Jump to content
GIGN Forum

Sakārtošana GO.GIGN.LV


Recommended Posts

Bukijs - paskaidro lūdzu kāda jēga ir spēlēt tālāk, kad vienai komandai ir jau 11 uzvaras?

Jo no 20 raundiem, kad vienai jau ir 11 uzvaras, otra nekādi nevar niču vairs izvilkt.

Spēlēt vnk lai var pafragot, tam domāti dm serveri. Pubs ir savu veidu komandas spēle, ne tā?

Tātad mērķis ir komandas uzvara.

Paldies ka izlasīji, un aizdomājies!

p.s Un kapēc tu dzen prom playerus no gign un sūti uz idle serveriem? Par tiem es ļoti labi pats zinu, bet šoreiz man nav mērķis tikai par dropiem or ātras kartes izspēlēšanu!!!

Jauku vakaru.

Link to comment
Share on other sites

@HM Ja es butu kādu dzinis prom es jau būtu tad ielicis ip un vel citas lietas .

lol pubs savu veidu komandas spēle. GG ar tevīm . Pro tips tev labāk vairāk nespelēt cs ,tev jau prāts degredējas spelējot pubā kā almost teamam .

Edited by bukijs
Link to comment
Share on other sites

bukijs - no tava uzrakstītā ir saprotams, ka spējīgs spirest neesi. Prāts no 18 gadiem atpaliek. Ne te runa par pro tipa un citiem šitiem. Pubs nav sava veida komandas spēle? Nopietna vai nenopietna, tā jau ir cita runa. Protams pubs ir laiku nosišanai un for fun paskraidīšanai. Bet izstāsti kāda jēga ir spēlēt, ja pretiniekiem jau ir tik uzvaras cik vairs nav iespējams dabūt, spēlējot līdz mape beigsies?

Ja neesi spējīgs sakarīgi kautko uzrakstīt, neatbildi.

Link to comment
Share on other sites

Varu lūdzu izskaidrot kas ir nenopietna komandas spēle pubā ?Ja kautkas tāds ir, Tad es teu piekritišu ka neesmu spējigs spriest un ka mans prāts atpaliek no maniem 18 gadiem . Kam vispār tas scores intresē ? Neesmu nevienu redzējis serveri kam tas ļoti traucētu ,tie atlikušie roundi. Un izstāsti kapēc cilvēki vēl spēlē ,ja ct ir 13roundi paņemti un t ir 5 roundi paņemti un serveris ir vēl pilns ?Tapēc ka nevienam neinteresē puba uzvaras vai zaudes .Tu esi man liekas vienigāis cilvēkas kam tik ļoti nepatīk roundu skaits , kas arī neredz jēgu spēlēt atlikušos roundus . Tad nespēlē pubā (easy risinājums tavai problēmai).

Link to comment
Share on other sites

manuprāt,

1. awp limitu nevajag

2. nekāds bruņas pa defaultu, tas ir pilnīgs joks, 50% no cs ir ekonomika, nevajag ar to pisties.

3. maxround 30, pirmā komanda līdz 16, komandas mainās pēc 15 raundiem. kā competitive mm.

4. standarta mapciklu, dust2, nuke, inferno, train, mirage izretināt pa to mapciklu, lai nav tā ka iziet visas populārās mapes un tad ir 10 nestandarta mapes, kuru laikā tauta pazūd.

5. man personīgi patīk, kad serveros ir funkcijas rtv un nominate. Kam nepatīk - uzraksta rtv. un noņemt to cs:go iebūvēta change map vote, novērš uzmanību no spēles.

Link to comment
Share on other sites

Viss ko es gribu tagad redzēt serverī ir friendly fire salabotu.

Mapciklu nekādu cieto, lai iet mapes beigās uz balsošanu, bet lai nav atkārtotas kartes kas pirms kādām 4ām kartēm jau ir bijušas..

Iespējams būtu visu laiku pilns serveris ja būtu stati.

Link to comment
Share on other sites

Jā aizmirsu par slotiem. Nav jēga no tā regotā steam id ja serveris pilns.

p.s. go stv demo arī neiet, ja būs sūdzības tad būs problēmas, vienīgais adminam pirms banot jāraksta vēl pov dem.

Un Vai nevar slotu skaitu palielināt vismaz līdz 24. Savādāk uz vakarpusi nav iespējams ieiet serverī.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Inde :) 10 stundas pavadītas go sērverī un esmu spēlējis tikai D2, D, office, Italy un nuke dahrena reizes. Inferno esmu bijis 2x, Train šodien vispār pirmo reizi ieraudzīju :D Bieži gadās, ka pēc D2, D, italy/office atkal nāk D2 ..

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu bijis serverī, tad katrā mapē ir kāda vote uz d2 vai office..

Varbūt vienkārši samazināt to cilvēku skaitu, kam ir tādas privilēģijas?

Un es esmu tikai par to, lai friendly fire paliek.

+ CS:GO ir ļoti daudz tādi cilvēki, kas nepilda misiju, tos vajadzētu kaut kā pārmācīt.. :)

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...