Jump to content
GIGN Forum

Uztura programma.


Oddijs
 Share

Recommended Posts

Piedāvāju izstrādāt individuālu uztura programmu pēc Tavām vēlmēm, muscle gain vai fat loss.

Programmā viss būs pa laikiem (visai nedēļai), produkti būs ar uzturvērtībām, un sadalīti pa gramiem, balstoties uz taviem parametriem un metabolic indeksu.

Varēšu palīdzēt arī ar treniņiem un atbildēt uz citiem interesējošiem jautājumiem.

Ēst pareizi nav lēti, tādēļ jābūt gatavam tērēt vairāk naudiņas ēdienam, nekā parasti.

Ja ir interese vai kādi jautājumi, droši rakstiet te vai uz epastu: [email protected]

Varu atsūtīt aptuveno programmas izskatu, ja māc šaubas, vai liekas, ka nav tā vērts.

Programmas cena ir 10 lati. :)

Oddijs

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Kada garantija ka tas nebuus COPY -> PASTE variants :) Cik kg nedeljaa tu garantee man ka es nometiishu nekachaajoties? :DD Cik klientus jau slaidus esi padarijis? :) Kaads sertifikaats ir? :DD

Vopshem, man ir interese, sezhot pie PC, dzerot alu, nomest 15kg...Can you help me?

Link to comment
Share on other sites

A kas pie velna ir "vitjas"? Vitamīni? Ja tā,tad C vitamīnu diezgan bieži lietoju...Oddij esmu ar mieru tev maksat 50santimi par kg .... Parskaitu, ik reiz kaa 5kg nometu...Protams visa svershanaas viss tiks filmeets...Nu kaa buus?

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Vopshem, man ir interese, sezhot pie PC, dzerot alu, nomest 15kg...Can you help me?

Gūdij, ja tu atrodi tādu cilvēku, kurš var palīdzēt šajā gadījumā :D dod man ziņu.

Bet vispār, sports un uzturs ir man ļoti tuva tēma, un sfēra, kurā vēlos nopietni darboties arī nākotnē. Daudz lasu, interesējos, arī maksāju par sev svarīgu informāciju. Programma būs laba un nopietna, kā arī pie progresa uz augšu vai uz leju, attiecīgi, automātiski mainīsies uzņemamā uztura svars.

Netaisu nekādu lielo biznesu, ja būs kāds, kam nopietni vajadzēs, te varēs atrast ļoti saprotamu un kvalitatīvu programmu :) par ļoti draudzīgu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Piedāvāju izstrādāt profesionālu individuālu uztura programmu

Ēē, profesionāli, vispirms iesaku sevi stādīt priekšā vai nu kā prof. dietologu, vai prof. fitnesa treneri. Es varbūt esmu absolūts paranoiķis, bet savu veselību un ,iespējams, dzīvību apdraudēt, paļaujoties uz random foruma membera "profesionālajiem" plāniem, manuprāt, ir vienkārši absurdi.

Nedaudz nervu parāva vaļā šis tofiks vairāku iemeslu dēļ - Kāst 10Ls par 5 minūšu pavadīšanu googlē ir vienkārši ļauni, šaubos vai Tev piemīt kāda no augstākminētajām kvalifikācijām etc.

Piedod, ka 3.14šu Tavu biznesu, bet kādam šo vajadzēja pateikt.

btw - man pat pēc idejas nebūtu jāatvainojas.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

ahah, paldies enjoi, biš aizrāvos ar rakstīšanu (izlaboju arī), profesionāla gan tā nevarēs skaitīties, kur nu vēl es. Kritika pamatota, un ļoti pareizi. :)

Tas gan nav 5minūšu darbs, un vienīgais, kam jāizmanto google, ir BMI noteikšanai.

Sadalītas ēdienreizes un proporcijas nevar būt ne kaitīgas, ne deadly.

Pieņemu, ka tiešām izklausās šaubīgi un aizdomīgi. Tāpēc interesentiem noteikti iedošu kārtīgu preview programmai un izrunāšu visas neskaidrības un šaubas.

Tā vairāk ir brīvā laika pavadīšana nekā bizness.

kā arī būšu priecīgs vienkārši padalīties ar informāciju, ieteikumiem, sakarā ar dzīvesveidu, treniņiem, ēdienu :)

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Tātad tev ir vajadzīga programma, priekš kā?

Kādi ir mērķi? Un vispār arī kaut ko dari? Vai vienkārši diētu gribi ievērot? Vecums? (ir atkarīgs, jo ja ir +25 un ir jau tauki pakrāti vairāk nekā vajadzīgi un gribi rezultātu, vajadzēs pamatīgi strādāt, ja zem, tad ir pavisam citas diētas, daudzumi un ir mazliet vieglāk)

Pastāsti īsi, varētu izpalīdzēt tā pat.

No sākuma tev jācenšas atradināties no "sūdiem", tad jau vari mēģināt. Ja uzreiz uzspiedīsi "no sūdiem" pāriet uzreiz uz "labām mantām", būs grūti. Un sūdus es uzskatu ēdienu, kas ir... Ļoti "vajadzīgs". Kā piemēram - čipši, limonādes, vissādi saldumi un vēl dažas lietas.

Izstāsti visu pēc iespējas sīkāk.

Piemēram eju uz atlētiska augumu / bodybuildinga izskatu

blabla blabla pašlaik cenšos neest to un to, jo tas kaitē.

Trennējos mājās/eju uz svaru zāli/nedaru neko

un tā tālāk.

Tad domāsim par diētas plāniem.

Un pa fikso.

Diētas principā nav baigi jaievēro. Tad to, tad to, tad to. Vienkārši ir diētu pamati un pēc tam var skatīties jau uz nopietno diētu.

Unnn kaut kas no uztura bagātinātājiem pieejams? Proteīni? Vitamīni? Aminoskābes? Masas geineri? Varbūt pat steroīdi XD?

Un kur vispār trenējies? Kurā zālē, ja ej vispār uz zāli?

Edited by ronis21
Link to comment
Share on other sites

-----

Autoram :

"Tālāk par katru konkrēto ēdienreizi:

Ne treniņa dienās būtu šāds protokols:

7.00 brokastis – 40 gr OBV, 100 gr OH, 10 gr tauku

10.30 otrās brokastis – 35 gr OBV, 75 gr OH, 20 gr tauku

14.30 pusdienas –35 gr OBV, 70 gr OH, 20 gr tauku

18.30 otrās pusdienas – 35 gr OBV, 50 gr OH, 10 gr tauku

22.30 vakariņas – 40 gr OBV, 30 gr OH, 10 gr tauku

Kopā dienā aptuveni sanāk 185 gr OBV, 327 gr OH, 70 gr tauku – kopā 2678 Kcal.

Kā OH avots var būt arī pilngraudu auzas – es tās ēdu vienkārši – apleju ar siltu ūdeni, paturu 2-3 min un ēdu – ātri, veselīgi un var daudz OH dabūt tā iekšā viegli.

Katrai ēdienreizei vajadzētu piemest klāt kādu dārzeni – vēlams termiski neapstrādātu – brokoļi, puķkāposti, kāposti, burkāni ir ērti ēdami un garšīgi.

Treniņa dienās.

Treniņa dienās ir tāda pati ēdienkarte tikai klāt nāk vēl viena ēdienreize – pēctreniņa šeiks un attiecīgi vairāk Kcal, jo treniņa dienā vajag vairāk ēst kā netreniņa dienā. Pēctreniņa šeikam būtu jābūt uz kādiem 40 gr OBV no whey proteīna (apmēram 50 gr whey proteīna pulvera) un 35-60 gr dekstrozes (glikozes). Dekstrozes daudzums rēķinās pēc formulas 0.4-0.8 gr OH uz 1 kg sava svara – tas cik tieši daudz (0.4 gr vai 0.6, vai 0.8 gr) ir atkarīgs no treniņa smaguma – pēc smaga kāju treniņa var bliezt 0.8gr OH no dekstrozes uz 1 kg sava svara, bet pēc plecu treniņa pietiks ar 0.4 gr OH no dekstrozes uz 1 kg sava svara. Uz 100 gr dekstrozes ir 90 gr OH.

Treniņam būtu jāsākas kādu 1-1.5h pēc parastās ēdienreizes, pēc treniņa uzreiz šeiks un 1h pēc šeika atkal viena parastā ēdienreize .

Ja pieņemam, ka treniņš ir 16.00 vakarā, tad treniņa dienās būtu šāds protokols:

7.00 brokastis – 35 gr OBV, 70 gr OH, 10 gr tauku

10.30 otrās brokastis – 30 gr OBV, 50 gr OH, 20 gr tauku

14.30 pusdienas –35 gr OBV, 100 gr OH, 20 gr tauku

16.00 Kāju Treniņš

17.30 Pēc treniņa šeiks – 40 gr OBV, 57 gr OH

18.30 otrās pusdienas – 30 gr OBV, 70 gr OH, 10 gr tauku

22.30 vakariņas – 35 gr OBV, 30 gr OH, 10 gr tauku

Kopā dienā aptuveni sanāk 205 gr OBV, 377 gr OH, 70 gr tauku – kopā 2958 Kcal. "

/ Draugiem.lv / Bodybulding / Raimonds G./

Pamatā uzturā priekš ķermeņa būvēšani jaizmanto galvenokārt Olas, Pilngraudu auzu pārslas (ne-ātrvārāmās), filejas, vistas gaļa, cūkgaļa, piena prodokti (siers, biezpiepiens - tas nav domāts kā apvainojums), dārzeņi, rīsi, makaroni, griķi un vēl daži citi prodokti, bet šis būtu pats pamats.. Centies neliet dauz eļļas klāt. Centies neko nesālīt, centies vispār no sāls un cukura atradināties. Gan veselība būs labāka, gan maķenīt ātrāk progress būs, bet nu kāds nu progress bez sportošanas, ko es vēl neesmu sapratis - vai autors sporto vai nē. Es nesaku kad tu vajag uzreiz iet sportot, bet būtu ieteicams.

Vēl no autora diemžēl neesmu itin neko dzirdējis par viņu. Tikai pretjautājumi. Un pretjautājumi arī labie ir.

Es ļoti atvainojos. Cilvēki nav vienāda kopa. Visi ir dažādi. Viens apaļāks, viens tievāks, viens garāks, viens īsāks utt. Okay, saprotu, šis ir tikai uzturs, bet uzturā arī ir savi sīkumi jaievēro katram cilvēkam! Varbūt no sākuma mazāk jauzņem OH piemēram, mazāk to, vairāk to. Nejau visiem ir vienāds ķermenis. Un visi cilvēki nevar dabūt vienādu ķermeni. Gēni...

Augstāk minētajā tekstā ir arī minēts kādos daudzumos būtu +/- jauzņem cilvēkam, bet kā jau minēji, cilvēki IR dažādi.

Domāju ja ir velme un tukši nerunā, tad kaut ko arī pats var atrast...

Edited by ronis21
Link to comment
Share on other sites

es atvainojos, bet tu debils neesi? ;D

Un, es domāju, katrs, kas nodarbojās ar bb vai strength training ir lasījis pinned topikus tajā bb grupā, un tur ir ļoti laba informācija.

kāds varētu uzlikt TL

Edited by Oddijs
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1. Pašam nav kādas slimības? Vai arī galviņa kādreiz atsista? Varbūt Dieviņš nav kaut ko iedevis, bet tas gan būtu žēl (tad izsaku līdzjūtību)...

2. Ja jau Jūs esiet lasījis visus izceltos rakstus bodibuilding grupā un neesat veicis nekādus secinājumus un neesat pats izdomājis savu programmu, tas arī par kaut ko liecina... Vēl pasaki kad tu jau trennē savu fizisko izskatu jau gadiem un neesi nekādus secinājumus izdomājis un par diētu arī... Es atvainojos, bet tas gan ir.... Un pagaidi... Ko Jūs šeit vispār rakstiet? Lai meklētu profesionāļu viedokļus? Šeit ir tikai viens anonīms pulks un es ļoti šaubos vai aiz nikiem un feik bildēm Jūs šeit kaut ko ļoti nopietni atradīsiet.

3. Tu tač esi izlasījis visu izcelto Bodibuildinga grupas rakstos no A-Z. Tur pat Raimonds G. Piemin to, kad veido arī speciālus plānus diētai un treniņiem. Tev prāts arī nepietiek viņam kaut ko paprasīt? Un nestāsti kad viņš prasa daudz...

Vispār Jūs nu gan esiet... Gudri dirst nav malku cirst. Un lūdzu, pasakiet, kas no visa mana teiktā ir bijis nepareizs?

Es saprotu kad visu ko esmu Jums devis ir prastākais pamats, bet nu Jūsu galviņa jau ir tik gudra, kad tikai māk dirst virsū. Vispār. Kāds ir Jūsu vecums? Man tikai interesē, vai ir vērts dirsties pretī.

Jau jau Jūs esat tāds specs, tad veiksmi!

Un, lūdzu, labāk nevajag kaut ko vēl stulbu ierakstīt. Tas jau sāk likties muļķīgi.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr laipni!

Šaubos vai tas notiks. Esmu kādu apvainojis? Esmu kādu nocēlis? Esmu vispār kaut ko kriminālu izdarījis?

Biju domājis kad būs tīri okay cilvēks, bet es smagi kļūdījos.

No sākuma Jūs tieciet galā ar sevi galvā, tad domājiet par ārpusi!

Un mācāmies arī izmantot vārdus. Aplūko kas ir "Debilitāte" googlē un tad pasaki vai kādam cilvēkam vispār Jums apkārt ir šāda slimība. Šo vārdu izmantot manuprāt ir stulbi un muļķīgi.

Paldies!

Edited by ronis21
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās arī profesionāļiem ir grūti gūt šāda veida ienākumus. Tam ir domāti treneri. Bet, ja jau reiz tā esi izdomājis....

Pieņemsim, ka esmu potenciālais klients.

Vai Tu plāno strādāt tikai virtuālās saistībās? Es, kā klients, pilnīgi noteikti vēlētos veidot mutiskas sarunas. Kā gan Tu parādītu, kā pareizi pildīt attiecīgos vingrinājumus. Sākumā noteikti ir jāpēta arī cilvēka reakcija uz dažādām fiziskām slodzēm, esot klāt treniņos.

Minēji, ka daudz lasi. Kas ir tie literatūras avoti? Konkrēti! Ja tas ir internets, tad tas ir pilnīgs mēsls un uzticības pakāpe nav nekāda, arī ja informācija tiek filtrēta. Izņēmums ir zinātniskie raksti.

Tās ir lietas, kas man uzreiz ienāca prātā, bet noteikti ir vēl un vēl.

Ja esi izlēmis šādi darboties, un neesi profesionālis, kā arī nekur neredzu atsauksmes, tad labāk pamēģini vismaz pāris desmitiem cilvēku sniegt šāda veida pakalpojumu bez maksas. Es tā arī mēdzu darīt, kad ir brīvāks laiks - tas tā, lai paši neiekultos liekās veselības problēmas, atrodot kaut kādas mistiskas programmas internetā. Cenšos arī pabrīdināt, ka neesmu profesionālis (pareizāk, ar virtuālajiem ''klientiem'' nenodarbojos profesionāli) un visa informācija būtu atbilstoši jāuztver.

Link to comment
Share on other sites

zini, bacard, tev te būs taisnībā, kaut kā gan esmu pa strauju iesācis ar tām naudiņu lietām.

tomēr, programma nav no interneta, un sanāk ieguldīt darbu, lai pielāgotu plānu katra individuālajam dienas režīmam, produktu izvēlei u.t.t. (da i pa piecītim varētu, vien tikai par ieguldīto laiku :) )

Pārsvarā, uztura programmām pievēršas cilvēki, kas trenējās ne pirmo nedēļu vai mēnesi. Būsim reāli, neviens newbie's nesāk ēst pēc plāna, tikko sācis iet uz zāli/trenēties. Arī ar pilnīgi parastu random cilvēku uzturu ir iespējams sasniegt ievērojamus rezultātus kāda pirmā gada laikā, un tie, kas tam jau pievēršas nopietnāk, pievēršas arī uzturam. Un jau reāli spēj izvērtēt, nomirs ("sabojās savu veselību") vai nenomirs no sabalansēta uztura programmas.

Es nelasu nekādus zinātniskos rakstus, tie ir mēsli :D. Tagad es noteikti izgāju no sliedēm ar lielāko daļu cilvēku, kas lasa šo postu, bet tā ir. Tas, ka tur ir vārds zinātne, nenozīmē, ka tas ir pareizi un tā ir viena un vienīgā patiesība. Arī pārējie interneta raksti ir tikai citu cilvēku idejas/pieredze. Katrs balstās uz savu.

Laikam tomēr būs jāpadarbojās free of charge vēl kādus pāris gadiņus. Pagaidām konsultēju un stādu programmas tikai saviem draugiem/paziņām, tā kā, noteikti jāpaplašina šis cilvēku loks, pirms sākt kaut ko tādu darīt ar $.

un visa beigās, svarīgākais ir tas, ka pats zinu, ka tas, ko piedāvāju, ir labs un pareizs :)

jebkurā gadījumā, paldies visiem par viedokļiem.

ja kādam vēl ir kādi jautājumi, rakstiet pm, beigsim piedirst šo jauko topiku

p.s. te vairs neatbildēšu, paldies!

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

viss ir pavisam vienkārši.

3 gadus no vietas, dienu dienā esi notrenējies ar profesionālu fiziskās sagatavotības treneri pie sāniem, kas tev katru diena māca un stāsta visu ko viņš zin? otrkārt, ir arī kaut kas jāzin no cilvēka uzbūves, muskuļiem, saitēm.

ja atbilde ir nē, tad es jūsu vietā neviens nemaz neiespringtu te. kur nu vēl naudu prasīt par kaut ko neprofesionālu.

esmu nogājis 2 gadus pie Viktora Lāča olimpiskajā centrā, finansiālo un dzīvesvietas apstākļu dēļ esmu pārstājis iet pie viņa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...