Jump to content
GIGN Forum

Vietejais bomelis acc pub


frogijs2
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Skatoties pēdējā laikā, cik bieži pub serverī parādās visādi frīki ar dažādām palīgprogrammām, tas manuprāt te ir jāatjauno adminu saraksts.

Mans patiesais vārds ir Mārtiņš un esmu gandrīz 20 gadus jauns.

Ikdienā gan studēju gan strādāju, pieredze 1.6. ir aptuveni kādi 5 gadi, no kuriem pēdējo pusotru gadu spēlēju nopietnā līmenī.

Kāds gignam būtu labums no manis? Beidzot tos visus sekserus, kuriem patīk spēlēt ar kvadrātiņiem ķert rokās un aizliegt pieeju serverī, lai rastos daudzi jaunu tīru un labu spēlētāju. Daudzi šeit nenāk spēlēt, jo pārāk bieži uzrodās visādi mazie, kuri spēlē netīri.

Es spēlēju gign serverī pa dienu vakaros un dažreiz naktī.

Links uz statiem: http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=27883 (manuprāt ir neslikti)

Padarīsim šo serveri tīrāku no netīreļiem!

Link to comment
Share on other sites

Pieteikuma kārtība tiem, kuri grib tiesības un tiem, kuri atbalsta

  1. Informācija par sevi:

    1. Vecums;
    2. Nodarbošanās;
    3. Pieredze CS/CSS/TF2;
    4. Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?
    5. Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros;
    6. Linki uz spēlētaju statos;
    7. OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī.

  • Topika derīguma termiņš - 2 nedēļas;
  • Topika nosaukums jāveido skaidri un saprotami, bez pok3 smaidiņiem un tizlām poke rakstzīmēm;
  • Topiks jāveido gramatiski pareizi. Šis tiks vērtēts bargi.

TOPIKA NOFORMĒŠANA UN UZVEDĪBA

Sakārtots, saprotams topiks - tā, lai acis nemežģās visu to lasot. Nevajag garus palagus. Nevajag garus palagus. Nevajag garus palagus. Ja tu esi kandidāts, kuru atbalstīs, un, iespējams, tu tiksi pie tiesībām, tad tev nevajag rakstīt pilnu ekrānu ar sūdiem par skeitošanu, kaķiem un futbolu, un to, kā tev patīk koļīt Zani, kopā ar Maksi atpūšoties. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu.

Neatbildi uz katru postu.

Neatbildi uz katru postu.

Neatbildi uz katru postu.

Neatbildi uz katru postu.

[*]Nosacījumi:

  1. 3 administratori, kuri ir gatavi par tevi izteikties un atbalstīt tavu kandidatūru.
    Pie šī papildinājums :

    Teksti - gan jau kāds atradīsies, un "Es ceru, ka tādi būs" nederēs. Konkrēti administratori.

    Ja administrators nepauž atbalstu/tādu nav - pieteikums automātiski noraidīts.


  2. Nospēlēto stundu skaits, postu skaits, aktivitāte:
    • PUB/WAR3 - 400
    • CSDM - 200
    • TF2 - 300
    • CSS - 200

Šie skaitļi nemaz nav astronomiski, ja tik tiešām GIGN ir favourite serveris; dienā nospēlējot 4h, 200h jau ir pēc 2 mēnešiem.

Adminam jābūt ne tikai serverī, bet aktīvi jāpiedalās arī GIGN foruma dzīvē, lai sekotu līdzi notikumiem, tāpēc minimālais postu skaits - 50.

Arī te es tā kā drusku papildināšu - tie pieci desmiti postu nedrīkst sastāvēt no spama, idiotisma un vārdiem "Jā", "KEWL", "LOL", utt.

Tiks izvērtēta arī admina aktivitāte čīteru reportā. Par vienu no aktivitātes rādītājiem kalpos tas, ka niks forumā būs reģistrēts vismaz 3 mēnešus pirms tiesību prasīšanas. Citādi vari nemaz nesākt.

Link to comment
Share on other sites

LOL, tas taču ir tas pats frogijs, kas iepostojā sūdzību topikā :xd3: Vēlu veiksmi!

Jāatzīst, ka adminu trūkums PUBā ir manāms, bet šaubos, vai šis būs tas indivīds, kuram piešķirt tiesības. Ir daudzi labāki kandidāti, kuri diemžēl pieteikumu neraksta.

Link to comment
Share on other sites

Jāatzīst, ka adminu trūkums PUBā ir manāms

Jā, tieši tā! Un no vēlu vakaru spēlētāja skata punkta- CS GO serverī neredzu nekādu NEKĀDU kārtību!

Tie 13 gadīgie pušeļi ar palīgprogrammām ir katru vakaru, visi to redz! Bet Adminu nav... nezinu vai ir jēga pat rakstīt Forumā, jo tie, kas Jūs esat Admini domāju nav vēlēšanās pētīt katru spēlētāju!

Bet varētu kaut ko izdomāt atlasīt jēdzīgākos un dot Admina tiesības, lai tīra ārā serverus!

Jo cheateri tiešām kļūst NECIEŠAMI!

Link to comment
Share on other sites

Es vakar vakarā sēdēju GO serverī un nemanīju nevienu čīteri. Tik tādus kā Tu, kas nespēj nevienu nošaut kliedz pa visu rajonu ka puse čīto. Un arī izskatās, ka esi iepostojis ne tur meitij!

Kaut ko jau spēju! Tad tu esi admins!

Vakar jau tu nemanīji, ka Elec't.v... cheato! Es spēlējot redzu, ka viņs vienkārši velk pa sienu, granātas ar atsitienu uzmet tieši virsū, kad tiek pie awp, tad vienkārši skrien skrien, apstājas uzmet scoupu un gaida kamēr pretinieks ap stūri iznāks?! Citreiz vienkārši pretinieks stāv aiz metāla sienas, viņs ar awp uzliek uz sienas, paiet uz sāniem kamēr ierauga viņu un nošauj! Es uzrakstu komentāru, lai paspeco visi man sāk nolikt un vel stāsta, ka viņš spēlē uz sound! Kā pie velna ar skaņu var pateikt ka aiz sienas tup pretinieks, ja radarā viņu nerāda un pats viņs atrodas ļoti tālu!

Tāds bardaks!

Man nav laika grāpstīties ar demo failiem, bet vienkārši intereses pēc spēles laikā kadus 10 raundus pavadīju kā spectators, un pašā raunda sākumā nu viņš tik nereāli wallhacko, ka nu taču atver acis!

Trakāk kā krievu serveros!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...