Jump to content
GIGN Forum

Nekļūdās tie kas neko nedara ...


Lo4wis BMW
 Share

Recommended Posts

  • Vecums: 21
  • Nodarbošanās: NBS ( Nacionālie bruņotie spēki )
  • Pieredze CS/CSS/TF2: 7- 8 gadi kā minimums
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks piešķirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Kā jau lielāka daļā zina ka man bija admina tiesības un pazaudēju lielās mutes dēļ. Apzinos ka pirms tam uzvedos neatbilstoši savam vecumam , un rādīju sliktu priekšzīmi citiem spēlētājiem. Dažam labam es ļoti nepatīku , tas cilvēks pats zina , ka pa viņu iet runa , cerams ka tas neietekmēs viņa viedokli un parējos adminu. Lamāšanas niķis manī vairs nav , un savus pienākumus arī pirms tam pildīju ļoti labi.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveri: nav noteikti laiki , bet serverī esmu ļoti bieži
  • Linki uz spēlētāju statos: http://stats.gign.lv...nfo&player=8450 ( Pēc ranka rr nav daudz stundas nospēlētas )
  • Reģistrētais niks vēlamajā serverī - Lo4wis BMW
  • Admini kuri rekomendē - Pīle, Ūpis, Niknais ( nezinu pa Nikno minu )
  • Flagi uz kuriem vēlētos pretendēt - ban/kick/slap/slay/silence

PS. Gribu dzirdēt tikai admina viedokļus , mirstīgo viedokļi neinteresē

Edited by Lo4wis BMW
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kāpēc lielākā daļa ir sapeusies uz Lo4wi. Laikam neesmu bijis nekad serverī, kad viņš trin izkapti! :D No manas puses liels REC, jo ja iemesls bija lielā mute, tad to var arī pievaldīt. Bet adminēšana nav sveša viņam un dara to kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

ā un vēl kas, esmu diezgan pārliecināts, ka mētāji pirkstus pa gaisu pēc apgraizīšanas, ka access tev tāpat nevajag, kas tad tik pēkšņi mainījies?

Jo ir diezgan daudzi keksi kas uzvedās zem katras kritikas. Ir arī čīteri kurus vajag apturēt. Nu cik nu mētāja , ko man vajadzēja raudāt ka noņēma man acc , pa savu stulbību ? Sapratu ka tā lamāšanās bija pilnīga stūlba un neapdomāta , īsti tāpēc nesaprotu pa ko slinkais runā !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...