Jump to content
GIGN Forum

C# kā padot


bullet
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir 2 windows formas.

forma A: satur visu galveno shitu

forma B: ielogosanas logs

Formai A visas kontroles ir diseiblotas, neskaitot pogu log in. Metodes formas A kontroļu eneiblošanai un diseiblošanai satur forma A. No formas A tiek izveidota forma B uzspiežot pogu ielogoties. ievadam datus formā B, spiežam ielogoties, veicam vertifikāciju, ja ir tāds lietotājs formai B vajadzētu aizveras un eneiblot kontroles formai A.

Es īsti tagad nesaprotu, kā man to realizēt, ja es metodi uztaisu par statisku man saka, lai noņemu this referenci. To izdarot man vajag pievienot savādāku referenci, bet nesaprotu kā savādāk padot, jo īsti neizprotu, kāds ir šīs oriģinālās formas nosaukums(es zinu klases nosaukumu, bet nezinu tieši šīs formas).

Otrs variants, ko izdomāju ir padot formu A formas B konstruktorā, bet tas arī neizdevās.

Laikam grūti saprast šo mudžekli, bet nu sakiet, ja kaut ko vajag paskaidrot sīkāk.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc neizdevās padot formu A formas B konstruktorā? IMHO kaut kā tieši tā arī būtu jādara. Otrs variants ir A klasei uztaisit statisku funkciju GetSingleton() kura atgriezh statisku lauku un lauku inicializēt konstruktorā.. kaut gan pareizāk tad būtu taisīt private konstruktoru un saukt to no GetSingleton()

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...