Jump to content
GIGN Forum

Labākās maltītes ieturēšanas vietas LV un ārpus tās


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

kā pie velna var latviju ar citu valsti sajaukt

Var, ēdamvietas jau tik daudz ir pievākušās, ka atmiņā jūk viss...

Un Riviera bija domāts patiešām Jūrmalā, tikai atcerējos, ka par Rivieru šo sauca cilvēks kurš mūs tur aizveda. Īsto nosauku neatceros, bet Jomas ielā tieši pretī vienam no Narvesseniem.

Link to comment
Share on other sites

Ar nelielu nokavēšanos, bet paldies Tom'am par foršiem aprakstiem!

Kāds var ieteikt vēl ko līdzīgu Čarlstonam? vēlams ap centru. Ostas skati arī ir pievilcīga vieta, bet šoreiz neder. Un kādas atsauksmes par Balzāmbāru?

vispār prasās tā drusku romaņtjikai

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Laikam man vienigajam garsas karpinas streiko.... Nu vispar neredzu ka var Cabo edienu nemt. Ja cena butu uz 50% zemaka edienam, tad ok, bet man liekas ka ir drusku pa augstu prieks tik vienkarsi pagatavotiem un ne ipasi kvalitativiem edieniem. Kadas 3 reizes laikam esmu tur nemis est, un tas pasa jo vnk sedejam tur ilgak un citur negribejas braukt special ieest. Ta ka randina, lai ieturetu maltiti, tur nu noteikti neieteiktu vest. Bet nu kada saulaina brivdiena pasedet ara un padzert alinu ir tiri patikami, nemot vera ari ka alus izvele tur ir diezgan laba (runaju tikai par izlejamo).

Link to comment
Share on other sites

Alus izvele Cabo ir uz urraaa :)

Esmu tur tikai ceezara salatus edis un tos ir gruuti sabojaat, vasara viennozimigi viena no top vietaam kur pasedet, bet noteikti ne ar nesen satiktu meiteni.

Registretais tu tapat pusi no pasaules edieniem need, tev McDonald un miers dzimtene :D

Link to comment
Share on other sites

vot alu es tur nedzersu nekad, pagajusaja vasara es 3x aplauzos ar ieskaabusu alu, vienaa reizee vispar bija 3 tas mushas alinja, normaali blje ;D lamaties nemedzu, es vienkarsi pec tadas lazhas lieku tabu vietam un eju, kur tiek ari sekot lidzi, ko pasniedz klientam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja gribat izbaudīt savādāku gaisotni ir variants Bērnu pasaulē zem eskalatora.

Galdiņš nekad nav jārezervē, vietas pietiks. Īstenībā nevar pat ar viņiem sazināties.

Apkalpojošais personāls jūs daudz netraucēs ar liekiem jautājumiem. Varētu būt, ka diskusija ap robežosies ar "jā", "nē" un "kas tu nafig neredzi, ka nav".

Romantiska noskaņa būs atkarīga no izdegušo lampiņu skaitu.

Cena atbilstoša ēdienkartei. Aizvakardienas Kijevas kotlete un garnīrā līdz galam neizcepti kartupeļi. Īsts garšas piedzīvojums jebkuram gurmānam. Viena persona varētu iekļauties kādos 3 EUR.

Restorāns piedāvā arī šādās tādas izklaides. Vakara programma paredz iespējamas diskusijas ar kolorītām personām par cigarešu skaitu jūsu paciņā, maka biezuma salīdzināšana ar sociāli neaizsargātajiem sabiedrības slāņiem un 9. maija tuvošanos.

Papildus bonus ir autostāvvieta pie pašam durvīm.

Intranetā mājas lapas nav. Atsauksmju un ierosinājumu grāmatiņa arī nav.Nakts stundās nestrādā.

Labu apetīti.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...