Jump to content
GIGN Forum

Pub


Recommended Posts

Skumji skatīties - 4x4 pubā plkst. 2:30 darba dienas rītā un 2 no tiem kretīni, kuri jauc gaisu citiem ar savu wh.

Neesmu baigais gign puberis, bet pa naktīm spēlēju kur ir tauta. Pubā tagad tās ir biežāk.

Varu palīdzēt ar saviem pakalpojumiem cenšoties noturēt tautu.

Domāju, ka gabals jau nenokritīs nevienam, ja man pieliks pubā xb, xk, xslay, xslap un cerams arī votemap, bet vismaz kāds varbūt būs priecīgs redzēt, ka čīteri raud.

Sanāk spēlēt dažādos laikos, arī naktīs.

Edited by Vircsnieks
Link to comment
Share on other sites

Ja jau pujkam ir acc war vai source, fig vinj zin kur tev tas acc ir, xb flags pubaa nenaaks par skaadi, ja reiz domaa banot kadu :) Jo tauta pedejaa laikaa saak atgriezties, bet naktiiis vai no ritiem shis flags noderetu...Parejas komandas, domaju nav jegas, ja reiz pubaa vispar neuzturas,... :)

Link to comment
Share on other sites

Oficiāli *Vircsnieks* esmu.

Es vnk spēlēju ar dažādiem nikiem reizēm. *Vircsnieks*.mp3 kad muzonu ieslēdzu vai arī kad esmu tā nodzīvojies, ka nepasūtu regnick laicīgi. Tas tāds chill mode, kas man pēdējā laikā ir iestājies, jo gribas pašaut, bet reti ir ar ko.

Ja man piešķir, tad pubā protams retāk ieslēgsies jebkāds tur chill mode. :D

Link to comment
Share on other sites

Karoče, es visu izdomāju, sakarā ar adminu migrēšanu uz csgo un css, visiem 1.6. aktīvajiem adminiem vajag acc uz visiem 1.6. serveriem un miers. Man ar besī ieiet kaut kur pašaut un nevar sūda aimeri izmest. Uztaisa kaut kādu mini acc paku un uzliek, labs admins arī Āfrikā ir labs admins, tāpēc problēmu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dodiet viņam to aksesu, Otrdienas 23:28 nav neviena admina, ne playera serverī. Bet viņš tikko bija.

EDIT: GooD MeN - Adminu pietiekami? Atlasiet sarakstu ar tiem, kuri vēl parādās online, varbūt tad pārdomāsi.

Edited by lisij - HD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...