Jump to content
GIGN Forum

Neviena Tevi Negrib? Jautā šeit - kāpēc!


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

piekapsanas ir tadiem bezmugurkaulniekiem kaa tev SR :D tapec jau sievas nav, noteikti vareja krukjit tevi kaa grib un apnika :D sievietem patik specigs virietis, ar raksturu nevis shitie chikstulji :)

p.s. pastrideties ir ok, nav attiecibu bez taa, jaskatas vienigi par ko ir stridi =]

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Nu paga, paga, veči!

Skaidrs, ka nav ko dzīvot zem tupeles un ēst zoli, bet kādreiz jau arī vajag piekāpties mīļotajai.

Kārtīgi strīdi parasti beidzas ar sexu tur pat uz vietas, kas ir 50x labāks kā meinstrīms katra vakara pisiens.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lai nejauktu so terminu. Piekspsanas, kada izvele, lai nenonak pie strida.

1) es gribu uz ezeru vina uz laukiem, piekapjos uz laukiem braukt.

2) velos aiziet ar draugiem pastaiga, bet vina velas, lai palieku majas sodien, piekapjas manam variantam, jo es ieprieks piekapos.

Utt tadas mazas ikdienas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Hz tajas daudzajas ilgajas attiecibas par ko tu runa SR ir pieradums , ok ne visas ,bet reali tu pierodi pie tam un sha , tadejadi veidojas galigs po sava zinja , tik dzivo un viss. Manejai reali patik dominet ,bet nu es galigi neesmu ar pliku roku njemams un tas stridu sex ir dieva dota davana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tad , kad tu piekāpies un aizbrauc uz laukiem, noteikti esi baigi laimīgas. 100% visu laiku trin zobus, ka tev atkal nav te ko darīt vai jāsatiek briesmīgā sievasmāte.

Otrs, tad , kad aizej ar draugiem, tad nākamās divas-trīs dienas pirms gulētiešanas sieva saka, ka viņai galva sāp, vai vakaros vari pats taisīt ēst, jo viņa būs "aizmirsusi"

Protams, viss atkarīgs no cilvēkiem. Cik cilvēku , tik viedokļu un situāciju

Link to comment
Share on other sites

Do to ko viņa vēlas, gan pati būs apmierināta.

Ir brīži kad viņa uzstāda noteikumus, padomā viņus vai nelec drusk par strīpu, ja tā tad tur vairāk neko neizdarīt.

Pārāk daudz jokot ar nevar, jo tas ātri paliks apnicīgi, un meitenes ir viegli salaužamas, tāpec man labāk patīk tās kuras ir BRUTALAS!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
 Share

×
×
  • Create New...