Jump to content
GIGN Forum

Neviena Tevi Negrib? Jautā šeit - kāpēc!


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Tas ir kaut kāds pipec, tagad kaut kāda lasīšanas problēmu slimība ceļo apkārt, kas saēd smadzenes?

Par tēmu:

Ja tu runā par nolaistām biksēm, tas automātiski tiek saistīts ar vienas nakts sakariem (tak diezgan loģiski, ka no draudzenes, ar kuru ilgstoši esi kopā, diez vai kādu drazu saķersi) Tātad, kāds te grib iestāstīt, ka kurai, katrai dos caurumā bez gumijas jau pirmajā vakarā, kad nocopēta no bāra letes? Tas tiešām ir way to go...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kur tu tik milzīgus procentus izraki??? Tas tak nereāli.

Ja nemaldos, tas bija 2013 gada vasaras sākumā, kad biju LV uz pārbaudēm, tad "Pulsā" runājot ar specīalistu, saruna panesās par to.

(tak diezgan loģiski, ka no draudzenes, ar kuru ilgstoši esi kopā, diez vai kādu drazu saķersi)

Arī šis nav taisnība. Piem. CPV. Man pazīstams cilvēks būdams vairākus gadus kopā ar meiteni inficējās ar šo mēslu. Vai nu meitene, vai nu viņš pats kkur bija saskāries ar inficētu personu. Vakarā gājuši kopā vannā un aidā. Abi divi uz antibiotikām.

Un šis ir tikai viens piemērs, STS slimību klāsts ir milzīgs, sakot ar nelieliem iekaisumiem, līdz ....

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Neox, pastāsti kā veic pārbaudes :)

Kada zina, ka?

STS? Agrak nema to uztriepu. Pats to nebiju meiginajis un godigi sakot, labi gan, jo neesot baigi patikami. Tagad vienkarsi nododot urinu E. Gulbja Laboratorijaa. Tiesa cena ir virs 40 eiram noteikti. Bet, ja nemaldos, visas E. Gulbja Laboratorijas to izdarit nevar. Kkas tads nak atmina.

Ja tevi konkreti interese, apmeklejums pie arsta un ta procedura, kad vins skatas uz tavu ... , tad godigi sakot, nejutos neka. Pirmaja reize bija tada divaina sajuta, tagad vairak par to nedomaju.

Katra zina, tik maigs, ka sievietes urologs nav :D

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Ja Tu dod prieksroku gumijai, to labak nedarit vispar. Preteja gadijuma, nevajag celt pedejas!

Ko tiesi?

Par arstu, loti vienkarsi. Parbaudes tacu javeic vsmz 1reiz gada, nav brinums ka 80-90% (konkreti neatceros) Latviesu jaunatnes lidz 25 gadu vecumam ir izslimojusi kkadu sts slimibu.

Esmu komunikabls, tapec nav problemu kko pajautat. Ka ari, man patik zinat ;D

Es vnk gribu kaut ko saprast

1) Tu nodarbojies ar seksu bez prezervatīva ar random čiksēm(jo gumija esot for pussys)

2) Stāsti ka pārbaudes jāvec reizi gadā

3) It kā pārbaudies, bet nezini kā veic pārbaudes uz STS?

STS? Agrak nema to uztriepu. Pats to nebiju meiginajis un godigi sakot, labi gan, jo neesot baigi patikami.

4) Ko tad tu ej pārbaudīties?

Link to comment
Share on other sites

Gribētu zināt gar ko jārīvējās, lai tādu zarazu dabūtu. Katru dienu jāiet uz sabiedrisko tualeti stacijā un jāberzē gals/pecis pret poda malu?

nokrīti stacijā uz grīdas un izvārties.

es ar neticu, bullshits kkāds. :D bet kā jau teicu, kurai katrai nevajadzētu zem astes dot bez

p.s moš tā bija pirmā reize, kad vispār ierauga ūdeni. tad gan nav aizdomu.

©Nightmare: Tas pēdējais (p.s) gan bija bomba :XD2:

Edited by Nightmares^^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es vnk gribu kaut ko saprast

1) Tu nodarbojies ar seksu bez prezervatīva ar random čiksēm(jo gumija esot for pussys)

2) Stāsti ka pārbaudes jāvec reizi gadā

3) It kā pārbaudies, bet nezini kā veic pārbaudes uz STS?

4) Ko tad tu ej pārbaudīties?

Tagad vienkarsi nododot urinu E. Gulbja Laboratorijaa. Tiesa cena ir virs 40 eiram noteikti. Bet, ja nemaldos, visas E. Gulbja Laboratorijas to izdarit nevar. Kkas tads nak atmina.

Akls, vai vienkarsi velies pamerities?

Link to comment
Share on other sites

Tā gan ir stipri personīga lieta un diez vai kāds to stāsta apkārt, bet es savā mūžā vēl ne reizi neesmu dzirdējis, ka manā paziņu lokā kāds kaut ko seksuāli transmisīvu vispār būtu saķēris (neskaitot zvejnieku stāstus no vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas stāstījuši par jaunības gadiem, mandološkām, "ūsiņām", pilošiem galiem un citiem brīnumiem, kuras citi saķēruši no par polšu devīgajām pagājušajā gadsimtā)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Akls, vai vienkarsi velies pamerities?

Ne viens, ne otrs. Cenšos saprast, ko tu gribi pateikt, jo pārāk daudz liekvārdība. Zūd doma un jēga, jo īsti nevar saprast - kas tev tieši nāk atmiņā. :) Tas, ka cena ir ~40euro un ka visās laboratorijās to nedara, vai viss kopā :)

Tev ir bišķīt bēda ar konkrētu domas izteikšanu.

Link to comment
Share on other sites

nav brinums ka 80-90% (konkreti neatceros) Latviesu jaunatnes lidz 25 gadu vecumam ir izslimojusi kkadu sts slimibu.

Tas ir tikpat ticami, kā viss pārējais, ko viņš raksta. Zinu tikai divus gadījumus paziņu lokā par STS. Pirmais bija kungam, kurš kniebās ar random pērkamu dāmu neizsargājoties. Norāva sifili un ar veselību dirsā uz visu atlikušo dzīvi. Otrajā gadījumā tā bija amatieru svingeru kompānija.

Link to comment
Share on other sites

nu es sajūtos baigi vecs, jo manā laikā jau nu točna nebija 80%. es vispār nevienu nezināju kuram būtu bijušas kādas problēmas ar STS. pat tiem, kuri izmantoja mauku pakalpojumus. no kurienes tāda statistika?

Pārsvarā ir divi iemesli, kāpēc meitene iet prom no Tevis.

Vai nu Tu esi palicis lohs.

Vai nu ir atradies kāds cits, kas ir daudz labāks par Tevi.

Ja pirmo vēl var labot, tad ar otru variantu ir grūtāk tikt galā.

nu bet par šito gribējās tikai piebilst, ka manuprāt ir gluži otrādi. varu akceptēt, ka kāds ir labāks par mani gultā, iq līmenī vai medaļu skaitā pie sienas, bet to, ka esmu palicis lohs ir daudz grūtāk. un vispār, kaut kā personīgi man liekas, ja redzi ka lietas bīdās uz galu, tad diezgan grūti būt pārsteigtam par opciju n1 vai n2 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es tomer to neuzskatitu par faktu, jo nedomaju, ka, katrs ta nodoma pec ta, kad sanem .l. Skatoties uz to optimistiski, tu izvairies no riska, pec nedelas atrasties urologa kabineta ar nolaistam biksem :P

Tiesa musdienas ari urologs vairs nav tik baismigs, ka reiz bija! Analizes tiek nodotas urina veida :)

MC Gets Side-Tracked Easily

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

It kā jau bildēs viņa ir normāla :D

Nez ko tas varētu nozīmēt - normāla :D

Bet nu... Brīžiem ir tāda sajūta, ka visi temati tūlīt būs izsmelti un viss... Atliks tik tupi blenzt vienam uz otru...

P.S. Viņa mācās RSU, lai kļūtu par ķirurgu!!! :D

Jūtu līdz!

Man paziņa arī tāpat izdarījās ar manu Ex!

Diez ko patīkami nav! :ermm:

Edited by JURISTS
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...