Jump to content
GIGN Forum

JEWs uz CSS


JEW/JITSU
 Share

Recommended Posts

  • Vecums: 21

  • Nodarbošanās: PCB/SMD ražošanas darbinieks

  • Pieredze CS/CSS/TF2/GO: visas šīs spēles esmu spēlējis jau labu laiku, vairākus gadus, domāju, ka senie spēlētāji mani atceras un zin cik ilgi jo es pats vairs neatceros.

  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?
  • Vēlviens salīdzinoši pieredzējis admins nekad nav kaitējis, redzot cik daudz cilvēki tomēr joprojām sūdzās, ka admini tur admin šiten nav un ir izdomāju izpalīdzēt un atkal ar cerību, ka apstiprinās manu pieteikumu, kā arī kapēc gan neizpalīdzēt un uzlabot gigin komūnu.

  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros:
  • Darba dienās no 16-23, Piektdienās- kamēr nenolūstu, Se- līdz 2,3 naktī, Sv-līdz 23.

  • Linki uz spēlētaju statos:
  • LINKS -Kopš reseta nēsmu bijis īpaši aktīvs, līdz ar to nav nekā tur ko redzēt.
  • (pārsvarā tika spēlēts TF2)

  • OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī.
  • JEW/JITSU , Ja vajadzība pēc adminiem uz Steam serveriem tad reģistrēšu steam ID
  • Līdzko būs nepieciešamība paņemšu caur Paypalu uz kaut vai 180 dienām.

  • Kādas tiesības man dos nu ir devēja ziņā, var dot visas, var dot pamata slap,slay,kick,gag utt.

Edited by JEW/JITSU
Link to comment
Share on other sites

diemžēl nē, tas ka riekstā kaut kas ir tas ir skaidrs, bet aktivitāte ir daudz par zemu + diezgan esi troļļojis arī šeit forumā.

nu ja nē, tad nē ... tagat vot spēlēju redzu 2 čīterus .. kaut kad rīt varbūt kāds izbanos .. un tu vēl domā ko man tik zema aktivitāte heh viss kas atliek ir F10 . bij domājis tagat vakarā pāris stundiņas uzraut sanāca te vot 10 minūtes .. aktivitāte pēdēja gada laikā protams ka man ir pazeminājusies .. un pirms statu reseta jau neviens neskaita .. biju kautkur pirmajā lapā ranka ziņā top40, to ka troļļoju pirms diviem gadiem šaubos vai var skaitīt.

edit: un vispār jūtos abižots, kad spēlējot šeit vairāk nekā 8 gadus man pasaka ka aktivitāte par zemu :D

un protams no sirds atvainojos par atbildēšanu aiz katra komenta.

ar cien JEWs turpinot nespēlēt CSS :*

Edited by JEW/JITSU
Link to comment
Share on other sites

ES gan saku JĀ .

Viens no retajiem serverii kam ir galva savaa vietaa !

Loģiski gan Tu spried..

Un jēga, ka viņam ir galva uz pleciem? ja pēc statu restarta viņš serverī ir bijs divas dienas,pa kurām nospēleja 6 h..

Link to comment
Share on other sites

ANTI, Gandrīz vispār tevi nemanu serverī.

Nu nē, tikai ne to. :(

Neuztraucies mans draugs, es tikai pajokoju :) ja admins būs online tad arī piekāpšu.

ES gan saku JĀ .

Viens no retajiem serverii kam ir galva savaa vietaa !

Būs tev kādu dienu jāuzliek Tulamors :D

Loģiski gan Tu spried..

Un jēga, ka viņam ir galva uz pleciem? ja pēc statu restarta viņš serverī ir bijs divas dienas,pa kurām nospēleja 6 h..

Pirmkārt ja tu nesaproti, kāda ir jēga ja cilvēkam galva ir uz pleciem tad nu piedod ...

2. man beidzot TF2 ir apnicis, tapēc tik tagat sāku spēlēt .. UUUn tu man tagat kārtīgi izskaidro ko maina ja man nav tik mežonīgi liela aktivitāte ? domā, ka es tagat (ja) dabūšu admin accessu un nespēlēšu ? tolks tad no tā man te būtu cīnīties par savu vietu gigin krēslā.. tas tikkai man ierosinās vēl vairāk spēlēt :)

Link to comment
Share on other sites

Es saku REC, jo cik atceros JEW ļoti sen jau spēlē gignā, galva strādā.Un no jebkura ir dzirdami tizli teksti, vai tā saucamā "troļošana" takā domāju, ka ir jādod iespēja.

Un kas attiecas uz tevi IndeM, lai nesāktos šeit skaidrošanās teikšu, ka tu vienkārši esi īpašs.

Topiks patīrīts, sluT un Lumpy vārdu apmaiņa nevietā - to varat atrisināt privāti. <C> maddn

Link to comment
Share on other sites

REgNiks ir pasūtīts ja nu kas..

P.S tu izdēsi arī Lumpija REC

principā sanāk 3 RECi

noteikumos gan nekas cits nav rakstīts, par to kas tālāk... ?

Atvainojos, vienkarši visu postu nepārlasīju.

Kas attiecas uz "savācu 3 recus" tad tas tā nestrādā, tad katram klaunam būtu access. Daudz svarīgāk ir tas, kurš tevi atbalsta un kurš neatbalsta. Šeit ir diezgan daudz cilvēku, kas mētā savu atbalstu uz visām pusēm, bieži vien nepamatoti un pašiem access vēljoprojām ir tikai adminu trūkuma dēļ.

Link to comment
Share on other sites

tātad cik es sapratu atliek gaidīt neikeda gala slēgumu ?

diemžēl nav ne jausmas kā te viss notiek, tad nu arī prasu..

p.s Slinkij pagaidām esmu nolēmis css, katru dienu paspēlēt pa pāris stundām, tātad manu skaisto balsi dzirdēsiet tur ik pa laikam :D

un runājot par tām stundām, kas man maz esot pašreizējā sarakstā.. varu atnākt pēc 2 mēnešiem un atkal satiaisīt te visu, bet vai tas ir tik ļoti nepieciešams ?

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ka OffTopic...

spēles stundas var reāli dabūt pāris dienu laikā, postus forumā arī (ja protams būsi sākuma (newby) admin), kurš respondē uz css čīteru reportiem utt, ja vēl protams, zini kā tur atšķirt utt.

es saku, dodiet keksam iespēju pierādīt sevi... kā arī Jums tak bija tāda iespēja, kad bijāt ne-admini... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...