Jump to content
GIGN Forum

Neviena Tevi Negrib? Jautā šeit - kāpēc!


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Nevaru saprast, nu kas taa var darit ja ir attiecibas un laist 3 ieksa.

Kapec ja gribulis pargajis or citi sudi vienkarsi paskirties un miers majas.

Protams ir dzive situacijas, kad pazina/draugs censas piedzirdit tavejo damu, lai tik ievilkt bezpecibas stavokli, tur jau filozofet var, vai ta ir vai nav krapshsna.

Link to comment
Share on other sites

Psc!!!

Kādu reizi tusiņā, kad visi pierijuši mūļus, spēlē "pieaugušo spēles" un tad aiziet kaut kas cits...

Neteiktu, ka tā būtu Mana vaina!

Ja pašai galva nav uz pleciem un nesaprot, ka "nedari citam ko pats pretī negribi saņemt"...

Tad tur nav pat ko runāt! :D

Neilgi pēc TĀ tusiņa pateicu, ka redzēju visu un pasūtīju šo!

Izrādās, ka tajā tusiņā "tas pārītis" neizmantoja gumiju un šī palika stāvoklī!

Tas paziņa , ar kuru šī tur nolaida arī viņu pasūtīja...

Galu galā palika viena, un vēl stāvoklī!!!

Karma is a b!tch! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Un ko darīt, ja meiteni iepazīst OnLine Dating saitā?

50/50 :

1) iespēja, ka tas ir kaut kāds spalvains, resns rižiks

2) tiešām meitene

un vēl viens 50/50 :

1) bildes profilā īstas

2) bildes no draudzenes albūma

:nja:

Onlain deiting iepazishanas ir prieks luzeriem ar augstu aizturi. FAIL

Onlainaa neiepazistas seksigas zakes, bet resnules, kuras izmisigi cenas noslept savu dubultzodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Interneta var atrast visas iespejamas sievietes, bet atceraties, ka aplauziens var but no abiem galiem, labaak pakert balliti pilseta un miers dzintene. Vismaz kadreiz stradaja par saviem 80% :)

Piekrītu. Man draugs ir atstrādājis "interneta iepazīšanās sistēmu" un visu laiku cērt eglītes, BET man personīgi šķiet, ka maksimums tur var dabūt meiteni "virs vidējā", bet ne patiesi TOP. Jo viņai dzīvē uzmanības pietiek, ko viņai darīt internetā, varbūt vienīgi savu ego pastiprināt, redzot kā visi kā izsalkuši suņi metās virsū profila, sūta sirsniņas un visu pārējo virtuālo bullshitu.

Link to comment
Share on other sites

NU man ari ir draugs kas to vien dara ka interneta sievietes sev atrod. Un tas ir fakin shokejosi kadas barbijas vins dabun. Bet zinot visu to stastu lidz mazakajiem sikumiem, nerodas velme to pasu darit. Masveida suta vestules, un reali atbild 5-10%, un reali ar 1% satiekas. Bet nu vinam vestulu raksitsana ir atstradata, tur netiek drukats random suuds, jau entajos gados visu iemacijies. Un kad nonak viss lidz satiksanas bridim, vins jau ta saskalojis pratu ka vinam pat neko vairs nevajag, tik atrak gulta. Lai ari barbijas visas un sakoptas no a-z, toties pilnigi visam pilnigi salmi galva, no visiem vina brinumstastiem to vien dzirdu. Ta ka jaa, sieviete ar peleko vielu galva diezvai interneta atradisi... Bet nekad nesai nekad!

Link to comment
Share on other sites

Man pat trūkst vārdi, lai aprakstītu to, kas bija iepriekšējās lapas apakšā.

Iespējams neesmu sasniedzis to vecumu grupu, kurai šitādi pasākumi ir mērķauditorija, bet nu liekas nereali pretīgi un nožēlojumi, protams, ziņkāre mani uzvarēja un iegāju xtra, lai apskatītu miesta piedāvājumus. Tiešām, ja kāds brauc lai paciemotos pie tām skaistulēm, tur tak pēctam jāmazgājās hlorūdeņražskābē.

čista "forver unclean"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...