Jump to content
GIGN Forum

Parunāsim par sievietēm


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Tom, veelos tevi apgaismot paaris lietas, saksim ar logiku, sievietem tadas nav, nekad nav bijis un nebus, tur pat nav verts diskutet. Sievietes praatu var notestet ar loti primariem panemieniem, kurus tu pasniedz it kaa par neveiklu joku, tacu isteniba tu vinu teste, teiksim parastai lapinjai uz abam pusem uzraksti apgriez otradi, ja vina apgriez lapinju vairak kaa tris reizes, tad vinja ir riktigi stulba, 2 ir robeza, 1x - ir verts vinju ielikt deriigo sarakstaa :D

atklats protams ari jautajums, kur tu vinjas meklee, ja tu vinjas sameklee 5,6dienu vakaros vecriga, tad jautajumu nav ;)

tas, ka vinja tev stasta par saviem kazanovam tulkojas divos variantos, vinja nevar sagaidit rii°ciibu no tavas puses, lasi - tu reali bremzee pasaakumu vai arii vinjai kaut ko vajadzeja no tevis un to jau ir dabujusi vai dabuu visu laiku un par parejo ir pajaat.

uz absolutu taisniibu nepretendeeju, pec pieredzes :D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

viens draugs uzrakstīja -

šodien eju mājās, pretī nāk divi jailbaiti

es pīpēju un viena no viņām man paprasa cigareti

uz ko es pedosmaidā pajautāju cik tev gadi

viņa atbild, ka 17

pasaku, ka kad būs 18, tad arī varēsi pīpēt

viņa: nu lūdzu, vienu uz divām

es aizeju

esmu zilais vai uz vecumu tas normāli?

it kā jau varēju iemainīt pret telefonnumuru un rīt vest vakariņās

Gribu dzirdēt komentārus

Link to comment
Share on other sites

Lāča gadījumā ir bijis kas līdzīgs, pēc tam esmu grauzis nagus...2vus gadus pēc kārtas svinot Larinam dzimšanas dienu pēc darba ,esam uzrāvušies uz mazgadīgajām darba dienas vakarā , kuras bijušas ar mieru griezt pudeli, bučoties , bet kad piedāvāja mums ko vairāk, mums kājiņas notrīcēja :DD

Link to comment
Share on other sites

Lāča gadījumā ir bijis kas līdzīgs, pēc tam esmu grauzis nagus...2vus gadus pēc kārtas svinot Larinam dzimšanas dienu pēc darba ,esam uzrāvušies uz mazgadīgajām darba dienas vakarā , kuras bijušas ar mieru griezt pudeli, bučoties , bet kad piedāvāja mums ko vairāk, mums kājiņas notrīcēja :DD

Paziņa stāstīja, ka šim zināms taksists vedis meitenes, bet galā nebija ar ko samaksāt. Samaksājušas graudā. Pēcāk apsūdzējušas par izvarošanu. Vecim bērni un sieva

Edited by Queer
Link to comment
Share on other sites

Vispār, kāpēc tas viss ir jādara valentīndienā? Ar ko tā diena ir tik īpaša? Manuprāt, sieviete justos daudz laimīgāka un novērtētu to daudz vairāk, ja Tu viņai pasniegtu dāvanu, romantiskas vakariņas utt. kādā citā, pilnīgi random dienā.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

nopirku lielakas rozes, ko vareju atrast(atnaku majas un secinu, ka maka parak daudz naudas, parekjinu un izradas vinja 4x letak nez kapec man pardevusi :D). Nopirku sudraba rokasspraadzi ar akmenjiem(hvz, daudz veidu) un vedishu vakarinjas. nedaru to tapec ka ir valentindiena, jo ta jadara, valentindiena vnk kalpo kaa wake up call ke nedrikst atlaist :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...