Jump to content
GIGN Forum

Labākās maltītes ieturēšanas vietas LV un ārpus tās


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Riga_Restaurant_boulevard33%20(1).jpg

Zini uz kurieni aizvest meiteni?

Zini, kur gardi paēst un komfortabli aprunāties?

Zini kādu vietu, kas ir labāka par citām?

Pievieno to šeit pat, komentāros, apraksti to, norādi adresi un mēs šo informāciju laika gaitā apkoposim.

Ieteikumi bez sīkākiem aprakstiem tiks dzēsti!

Link to comment
Share on other sites

Kāds varētu kaut ko plašāku uzrakstīt par Steak Housu, nezinu cik viņi ir, bet man te paziņas stāstīja brīnumus, ka esot nereāli gardi un tā, gribētos tādu detalizētāku aprakstu. (Par cenām gan biju uz pakaļas, teicās, ka uz galviņu kādi 30Ls jārēķina)

Un tā, tikai jautājuma pēc... Jums patīk tāds izkārtojums kā KID un Fabrikā? Nu ok, fabrikā vēl daudz maz ir plašums... Man, personīgi, šausmīgi riebjas, ja galdiņi ir tik tuvu viens otram, it īpaši, ja viss pārējais ir plaši pārskatāms, krēsli zemi, galdiņi mazi un tā... Var jau būt, ka tas tapēc, ka jūtos milzīgs lielas daļas cilvēku starpā, bet tiešām tracina, ja metru no tevis sēž sveša kompānija, kurai var pumpas un dzimumzīmes izskaitīt acis nesažmiedzot un kāds aizmugurējais vienmēr traucē ar savu krēslu.

Link to comment
Share on other sites

ar steika haosu(vecriigas vismaz) ir taa, garshiigi ir, bet kad ieraugi reekjinu, tad tik garshiigi nemaz neliekas vairak, subjektivi, bet price/performance nav atbilstošs. Par naudu, nu 30ls varbut ari ir par daudz, jaskatas vai tu ej est vai ari paraleli dzert, bet nu 15-20ls bus.

Link to comment
Share on other sites

Mana topa vieta ir Ostas skati, vasara vispar tur vakara ir super... :) Uz diviem cilvekiem ar viinu un 3 kartam edienus jarekinas savi 50-70 eur. Varbut katra meitene tur nav javed, kaut vai naudas makss to atlauj, jo ta tiek nozagtas tas sajutas kad aizved tiesam forshu meiteni, bet vieta, ko vasara iesaku apmeklet katram.

Ja gribas skaistas brivdienas ar meiteni, iesaku aizvest uz branch vai nu Ostas Skatos 11eur no galvinas vai "Just", kur branch maksa 13eur. Respektivi pa 30 eur divi cilveki paed restorana, iedzer sampanieti etc. I guess its worth it.

Peec tam jau dara, ko grib, bet kaut kas tajos 7dienas branchos ir, kas civlekiem aptik un tie klust baigi populaari...

Link to comment
Share on other sites

Tu labāk uzraksti kādu review <_<

http://www.chaletmattias.com/it/index.php

Biju šeit ceturdien. ēdiens ok, prikš mišelina zvaigznes cenas smieklīgi zemas. ņemot vērā livingo kā tādu - labākā vieta kur kaut ko nosvinēt.

Salīdzinot ar http://www.mayers-restaurant.at/en/schloss-prielau.html - itālijas restorāns nobāl. Bet tur ne katru +- zinošu veceni aiztiepsi pat.

http://www.restaurant-victorian.de/ - labākais no 9 mišleniem kur biju.

Link to comment
Share on other sites

manupraat gan neiet runa par kaut kaadu nepatikshanu, bet par elementaaru atbildi no tavas puses, jo atbilde

Nu pietiekosi daudzos...

praktiski vienmeer noziimee to, ka cilveeks vnk gribeeja padizhoties topikaa par kko itkaa zinaatu, bet kad uzprasa tieshu atbildi, iisti nevar neko atbildeet un seko identiska atbilde!

p.s. Vai otrs variants kad iisti nezin vai apmekleetaas iestaades ietilps saucamo "restoraanu" sarakstaa vai vnk zabegalovkas un taapeec baidaas ko nosaukt :)

Link to comment
Share on other sites

Nu pietiekosi elementari es no maates googles varetu nemt restoranu nosaukumus un tik kopeet, ja butu velme apskaidrot. Es teicu, ka ediena limenis neatbilst tai cenai ko prasa pie mums tie top restorani. Un ja man kaut drusku interesetu padizoties kadam interneta, es rakstitu/atbildetu uz katru postu sajos Gentlmen's topicos, ka to censas darit citi. Es izteicu savu viedokli, bet kadam laikam tas stipri nepatika.

Link to comment
Share on other sites

Nu lol, kāpēc tu vari atbildēt to, ka vari padižoties, bet negribi, taču vienkārši atbildēt par to, kas ir hi-end restorāni, kur cena atbilst kvalitātei un kas vispār, tavā skatījumā, ir ēdiena kvalitāte? :) Neesmu dzirdējis, ka restorānos pasniegtu nekvalitatīvus ēdienus...

Tad, kad jāpadižojās cik desmitus loksnes papīru izlieto slaukot dirsu vai cik simtus mēnesī maksā par elektrību, tad pirmais esi rindā :DD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nē nu tas, ka maksāt par fakinu ēdienu astronomiskus ciparus ir tas pats, kas pirkt apenes pa 100euro ar cita džeka vārdu virsū ir skaidra lieta, bet šeit jau runa nav par to :)

Te ir stāsts par to, ka LV neesot restorānu uz kuriem ir vērts iet un maksāt naudu, tam arī seko jautājums - kura vieta tad ir maksāšanas vērta un kāpēc :)

P.s. neredzu šajā topikā nevienu padsmitgadnieku... Kāpēc normāli atbildēt drīkst tikai kaut kādā specifiskā vietā? :) Jāiet pie notāra?

Link to comment
Share on other sites

"te bija jabut lamuvardam" jus esiet :D

Latvja ir labi restorani ar labiem pavariem, par labaam naudaam, tieshi tapat, ka var atstat 100eur par edienu, kuru var nopirkt Lido.

Man patik sis topiks, kur cilvekiem ir iespeja padalities pieredze, vai shii butu vieta, kur es noteikti mekletu recenzijas par restoraniem... shaubos, bet nevajag tapec topiku pataisit, par "dirstuvi". Pasi sevi pataisam par patsmitgadniekiem :D

p.s. "Just" branch ir loti adekvata vieta, kur pa 13 eur no galvinas iekost velas brokastis 7dienas riita, iesaku pameginat, pirms tam gan rezervejot :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...