Jump to content
GIGN Forum

CS:GO ieroču skini


Pauly
 Share

Recommended Posts

Mana cs go inv vērtība pie 1000euro,ākst.

Iedot screenu, nevis pliki dirs. Runaajot par tiem skiniem, tad lielaa meeraa piekriitu maddan, vieniigais jaatziist, ka man ir neliela atkariiba no casu vershanas valjaa, taa intriga utt :)

Vissmukakais skins manaa skatijumaa ir awp redline

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi mani favorīti ir fire serpent un redline ak-47. Guardian glušakiem arī nav ne vainas.

Neteikšu, ka nažu skini ir neglīti vai kā, bet izmest prāvu summiņu vien dēļ nieka nazīti - no way.

Gut knife gan ir pretīgs. :D

Link to comment
Share on other sites

Overgrowth, bright water un pit viper. Laikam esmu pieticīgs un lēts, bet šie ir būtībā visskaistākie. Subjektīvi, protams.

ā, black laminate teroriem.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Iedot screenu, nevis pliki dirs. Runaajot par tiem skiniem, tad lielaa meeraa piekriitu maddan, vieniigais jaatziist, ka man ir neliela atkariiba no casu vershanas valjaa, taa intriga utt :)

Vissmukakais skins manaa skatijumaa ir awp redline

Nekādu screenu netaisos dot,tevi no skaudības padarīs zilu.

Link to comment
Share on other sites

Gaumes ir dažādas līdz ar to nav jēgas spriedelēt kurš ir smuks un kurš nav. Skinu paturēšana es vados pēc skatāmības ne pēc cenas. Bet nu anyway skinu būša padarījusi CS:GO no teikti daudz atraktīvāku un sastošāku!

P.S. KeeN - saņemies!

Edited by _PUNK_
Link to comment
Share on other sites

Gaumes ir dažādas līdz ar to nav jēgas spriedelēt kurš ir smuks un kurš nav. Skinu paturēšana es vados pēc skatāmības ne pēc cenas. Bet nu anyway skinu būša padarījusi CS:GO no teikti daudz atraktīvāku un sastošāku!

P.S. KeeN - saņemies!

Tieshi taa, mes jau ari runajam par gaumi, par tavupraat skaistako ieroci

Link to comment
Share on other sites

Tad nu vienkārši, lai izbeigtu fleimu un turpinātu par skiniem, tad kādi skini jums ir acīm vispatīkamākie, neņemot vērā cenu.

GNYs.jpgGNYr.jpg

awiks kalaš

GNYu.jpgGNYt.jpg

emka ar klusinātāju emka bez klusinātāja

GNYv.jpg iGNYD.png

no pistolēm mehndi no nažiem parastais bayonet

Link to comment
Share on other sites

Pie noteikumiem vajag pieliepināt ,kad nedrīkst mānīties par daudz. Tas KeeN tak pļūti vienā pļutkā johaidi. Par skiniem em man AWP boom patik , no emkam nezinu nekas tads nav ,ja būtu assimov izmēģinājis tad jau arī tas patiktu. Kalaša parastā blue laminate. Nav daudz to kruto ieroču turēts rokās , grūti spriest.

Link to comment
Share on other sites

man patiik mans startrek AK un awp electric hive , bet protams ja dabuutu kadu dārgo skinu es viņu pārdotu vai iemainītu pret tādu kas man patīk nevis citiem!

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Pie noteikumiem vajag pieliepināt ,kad nedrīkst mānīties par daudz. Tas KeeN tak pļūti vienā pļutkā johaidi. Par skiniem em man AWP boom patik , no emkam nezinu nekas tads nav ,ja būtu assimov izmēģinājis tad jau arī tas patiktu. Kalaša parastā blue laminate. Nav daudz to kruto ieroču turēts rokās , grūti spriest.

Tu ākst,tev skauž,tev vienkārši tādi skini nav,bomzh. Un es uzrakstiiju kādi skini man patīk,nevis kādi man ir. man nav stat bajonet fade un stat asiimovs.. Man tie skini vienkārši patīk,āksts mazais.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...