Jump to content
GIGN Forum

PS3


Ouzijs
 Share

Recommended Posts

Tādad ir lieta ka man ir ps3 un es negribu pirkt tos dārgos diskus! Bet iejiet torrentu saitā un novilkt, bet cik es saprot ir vajadzīgs atkodēt ps? Vai tādaiespēja ir?

piem. no piratebay?

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

sk!

Kas tu dzēris esi, ka nespēji sakarīgi nokomplektēt teikumu? Man smadzenes heito šito lasot.

Tev nav jāpērk dārgie diski, bet gan orģinālie. Bet ja gribi spēlēt ar pirātiskiem diskiem, Tev vajadzēs atkodēt PS3.

Jap pilnā biju, bet atkodēt grūti?

Link to comment
Share on other sites

un pēc katra spēles updeita kodēt atkal? :)

nedomāju, ka atkodēšana atrisina problēmas. tomēr tās jaunās un interesantās spēles neiznāk nemaz tik bieži.

Uz doto brīdi ir laba bibliotēka ar ps3 spēlēm. Gabali 30 ir spēlējami kā minimums

Link to comment
Share on other sites

Tā ir tīri katra izvēle. Par šo cenu tu vari nopirkt vidēji 3-4 jaunākās spēles. Atkodējot krietni lielāka brīvība.

Protams, to es saprotu, bet es nekad nebiju interesejies par to, tadel iedomajies biju, ka atkodesana aptuveni varetu maksat lidz 20Ls.

Bet vai tiesam tas ir ta verts? Jo piemeram, ja gribi zadrotot D3, tad vai maz bus tada iespeja kkur nelegali novilkt vinu?

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Bet vai tiesam tas ir ta verts? Jo piemeram, ja gribi zadrotot D3, tad vai maz bus tada iespeja kkur nelegali novilkt vinu?

Rēķini pats. Ja regulāri grasies spēlēt tikai pāris spēles, varbūt atkodēšana nav vērta, bet ja vienu dienu gribas pabraukt gonkas, pēc stundas jau kādu fighting spēli, pēc tam FPS un beigās vēl futeni un hoķi uzraut, tad atkodēt būs priekš tevis.

un pēc katra spēles updeita kodēt atkal? :)

Nezinu kā ar PS3, bet X360 atkodējot pēc DVD metodes (LT+, LTU) var spēlēt ikvienu spēli online, visus oficiālos updeitus var kraut virsū bez bēdu. ;)

Edited by van Helden
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ar PS3, bet X360 atkodējot pēc DVD metodes (LT+, LTU) var spēlēt ikvienu spēli online, visus oficiālos updeitus var kraut virsū bez bēdu. ;)

xbox360 freeboot, uzliekot dual nand chipu arī var raut online, bet bez disku lasīšanas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...