Jump to content
GIGN Forum

Hearthstone


Print`Screen
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Kādus jaunos epic/legendary esat dabūjuši? (Old gods)

Bija iekrājies 3k golds, tāpēc sanāca diezgan daudz pakas vērt vaļā. Par tiem questiem arī vēl daudz varēja dabūt.

So far:

OG_209.png?12577OG_318.png?12577OG_122.png?12577OG_282.png?12577OG_337.png?12577OG_271.png?12577OG_291.png?12577OG_200.png?12577

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Šovakar izdevās 3. vai 4. reizi 12 uzvaru arēna. Ar pašu labāko klasi, protams.

Sākums bija tipisks - līdz 6:0 ez un pēc tam sākās pretinieki ar OP dekiem, kā arī netipiski daudz (kopš WotG iznākšanas baigi daudz neesmu spēlējis) warrioru (2x Ooze's da real MVP), laikam visi Kripp'u saklausījušies.

atyp91bp2pecpc3s55.png

cibpug3j3eyjrkt0v9o3.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

bļaģ, jūs sukas vēl esat dzīvi :DDDD

 

es biju nokāpis no geimošanas nedaudz, bet mans kolēģis mani ievilka hearthstonā, fucking addictive. Karoče, pirms MSG iznākšanas šķita, ka apniks, bet ir ok, es tagad maucu ar Renolocku. Kāds no jums zadrotiem ir ticis līdz leģendai? Man ir laiks 10min dienā šitam, es īpaši augstu nekāpju, bet no pēdējā ekspansiona visas svarīgākās kārtis (neskaitot kunu, jo besī druīds un to šamaņa legendary losi) ir.

 

edit: OMFG, te ir arī SuperRembo, mirstu :D

 

doubleedit: btw, LV joprojām nav nekāda esporta, attiecīgi arī nekādas lapas/portāla pa to tēmu? Es gribēju kaut ko atrast par HS, bet atradu tikai to, ka tie anime frīki taisa fireside gatheringus un tas pa lielam arī viss, LV interneti joprojām klusi. Moš jāmauca augšā kaut kāds HS forums or some shit.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...