Jump to content
GIGN Forum

GIGN shauj pakaljas oldschool style V2


Recommended Posts

Jonathan, tev visas 7dienas jastrada ? :)

Principa doma ir pavisam vienkarsha, saksim ar vienu 7dienas vakaru, un ja ir velme un bus atsauciba varam uzkapat 7dienas vakaros. Busim atklati cs 1.6 ka taads neizmirs, bet paliks loti maz populari serveri kuros tauta vaksies un speles. Ja varam nokartot ka gign ir so serveru sarakstos, un sakuma, kaut vai 7dienas vakaros...tad ta ir uzvara. (Freelancer, Dream mums bus jataisa LanParty)

Informejam tos, ar kuriem kadreiz bliezam, kuriem varetu buut interese so visu padarit, pure fun utt.

p.s.Kami tas serveris jau ir aktivs.

p.s.s. Worm informes, kas notiks ar serveriem utt. es butu gatavs taisit lielo samesanos, lai gign cs.1.6 un lapa varetu stavet uz drosaam kastem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

fak.. tas ir riit!!! man ir laptops.. es varetu spelet?? kur nokacat speli> kur kacaaat chiitus?!

Beefs

edit:.. vai man tur bus vajadziga kaut kada gign parole.. like esmu visu aizmrisis pedejo reizi speleju prims 2-3 gadiem.. :D .. kadi citij bija janem? 47 versija gameboy>

eidt2: sitas deres??

http://www.tobys.dk/...l-march-27-583/

edit3: kas tas bija par citu ka cilveks visu laiku griezas uz rinki un lekaja apkart pa karti? man tocna vajag sito chiity!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

fak.. tas ir riit!!! man ir laptops.. es varetu spelet?? kur nokacat speli> kur kacaaat chiitus?!

Beefs

edit:.. vai man tur bus vajadziga kaut kada gign parole.. like esmu visu aizmrisis pedejo reizi speleju prims 2-3 gadiem.. :D .. kadi citij bija janem? 47 versija gameboy>

eidt2: sitas deres??

http://www.tobys.dk/...l-march-27-583/

edit3: kas tas bija par citu ka cilveks visu laiku griezas uz rinki un lekaja apkart pa karti? man tocna vajag sito chiity!

Kaut kāds OTG :) HVZ.... Šovakar ezim atgadināšu un centīšos pats saorganizēt WILD CARD!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...