Jump to content
GIGN Forum

joku topiks


amniijs
 Share

Recommended Posts

karoč mans pirksts ir tavā dirsā - mums abiem pirksts dirsā

vēl viens

statistika liecina, ka deviņi cilvēki no desmit izbauda grupveida izvarošanu

un rekur mans mīļākais

ķipa bārā ienāk hēlījs un grib pasūtīt alu. bārmenis viņam saka, ka mēs cēlgāzes šeit neapkalpojam. hēlījs nereāģē

un jā, es esmu piedzēries.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pēcis jautā tēvam:

- Tēt, kā esmu nācis pasaulē?

- Tevi atnesa stārķis, – tēvs mēģina sameloties.

- Tēt, tēt, apkārt tik daudz skaistu sieviešu, bet tu TO dari ar stārķi!

Nāk no ballītes divi džeki pālī, pretī policija nāk.

Viens džeks saka: klausies re kur zilie.

Otrs: Kāpēc zilie?

Skaties cik meičas karas kaklā, bet ņems mūs!

Pediņš nomirst. Nonāk debesīs, bet ak, nelaime - pediņš ņem un visus drāž - gan dievu, gan eņģeļus, visus mirušos, pat suņus un kaķus...

Dievam tas izbesīja un viņš pediņu aizsūtīja uz elli...

Tā pagāja vairākas nedēļas un dievs nolēma iet apraudzīt velnu, un pediņu, kā tur ellē iet.

Nokļuvis ellē ,dievs bija šokēts no ieraudzītā - Liesmu vietā bija lāstekas, termometra stabiņš noslīdējis no +50 līdz -50 grādiem, nav redzama neviena mirušā pat pats velns paslēpies kaktiņā, sēž sarāvies čokuriņā - galīgi pārbijies...

Dievs pienāk klāt un jautā: Vecīt, kāpēc te tik auksts ir? Kāpēc pekle nekuras?!"

Velns trīcēdams atbild: "Pamēģini pats pēc pagales noliekties!!!"

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

- Divi draugi. Viens no Maskavas, otrs no Pēterburgas.

- Vienu dienu draugs no Maskavas izdomā aizbrauks ciemos uz Pēterburgu. Abi džeki satiekās un laiž uz klubiem tusēt. Pēc laika abi jau kārtīgi sadzērušies un izdomā pārnakšņos pie drauga Pēterburgā.

- No rīta čalis no Maskavas mostas un skatās, ka viņa draugs skatās uz to un tizli smaida.

- Čalis no Maskavas: "Ko tu tik tizli smaidi uz mani?"

- Draugs atbild: "Es tevi izdrāzu pa nakti!"

- Draugs no Maskavas sāk ārdīties un šokēti dusmīgs aizbrauc atpakaļ uz Maskavu.

Paiet 10 gadi...

- Nu ko, abi draugi jau sen aizmirsuši kašķi un nolemj atkal satikties. Šoreiz draugs no Pēterburgas viesosies Maskavā.

- Gluži tāpat kā toreiz abi satiekās un dodas uz klubiem ballēties. Kad jau pamatīgi paņemts uz krūts draugs no Pēterburgas nolemj pārnakšņot Maskavā.

- Pienāk rīts. Draugs no Pēterburgas ceļas un skatās, ka viņa draugs tagad uz viņu tizli smaida.

- Viņš prasa: "Ko tu tik tizli smaidi uz mani?"

- Draugs no Maskavas: "Atceries pirms 10 gadiem mani izdrāzi? 1:1!"

- Draugs no Pēterburgas: "Umm... Bet es jau toreiz tikai pajokoju..."

- Draugs no Maskavas: "Āā... Nu tad 0:1.."

Link to comment
Share on other sites

Esmu saldējums rimčikā. Kaut kāds pidrila bez biksēm mani paņem un ielik savā grozā. Kamēr stāvējām rindā es izkusu. Labākā diena manā mūžā.

Man jau likās, ka biju tevi kkur redzējis.

Visdrīzāk tu izkusi tādēļ, ka ieraudzīji manu badassmotherfuckerhot ass :latvia:

Link to comment
Share on other sites

latviešu joki ir smieklīgāki lauzītā angļu valodā

Row, row, row boat, Gently down stream, Pain, anguish, rape, malnourish, Potato only dream.

lol es neatceros, kad uztaisīju šito topiku

karoč stāsts tāds vienai maziņai paliek 18 gadi un esmu arī es uzaicināts pohuj ka man jau 21. pirms pasākuma domāju, ka svinēšana gan jau notiks vienkārši piedzeroties bet nē es smagi kļūdījos jo pasākums bija labi izplāntos. bija visi viņas radinieki un pat vadītājs kurš lika spēlēt spēles un viņam pat bija auskars tāds pats kā muktupāvelam! psc ne? un karoč stāstīšu īsi es iekritu dīķī saplēsu telefonu pazaudēju maku un pamodos kleitā. kad atbraucu mājās laikam esmu uztaisījis šo topiku.

un jā es joprojām esmu piedzēries

daudz laimes valsts svētkos

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu zajebal tu amnij ar saviem debīlajiem topikiem un useless postiem. Normāli cilvēki te iegriežas, lai paprasītu legit jautājumus par dzīvi/mašīnām/cs un tu visu piedirs ar saviem jokiem. Vaitad te nav normālu moderatoru, kas warno? Viņam jau sen jābūt max warn levelam un banam vismaz uz nedēļu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...