Jump to content
GIGN Forum

lowbobby uz GO.


Recommended Posts

  • Vecums; 21
  • Nodarbošanās; Strādāju.
  • Pieredze CS/CSS/TF2; CS:GO nospēlētas jau aputveni 380h, tieši nepateikšu cik pašā gign go serverī, bet diezgan bieži tur uzturos, ja tieku iekšā dēļ pilnā servera un slota problēmas. Dēļ tā ka pilns serveris netiekot iekšā pārsvarā spēlēju random casual jeb mm ar gign adminiem :)
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Galvenokārt pārmācīt, komandas biedru šāvējus, mutes palaidējus.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; Pārsvarā no rītiem, un vakaros, pa naktīm arī reizēm, ja ir tauta.
  • Linki uz spēlētaju statos; Edit: tomēr ir pieejami stati: http://stats.gign.lv...info&player=736
  • OBLIGĀTI - Ir gan regots niks, un ir regots steam id.

Par adminu Rekomendācijām grūti spriest, tie kuri mani zin, kuri ir redzējuši mani serverī tie pratīs spriest.

Paldies.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Ja jau visiem css adminiem ir uzliktas admina tiesības, nebūtu labi apdalīt slāpekli :D

OT, bet ir jārego steamID, lai tiktu pie acc iekš GO? Vai vienkārši dēļ mana nika (Ūpis, kas ir ar garo ŪŪŪŪ) ir problēmas, kas sākumā bija ar Css

P.S. Par slāpekli neko sliktu nevaru teikt, iekš Css bij uzdevuma augstumos, tad varu derēt, ka @GO nekas nemainīsies! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...