Jump to content
GIGN Forum

dibena slaucīšana


amniijs
 Share

  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ir arī tādi, kas pirms diršanas podā samet kaudzīti tualetes papīru, lai sūdam krītot, tas poda ūdens neapšļaksta dibenu.

tā tik aristokrāti dara, kuriem nauda atliku likām tualetes papīram. *skatos mvira virzienā*

viens pluss tam visam gan ir, no rīta vieglāk pamosties. sajūta, ka kāds pirkstu dirsā iebāž.

ā, bende, man jautājums tev. kur tu atrodi vietu rokai, lai sēžot varētu noslaucīt? tu starp kājām roku liec vai no mugurpuses? ja starp kājam, tev mantība netraucē? lol, tikko iedomājos, meitenēm sēžot ir vieglāk, nav šķēršļu. vot nelietis dievs liek mums te guļošos policistus slaukot dirsu.

Link to comment
Share on other sites

Nopērc lielāku podu vai pabīdies nedaudz uz priekšu. Labāk pirmais, jo bīdoties var Dieva dotā mantība spiesties pret malu, ja vien neiet uz pilnu banku un nekarina visu pāri. Tā laikā gan zūd komforts, nebrauksim galējībās. Jāpērk lielāks pods vai jākļūst par sievieti.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

man stabili aiziet vairak ka 10 papirinji. vienmer slauku,kaut tiirs, drosibas pec velreiz:D

toletes papirs tak gandriz neko nemaksaa. un uz tadam lietam taupit naudu ?:D

tad jau taka agrakos laikos kad papīrs bija maz, kā studenti to darija, noslaucija ar pirkstu, tad paņēma 1 lapiņu izdūra pirkstu cauri un ar to noslaucija pirkstu :D

Link to comment
Share on other sites

Stāvus variants ir reāls sūds, jo pēc tā ap tevi paliek vieni sūdi. Nu tiešām. Sākot jau ar to, ka brīdi, kad celies, nelabvēlīgās vielas tiek saspiestas un piemīcītas pie tavas maigās ādas. Tad bēdas turpinās ar to, ka ir jātaisa kaut kāds īpašais izliekums, lai atvērtu "sezamu", pretējā gadījumā nākas bīstami tuvu pietuvināt pirkstus toksiskajai zonai. Un ar to briesmas vēl nebeidzas - papīrs ir jānogādā atpakaļ podā, kas nav viegls uzdevums, ja vien tu neesi rūķis, kurš pieceļoties nav garāks par poda vāku. Par trāpīšanu miskastē nemaz nerunāsim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Varbūt vispār dirst tupus? Fact - tādā veidā mazinās iespējamība iegūt kaut kādu taisnās zarnas kaiti. Japānā tualetēs ir iespēja - sēdēt vai tupēt un lielākā daļa vecās paaudzes priekšroku dod tupēšanai. Bet tad nebūtu šādas diskusijas...

Link to comment
Share on other sites

Bļe, ziniet, kas slauka dirsu kājās stāvot?

Resni idioti. Tādi, kas nevar ielikt savu trekno roku starp savu pretīgi ļumīgi resno dirsu un poda malu.

Ja Tu sēdi, tad dirsas vaigi ir tālāk viens no otra, nekā stāvot.

Tātad ja Tu slauki stāvot, sūdi paliek starp vaigiem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

šis ir pretīgākais topiks ko esmu lasījis, bet esmu pārsmējies zils. līdz ar to pretīgākais un labākais topiks ko esmu lasījis! :D

zewas papīram 3 strēmeles, krievu smilšpapīram teiktu, ka visas 10, jo negribas ieķerties ķēpā.

un esmu sēdus slaucītājs, kas velk prom no olām un staigā ar nodirstu muguru!

p.s iemetu 2 loksnes podā lai nenošļakstu savu dirsu. :D es laikam esmu nožēlojams. :D

Link to comment
Share on other sites

kādus gadus 6 varbūt atpakaļ vēl slaucīju stāvus, tad kaut kāda iemesla pēc sāku slaucīt sēdus un atceros ka sākumā likās šausmīgi dīvaini lol, bet tagad liekas baigi dīvaini stāvus, viss ko es varu pateikt tiem kas stāv, pamēģiniet to darīt otrādi kādu nedēļu, its an adventure

edit: laikam bija shifts jo tomēr personīgi likās ka sēdus ir vieglāka piekļuve = labāk izslaukās

Edited by fr0zen
Link to comment
Share on other sites

par kakāšanu un kaku slaucīšanu vēl viss čotka diskusijā. Bet cik man zināms, ir diezgan daudz tādi čalīši, kas čurā tupus. Šito es vispār nesaprotu, tik daudz vairāk darba, jāvelk bikses nost, jāsēžas, moš vēl poda mala jānoslauka. nereāli.

Link to comment
Share on other sites

par kakāšanu un kaku slaucīšanu vēl viss čotka diskusijā. Bet cik man zināms, ir diezgan daudz tādi čalīši, kas čurā tupus. Šito es vispār nesaprotu, tik daudz vairāk darba, jāvelk bikses nost, jāsēžas, moš vēl poda mala jānoslauka. nereāli.

sēdus čurāt skaitas higēniskāk un attīstitās valstīs daudzi vīrieši tā čurā, piem vācijā jau liela daļa to dara sēdus,

Link to comment
Share on other sites

Nē, nē, tā jau ir kaut kāda vēlme atšķirties. Es tā (čurāt sēdus) mēdzu darīt tikai, kad esmu iedzēris, bet vēl ar apziņu, ka nevajag visu apurinēt, kā arī tā ir laba relaksācija.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...