Jump to content
GIGN Forum

Ekrānšāviņi


Recommended Posts

vispār jau mm ir ļoti balansēts. man 95% spēles beidzas 16:12 vai līdzīgi. ir pat bijušas 5 15:15 pēc kārtas. šī tāda pirmā gadījās.

Nezinu, kas Tev tur ir tik sabalansēts, jo man ir ~2 mači ar normāliem un tad kādi 2 ar pilnīgiem retardiem, attiecīgi, līdz GE tā arī netieku ar solo queue, jo normālu win straiku tā arī nesanāk dabūt. i cri. ;(

Anyway, mm spēlēju ļoti maz.

Edited by gotmilk?
Link to comment
Share on other sites

nav runa kādi raksturā ir komandas biedri. runa ir par score spēles beigās.

Tavs score rodas no tā, ka pretī nāk deģenerāti ar visādiem boostotiem rankiem. Par to raudu. Banu vilnim ir savi plusi & savi mīnusi, i guess.

P.S. Lai gan, papētot to bildi, iespējams brigāde, kas vienkārši cenšas derankoties šajā gadījumā. If so, vispār nothin 2 be proud of. Kappa.

Edited by gotmilk?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Sen nebija satikts jobans čīteris.

1b858a7687.jpg

Game sense 0 un būstoja savu otru acc, kas bāzē vislaik riņķoja esot afk. Atnāca uz vienu raundu paspēlēja, dabūja 2 killus un atkal turpināja būt afk. Pārējie arī kaut kādi silveri game sense jomā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

77142d9c48.jpg

divi hakeri un atlikušie 3 vienkārši silveri, kuri tiek būstoti. tā arī tie nūbi tiek augstajos rankos.

pirmais half 15:0, otrajā half pistol round uzspridzina pirmo hakeri, visus manus teammates nošauj otrs hakeris un pēc tam 1v4 paņemu, kaut kā tas jebanijs hakeris mani nenošāva un tad 1v1 faightos hs tā tik, atlikušie 3 boostotie vienkārši jēli silveri. nožēlojami. fuck mm.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...