Jump to content
GIGN Forum

dibena slaucīšana


amniijs
 Share

  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Par cik man ir komunālā tualete, tad ar diviem (2) pārlocītiem kvadrātiem noslauku poda malu un iemetot podā tas jau ir anti-plunkšķa materiāls.

Satīrīšanas darbiem 4-6 kvadrāti (2-3 slaucīšanas).

Dibena spalvas rekomendēju apgraizīt (nevis noskūt) - ekonomija jūtama.

Link to comment
Share on other sites

ja rīkoties pēc senām šamaņu tradīcijām, tad nemaz nav jāslauka, jo paliek tīrs.

jāsasprindzina un jāatslābina dibena muskuļi vienlaicīgi, bet to var panākt tikai ar daudzu gadu meditācijas pieredzi.

p.s. es zinu, ka jums skauž, netīrie dirsēji

edit: b0r1ng, ja tev šķiet, ka es mēģinu kaut kam līdzīnāties gaming forumā, droši ej taisni :) okdavaj

Edited by Oddijs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja rīkoties pēc senām šamaņu tradīcijām, tad nemaz nav jāslauka, jo paliek tīrs.

jāsasprindzina un jāatslābina dibena muskuļi vienlaicīgi, bet to var panākt tikai ar daudzu gadu meditācijas pieredzi.

p.s. es zinu, ka jums skauž, netīrie dirsēji

Tu neesi amnijs, tev nepiestāv tā atbildēt...

Edit: Не дорос еще советы довать, братишка...

Edited by b0r1ng
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sēžot uz poda, procesa laikā, jūs pēc izjūtām jau aprēķinat, cik tualetes papīra loksnes jums vajadzēs?

t.i., sēžot uz poda, nesākot tīrīšanas procesu, spriežot pēc fekālijas cietuma/mīkstuma pakāpes ir iespēja aprēķināt, cik liela šmuce būs, vai arī tas man tā tikai vienam pašam?

:shutup2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sēžot uz poda, procesa laikā, jūs pēc izjūtām jau aprēķinat, cik tualetes papīra loksnes jums vajadzēs?

t.i., sēžot uz poda, nesākot tīrīšanas procesu, spriežot pēc fekālijas cietuma/mīkstuma pakāpes ir iespēja aprēķināt, cik liela šmuce būs, vai arī tas man tā tikai vienam pašam?

:shutup2:

to tā nevar noteikt. Jāskatās pēc sūda konsistences. Dažreiz pat ar 2 papīriem pietiek.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...