Jump to content
GIGN Forum

Gign Peintball in da ''Busas'' 2013 26.10.13


bencik
 Share

Recommended Posts

Labdien visiem !

Iestade, kur mes dodamies, jau mums ir visiem labi zinaama, netalu no Saulkrastiem - http://www.busas.lv/ka-noklut/, tiem, kas nezin te bus kartite !

Datumu esmu pierezervējis 26.10, kas tika sabalsots kā labi derīgs.

Mums kā patstāvīgajiem klientiem cena ir 5ls par starta komplektu.

Kaste ar 2000 bumbām mums izmaksā 35ls ( pagājušo gadu paņēmām 4 man liekas...)

Laukums ir palicis vel lielaks un interesantaks, ta ka buus interesants

Pa lielam, ja mierīgi spēlē izmaksas 10ls, ja grib iekāpt "Rembo" 15ls...

dscf4162p.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=eEUzORCzuVY

1.Bencik

2.Sarge

3.Gludeklis

4.Biiifs

5.Oddish

6.Bota

7. Worm

8.Slapeklis

9.DoubleT

10.Vinciters

11.Deadalive

Uz vietas būs iespeja kaut ko sacept, domāju, ka katra vienība ieķer pa kādam maisiņam ar desām, maizi un buus "zajebis"

Naudu ievācu tikai par starta komplektu, kas ir 5ls. Pārējo paši uz vietas metamies. Sūtam naudiņu lūdzu uz šiem rekvizītiem ar norādi Gign Paintball 2013 un savu niku.

LV46HABA0551006429804

Kaspars Bernans

Tiekamies ballītē !!!

Link to comment
Share on other sites

Mkey. Naudinu nosutiju. Butu kruti, ja varetu piemesties pie kada masina + ja vakara butu ari iespeja iekapat (vai to jadara atkap pa celam? esmu apjucis? Afrodite ari brauks?). Vel butu kruta, ja Tu man atgadinatu par tusu paris dienas ieprieksh, a to es reizem aizmirstu par tusiem... :)

AA un vel butu kruta ja es zinatu vai ir jaskrien tagad iegadaties kaut kadas fleshaks, smoki in he granatas un kur letak dabut.. :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Biif iedod sievai sos datumus, lai vina atgadina, vai ari paludz B0ring sievai atgadinat, par nakoshos gign pasakumu tev, jo vina noteikti sos datumu ir iezimejusi :D

p.s. Granatas vari pirkt, galvenais pamegini pie seviim darzaa vispirms :D

Link to comment
Share on other sites

Jautājums bencik tev. Cik ir max skaits cilvēki kurus var ņemt līdzi. Vienkārši ja, uz beigām ir deficīts ar spēlētāju skaitu, es varētu izlīdzēt un ierasties ar šī sporta veida entuziastiem.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums bencik tev. Cik ir max skaits cilvēki kurus var ņemt līdzi. Vienkārši ja, uz beigām ir deficīts ar spēlētāju skaitu, es varētu izlīdzēt un ierasties ar šī sporta veida entuziastiem.

spēlē nevēlos redzēt cilvēkus no malas. ja sāksies draugu ņemšana līdzi tad es nepiedalos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par tiem draugiem runajot, nekas nav pretim, ja panem lidzi 1 cilveku, ta ir vienmer bijis un neviens no ta nav cietis, bet kompaniju nemt lidzi, laikam nebus iista reize :)

p.s. Cilveki vienmer ir savakusies, principa pietiek ar 12 cilvekiem, lai riktiigi labi izshauditos un atpustos :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...