Jump to content
GIGN Forum

Neviena Tevi Negrib? Jautā šeit - kāpēc!


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Ir miljons dažādu veidu kā būt pretīgam, bet ir vēl miljards kā tādam nebūt!

Lai nu kā, nav šī pasaka un nav rafaello, kas izteiks tūkstoš vārdu, tā kā stāsti, ko tu dari nepareizi, vai arī mēs tev norādīsim, ko tu dari nepareizi!

Gaidām tavus bēdu stāstus!

psy-gentleman-music-video-watch-now.jpg

Sponsorē:

Captainlogo_2005.PNG

Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā ir divi iemesli, kāpēc meitene iet prom no Tevis.

Vai nu Tu esi palicis lohs.

Vai nu ir atradies kāds cits, kas ir daudz labāks par Tevi.

Ja pirmo vēl var labot, tad ar otru variantu ir grūtāk tikt galā.

nekādas loģikas tevis teiktajā

Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā ir divi iemesli, kāpēc meitene iet prom no Tevis.

Vai nu Tu esi palicis lohs.

Vai nu ir atradies kāds cits, kas ir daudz labāks par Tevi.

Ja pirmo vēl var labot, tad ar otru variantu ir grūtāk tikt galā.

Nevis palicis lohs, bet apnicis. Tas visbiezak notiek tapec, ka pec kkāda noteikta laika, tu paliec par seeni. Neej vairak ar vinu tik daudz cilvekos, vairak neizradi savas jutas, ta, ka to dariji sakuma. Viena varda sakot, paliec pavirsh pret vinu.

Pasam dzive gadijies vairakas reizes izveleties, strarp divam. Neesmu parliecinats, vai agrina jauniba, izveles bija pareizas, vai nepareizas, bet 18 gadu vecuma, es reali nokludijos ar tagadejo draudzene, izveloties to otru. Tiesa tad, pec tris gadiem mes sagajam atpakal kopa.

Kā pareizi flirtēt ar meitenēm, lai tas neizskatītos uzbāzīgi (stalking)?

Beefs

Edit: bet tajā pašā laikā neradot meitenei sajūtu, ka viņa tev ir vienaldzīga un tu esi gejs.

Kādā atmosfērā?

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

nevienai skaistai un labai meičai nepatīk dzeņi. liec viņai smaidīt, saki, ka ir skaista un viss būs gludi.

stalking? uzreiz padomās, ka esi mīzeļvanna. nepiedāvā iedzert, domās, ka gribi piedzirdīt. piedāvāt iedzert vari pēc laika, kad esi norunājis jau kā minimums stundu.

Link to comment
Share on other sites

nu šalavas dabūt nav problēmu. tām ka tik kaut ko uzsaukt un iedzert.

Maukas nav sievietes, kas nem naudu par seksu. Vinas vienkarsi pelna sev naudu. Maukas nav sievietes, kas dod seksu par velti, vinam vienkarsi patik ar to nodarboties, tpt ka viriesiem. Maukas ir tas, kas nem naudu un nedod seksu!

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Ieraksts no manas dienasgrāmatas 2011.gadā

Paklausies, džentlmeni.

Lai cik ļoti es gribētu pataisīt tevi aukstu un izdauzīt zobus,man vienkārši roka neceļas. Jo tādus memļakus var tikai samīļot,sabučot un padot rociņu,lai viņi dziedē visas pasaules rētas un nelaimes.

Un kad tādi kā tu beidzot sapratīs,ka dzīve nav pensionāru aprūpes biedrība un humānās palīdzības fonds? Ejiet pie velna ar visu savu līdzcietību,žēlastību un “es Tevi saprotu” mēsliem. Ja gribi kādu ievilkt gultā uz rūgtās dzīves rēķina,tad Tu patiesi esi liekulis, un sievietes to redz.

Ar visu savu silto mašīnu,dzīvoklīti un gultiņu, šokolādes sieriņiem no rīta Tev šķiet,ka pasargāsi viņu no dzīves un pieradināsi kā tādu mājdzīvnieciņu, ar savu mīļumu un iecietību, līdz viņa gultas prieciņu laikā nosauks tevi savas mātes vārdā.

Kāpēc,tavuprāt,viņa tevi krāpa,dzemdēja no viņa bērnu un pēc tam vēl kniebās ar viņu? Jo tu esi mīksts! Nevienai maitai nav vajadzīgi mīkstie! Jebkura maita tevi turpinās krāpt un aiz žēluma pret tavu mīļumu atgriezīsies atpakaļ pēc šokolādes sieriņiem.

Un visi tie jūsu solījumi,ka viss būs kārtībā, ir maziņa sūdu čupa,un jūs esat mušiņas,kas to padara lielāku.

Edited by Radiators
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Faktus nedala viedokļos ;)

Es tomer to neuzskatitu par faktu, jo nedomaju, ka, katrs ta nodoma pec ta, kad sanem .l. Skatoties uz to optimistiski, tu izvairies no riska, pec nedelas atrasties urologa kabineta ar nolaistam biksem :P

Tiesa musdienas ari urologs vairs nav tik baismigs, ka reiz bija! Analizes tiek nodotas urina veida :)

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kādā valodā tas tika rakstīts, bet nojaušu, ka nezini, kas ir prezervatīvi, ja tev no tā konteksta izriet tādas sekas :)

Ja Tu dod prieksroku gumijai, to labak nedarit vispar. Preteja gadijuma, nevajag celt pedejas!

NeoX, kā tu to visu tik labi zini? :D

Ko tiesi?

Par arstu, loti vienkarsi. Parbaudes tacu javeic vsmz 1reiz gada, nav brinums ka 80-90% (konkreti neatceros) Latviesu jaunatnes lidz 25 gadu vecumam ir izslimojusi kkadu sts slimibu.

Esmu komunikabls, tapec nav problemu kko pajautat. Ka ari, man patik zinat ;D

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...