Jump to content
GIGN Forum

GIGN shauj pakaljas oldschool style V2


Recommended Posts

Man ir baiga ideja februari kada uztaisiit shaushanu ar peintbolu un vakara savakties ikesh CS. SObrid izskatas, ka pirmais datums kritis uz 8 vai 9 februari. Siis nedelas laika uztaiishu topiku, ja buus atsauciba bliezisim :)

Man jau gribas militia, assault etc pakapt, principa uztasisim map list ar kadam 10 oldschool kartem un spelesim.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nu ko, vasaras sezona tuvojās izskaņā :)

Rakstam savos blociņos telefonos, datoros un kaimiņu žogos datumu, kad tiekamies un uzkapājam good old cs.1.6

13.septembris sākums 18:00 !

Arī turpmāk katra mēneša otrajā svētdiena vakaros vāksimies gign serveri un pašausim vaļā !

Link to comment
Share on other sites

Viss jau ok, bet teoreetiski var jau arii biezhaak, shomeenes vai 1x nedeeljaa? Protams ka visi katru nedeelju netiks/nevarees/negribees, bet vai tad mees tik maz esam palikuahi ka arii ik nedeelju 7x7+ pubaa nevaram savaakties? Anyway, im in.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Nu ko, vasaras sezona tuvojās izskaņā :)

Rakstam savos blociņos telefonos, datoros un kaimiņu žogos datumu, kad tiekamies un uzkapājam good old cs.1.6

13.septembris sākums 18:00 !

Arī turpmāk katra mēneša otrajā svētdiena vakaros vāksimies gign serveri un pašausim vaļā !

Tas serveris būs dzīvs tikai 13.? Es gribu patestēt vai tieku iekšā, man laikam ir gign klients (full v35) instalēts.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...