšanai čatā nevajag pievērst tik lielu uzmanību, ĪSTI VEČI NERAUD, BET ASIŅO CĪŅĀ! Ņemot vērā, ka pēc scramble taisīšanas arī mediķi mēdz pievienoties dižo Rembo komandai, manis pēc scramble var pēc katra raunda taisīt. Tā kā uztaisiet vienreiz opciju kārtīgam kokteilim serverī.

vnkārši nav scramble opcijas, nevis kā tev - līki pirksti. Nu un, kas tev neliedz iet pie komandas ar kuru ir prieks spēlēt, nevis ka tevi varo ārā un ātrāk no spēles gribas iziet un visu garastāvokli sapiš?

Edited by hariits
Link to comment
Share on other sites

Izteikt rājienu visiem adminiem ,kas neskramblo teamus, zb 40+ min goldrushu dzenāt ,kur tevi ņem kā mazo priekšā..Tieši tā Hari, tas ir iemesls kapēc tauta pie nesabalansētām komandām pazūd, jo viņiem nepatīk ,ka ir jāspēlē 50min goldrush ,ka labi ,ja līdz pirmajam punktam tiek.

Link to comment
Share on other sites

Vai man vienīgajam liekas, ka problēma ir nevis scramblā, bet gan pašos spēlētājos...? Nu, kā lai nedrāž komandu, kurā ir 3 scouti, 4 pyro, 2 spy un 3 sniperi? Nu ok, bik pārspīlēju, bet neesmu tālu no patiesības. Vienkārši vajag man up, pakustināt smadzenes, izvelēties nemesis klases un viss notiks. Tākā, tas tik ātri nenotiks, jo kā paskatās, tad daudzi īsti neizprot spēles būtibu, vajadzētu uzlikt, kā jau iepriekš viens ieteica, ka playeru iemet random komandā un tad jau autoscramble dara savu darbu.

Man vispār ir vēlviens ieteikums. Kā būtu, ja klasēm uzliktu classlimit? Iepriekš pārsvarā spēlēju tikai tāda tipa serverī un tur uzreiz tā feini.. Patiešām notiek teamworks, nevis demo / soldier armija owno serveri.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Classlimits jau strādā. Cik zinu ir šādi:

Scout 5

Soldier 5

Pyro 5

Demoman 4

Heviji 5

Engeneer 5

Medic 5

Sniper 3

Spy 3

Tak uzliek auto random team un aiziet. Ja man būtu (vai ari nemāku), es liktu scramble ... :hmmm:

Изменить на

Scout 4

Soldier 4

Pyro 2

Demoman 4

Heviji 2

Engeneer 4

Medic 3

Sniper 2

Spy 2

и будет ок,и практически никогда не нужно будет делать скрамбл.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Изменить на

Scout 4

Soldier 4

Pyro 2

Demoman 4

Heviji 2

Engeneer 4

Medic 3

Sniper 2

Spy 2

и будет ок,и практически никогда не нужно будет делать скрамбл.

vajag tā, lai visiem 31 playerim būtu klase .. tavā gadījumā - nesanāk.

Edited by hariits
Link to comment
Share on other sites

Popularakas klases tapat bus vairak pieprasitas neatkarigi no skila limenja un cik daudz cilveks var ar so klasi sasniegt.

Atnemt cilvekam klasi kuru vinjsh nevares spelet nozime ka vinjsh mazak laika pavada serveri.

Protams balanci vajag - pyro x5 ir bishkji padaudz. bet heavy x2 man liekas nez kapec pienjemami. Labi tik precizi ir gruti pateikt vajadzetu skatities uz sho te statistiku - bet vinja ari nav preciza jo sheit jau ietekme klashu limita esamiba - http://stats.gign.lv...e=roles&game=tf .

Kapec nevaretu uzlikt limitu x3 visaam klasem?

Uz citas nots. Gribat redzet kuras mapes nemt araa no saraksta?

zem konkreta procenta vnk certiet nost visu apakshu (protams 0.0% mapes var nenemt veraa pagaidam) -

http://stats.gign.lv...de=maps&game=tf .

Lai cik banali tas nebutu, un cik reizes nebutu runats - cilveki speles popularakas mapes, tapat ka ies dzert bonaqua udeni, pirks adidas kurpes, un rolex pulkstenus.

Also sorry, man nav garumzimju, tiks kadreiz panakts ari.

Edited by ImprovisE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://laacz.lv/apostrofs/

Garumzīmes

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

vaitad sanāk ja būtu limits uz katru klasi 3 : / nebūs serverī vietas .. (slinkums reiķināt)

bet trakākās klases būtu demomans, snaipji, spiegi .. tām gan vajag limitu pēctam varbūt nāk pyro un skouti ... pārējiem neliekas ka vajadzētu limitus, jo tos tāpat cilvēkiem ņemt negribas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Laikam jāuztaisa vēlviens šī topika update.

Serverī esošo kartu saraksts ir sekojoš : gravel pit, dustbowl, granary, well (cp), 2fort, hydro, badlands, goldrush, fastline, coldfront turbine, badwater, steel, egypt, junction, hoodoo, sawmill (koth), nucleus (koth), viaduct (koth), sawmill (ctf), yukon, harvest, double cross, gorge, freight, upward, hightower, thundermountain, coldfront, mountain lab, degroot keep, 5gorge, frontline, nightfall, lakeside, badlands (koth), barnblitz, gullywash, foundry, doomsday, kong king, process, standin, snakewater.

Pārsvarā tiek spēlētas : gravel pit, dustbowl, granary, well (cp), 2fort, hydro, badlands (cp), goldrush, fastline, turbine, badwater, steel, egypt, hoodoo, viaduct (koth), upward, lakeside, coldfront. Pārējās ieslēdzas naktī, kad nav cilvēku.

Un tāpat bieži vien daudzi raksta nominate, rtv jau šo pašu kartu roundu sākumā. Kurās to dara ļoti intensīvi gan jau nav jāsaka priekšā.

Vēl es gribētu ieteikt pievienot šādas kartes: koth_ashville_rc1, coldfront nomainīt uz cp_warmfront, tāpat arī viaductu nomainīt uz koth_pro_viaduct_rc4. Un vēl derētu pievienot pl_swiftwater_ugc (Nolādēt var te, te, te un te)

Un vispār kā šeit iepriekš cilvēki rakstīja, svētīgi būtu uzlikt mapciklu bez vote iespējas. Kāpēc? Tāpēc, ka dienā vairākas reizes tiek spēlētas vienas un tā pašas kartes. Īsāk sakot, jāizveido dienas un nakts mapcikls. Likt citus ciparus, likt virsū uz citām pogām votemap nav jēgas, jo tāpat izvēlēsies populārākās kartes. Tikpat labi var izveidot 3 serverus. 24/7 dustbowl, goldrush un badwater.

Scramble joprojām dara pāri spēlētājiem. Šī topika kopsavilkums būtu tāds, ka jāliedz spēlētājiem rounda sākumā un spēles laikā iespēju izvēlēties kurā komandā pievienoties.

Respawn time kartē goldrush vēl joprojām nav salabots. Līdz ar to RED komandas spēlētājiem bieži ir jāgaida līdz pat 20 sekundēm.

Edited by 36komats6
Link to comment
Share on other sites

šis posts, virs manīm... visu garastāvokli izbojāja, no coldfront uz warmfront no ziemīgā viaducta parasto, vasarīgo viaductu.. cmon, es tieši gaidīju, kad šeit kāds piedāvās sniegainās mapes, kā nekā arā pa logu ir sniegs, arā ir ziema, drīz ziemassvētki, labāk būtu atstājuši visas ziemīgās mapes un spēlējuši... atstājat tās pašas viaductu un coldfrontu, parastā badwatera vietā iemaucat pl_badwater_snowy (dnwld), cmon, nebojājat visu lūdzu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...