Jump to content
GIGN Forum

AMX MOD X Apmācība


Recommended Posts

Installer_Types.jpg

Slepkava, man nav neviens no tiem. Sanāk, ka man no sākuma uz mana datora jāuztaisa serveris, lai uzinstalētu šito un varētu Gignā banot?

tur tev jāprasa servera paroles un tad tehniski tu dabūsi mmodu uz servera bet tas pofig isteniba tam ir jabut uz servera jo tpt tu varesi banot

tev ir ari jazin servera tips

vieglak butu ka es uzreiz teicu ka servera ipasniek uzinstales uz serv viss ari tev ies :) vajag klausit ko citi saka

jeb skatities youtube instrukcijas

un man to amxmodx nevaig ja man nav savs serveris

Tikai to var darīt? Hmm, ja kas ar amxx palīdzību var kontrolēt visu serverī. Nevis tikai banot :) Tās izmantošana atvieglo darbu vadīt serveri, izmantojot menu un konsole komandas.

godigi sakot tev taisniba

Link to comment
Share on other sites

Slepkava, tad sanāk uz CS servera būs AMX serveris un man tad vajag AMX klientu tāpat kā CS? Un tad, ja būs kāds čīteris vai mani kāds apbižos, tad jānolaiž uz leju CS un jāpalaiž AMX?

A kā tas AMX zinās, ka es esmu admins? Vai arī tur varēs banot visi?

Link to comment
Share on other sites

:D vne

Slepkava, tad sanāk uz CS servera būs AMX serveris un man tad vajag AMX klientu tāpat kā CS? Un tad, ja būs kāds čīteris vai mani kāds apbižos, tad jānolaiž uz leju CS un jāpalaiž AMX?

A kā tas AMX zinās, ka es esmu admins? Vai arī tur varēs banot visi?

vsp tas AMX MOD X dos tikai statusu un tie kam nav iedots acc tiem konsolē raksta ''You have no access to this command''

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 5 years later...

Добрый день.
У меня проблема. Не получается заставить корректно работать модуль статистику amx mod x. Статистика считается криво: ведется учет только выстрелов и оружия из которого они были сделаны, хеды, точность, фраги смерти - все это не считается, так же не считается, и выводится по нулям информация после нанесения дамаги урона.

вот настройки, которые связаны со статой
server.cfg
Код:


.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...