Jump to content
GIGN Forum

Parunāsim par sievietēm


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Problēma.

Esam kopā, viss ir ideāli. Čilojam un izbaudam laiku kopā.

Kad esam atsevišķi, kaut kādi strīdi nezinu no kurienes izlec ārā un abiem ir sapists garīgais.

Abi par to esam runājuši, bet vnk nesaprotam, kā tas notiek.

Varbūt ir kāds ieteikums kā no tā izvairīties?

P.S. Meitenēm vienmēr ir taisnība - murgs.

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Es gan atklāti pasaku, lai beidz piepisties man, ja nav ko citu darīt :) Tas, ka sievietei nav ko darīt un jādomā par kaut kādām jūtām 24/7, nenozīmē, ka vecim tāpat jādara. Vajag dauzīt ārā to niķi, citādāk būs žopa ;)

Pēdējais kašķis vakar:

Viņa: Kā tu vari būt skypā online, ja tu brauc ar mašīnu?

Es: Mobile

Viņa: Kāpēc tu esi skaipā? tu parasti neej skaipā no telefona!

Viņa: Ar ko tu saraksties, ja jau tik svarīgi?

Viņa: Nevari pateikt? Ko lai es tagad domāju?

Es: Caur puķītēm un daļēji arī nē "Kas tu stulba esi? Palasi, ko tu raksti, bļac!"

Un tad piepisās, ko es tik rupjš, kā es izturos etc. Nu kā lai neievelk bitchslapu par tādiem stulbiem jautājumiem... Patiek pāris stundas lamāšanās un seko:

Viņa: Piedod, es nezinu, kas man bija uznācis.

SOLVED

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

neuzticaas jums, tas arii viss, varbut japiedoma vai nekad neesat devusi iemeslu vinjam saubiities, ka varat paslidet pa kreisi :)

Nu manaa gadijumaa, esmu piekjerts paris gadijumiem pa kreis, bet tas jau ir sen.. No kljudaam macaas... Bet Nightmare gadijumaa, domaju ka vinja neko nezin :)

Link to comment
Share on other sites

Nu manaa gadijumaa, esmu piekjerts paris gadijumiem pa kreis, bet tas jau ir sen.. No kljudaam macaas... Bet Nightmare gadijumaa, domaju ka vinja neko nezin :)

tad jau pats atbildeji uz jautajumu kapec vinjas taa dara.

Tom, pareizakais vards, kas nak prata ir zemiski.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja es visu pareizi atceros, tad šo attiecību laikā neesmu ne reizi nolaidis pa kreisi... ir bijuši šādi tādi pikanti gadījumi, par kuriem viņa neko nezin, bet esmu tīrs kā jaunava, līdz ar to visi apgalvojumi "jo viņa domā, ja nu es ar kādu varētu sarakstīties" ir pilnībā nepamatoti.

+ esmu ļoti strikts pret gadījumiem lūrēt manā telefonā, pc kaut kādas sarakstes vai līst manos kontos, tas arī ir vienīgais, kas viņai šausmīgi nepatīk, jo man ir svarīga sava privātā telpa, ko un ar ko sarakstos, viņai nav jāzin. Es viņas vēstulēs nelienu un pretī gribu to pašu.

Kopīgie konti draugos un rakstīšana no otrās pusītes twiter profila ir jau augstākās pakāpes nolemtība, var kopā noslīkt cukurā un bāzt viens otru zem zābakiem, mainīties ragiem.

Link to comment
Share on other sites

Cik nu man ir bijusi saskarsme un, cik nu man ir raudājuši/as uz pleca, varu secināt, ka teju visi šie ziņkārības un neuzticības akti ir tikai spēlītes un patiesībā otrs cilvēks ir pārliecināts, ka tu nekādus sānsoļus nesper. Spēlītes ir jaukas, bet nu normas robežās. Pēdējā laikā esmu novērojis, ka šīs uzpūstās scēnas jau ir kļuvusi par attiecību sastāvdaļu un tas ir pilnīgā tundrā, jo pašiem neapzinoties, tās spēlītes kļūst par ikdienu un beigās neviens vairs nesaprot, kad otrs spēlē, kad viss ir pa īstam, kad joki, un vispār viss ir slikti, ļauni, gribas mirt, kāpt vantīs.

Nu novēlu tavā sievietes audzināšanas projektā jau laicīgi ieskaidrot, ka tu esi ticis tām spēlēm pāri, esi nobriedis un ar prieku akceptētu citādākas rotaļas.

Link to comment
Share on other sites

viņa tev gadījumā nesaka, ka viņai ir stingrs raksturs, es saku, ko domāju, es teicu, ka būs grūti ar mani?! smth like that? :D

man bija viena tāda, tādos brīžos, kad sāka bičīt, es vnm teicu. paskaties ko tu raksti, par ko ir viss šis stāsts?

un ja turpināja, tad teicu- tu labāk savu raksturu rādi citiem čaļiem, nevis savam draugam un tad pēc pāris min sekoja atvainošanās.

Link to comment
Share on other sites

Sajūta rodas ka Rīgā normālu sieviešu ir liels deficīts. Palasot šāda tipa tekstus, neesmu saskaries nekad personigi.

Bet ir visadi kuriozi no malas dzirdēti. Lielākās pērles, ko atceros, no stāstiem, no abiem dzimumiem.

1)Meitene ballite iemalko alko ka jau visi viesi. Kaut ka tas nonak lidz sex, akta laika sieviete pasaka, mosh tomer neturpināsim man tach ir draugs kuru es loti miilu. No 19-21 kaut kur tads vecums.

2)Kolege sudzas, jo vinas bijusais vinu joprojam neliek miera, sakot ka miil. Neskatoties uz to ka jau ir aprecejies ir berns, bet vienalga nevar no sirds izmest. Dotaja momentam abiem ir 26-27.

3) (Nezinu vai makskernieka stasts vai pattiesiba, bet lai ir jo to parbaudit nevar :) ) Drauga stasts, no viņa sex piedzīvojumiem, ka viena draudzene gribēja lai viņs ar zavetas desas lunki vinu apmierinatu :D. Protams story turpinajums bija ka to pasu desu vins atpakal leduskapi ielika, aizmirstot ka vecaki varetu notiesat ^.^.

4)Neesmu pētijis, vai lasījis. Draugs stāsta tas ir normāli ka sievietem uz krusu galiem ir nedaudz matiņi. Seit es nemaceju atbildet, jo ar tadam situacijam neesmu saskaries. (Pienemu ka hormonos kaut kads disbalanss).

Secinājums: Abi dzimumi mēdz būt labi :). Bet no otras puses ja kadam nebūtu tādu piedzīvojumu, domāju dzīve būtu garlaicīga.

Link to comment
Share on other sites

Sajūta rodas ka Rīgā normālu sieviešu ir liels deficīts. Palasot šāda tipa tekstus, neesmu saskaries nekad personigi.

Bet ir visadi kuriozi no malas dzirdēti. Lielākās pērles, ko atceros, no stāstiem, no abiem dzimumiem.

1)Meitene ballite iemalko alko ka jau visi viesi. Kaut ka tas nonak lidz sex, akta laika sieviete pasaka, mosh tomer neturpināsim man tach ir draugs kuru es loti miilu. No 19-21 kaut kur tads vecums.

2)Kolege sudzas, jo vinas bijusais vinu joprojam neliek miera, sakot ka miil. Neskatoties uz to ka jau ir aprecejies ir berns, bet vienalga nevar no sirds izmest. Dotaja momentam abiem ir 26-27.

3) (Nezinu vai makskernieka stasts vai pattiesiba, bet lai ir jo to parbaudit nevar :) ) Drauga stasts, no viņa sex piedzīvojumiem, ka viena draudzene gribēja lai viņs ar zavetas desas lunki vinu apmierinatu :D. Protams story turpinajums bija ka to pasu desu vins atpakal leduskapi ielika, aizmirstot ka vecaki varetu notiesat ^.^.

4)Neesmu pētijis, vai lasījis. Draugs stāsta tas ir normāli ka sievietem uz krusu galiem ir nedaudz matiņi. Seit es nemaceju atbildet, jo ar tadam situacijam neesmu saskaries. (Pienemu ka hormonos kaut kads disbalanss).

Secinājums: Abi dzimumi mēdz būt labi :). Bet no otras puses ja kadam nebūtu tādu piedzīvojumu, domāju dzīve būtu garlaicīga.

KO ES TIKKO IZLASĪJU? :ill::hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Rāznas doktornieci, jo čomam bija par mazu?

Spalvaini krūšu gali .. ^_^

Runājot par sieviešu raksturiem kā tādiem, neko nevar paredzēt un kas der vienai, citai nē. Katrai savi putni un mums ar to vienk. ir jāiemācas sadzīvot un to apspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

SuperRembo, nākamreiz ja stāsti zvejnieku stāstus, tad vismaz ar pārliecību, a tā, mēs neticam vēl vairāk, ja aiz katra otrā vārda seko, "es nezinu vai tā bija, bet man stāstija".

Es ta saku, jo ar sveci nelureju tur. Tapec es saku, ko zinu, bet nevaru galvu kila likt ka ta ir 100% taisniba.

Nav man melu detektora, vai vel nezin kaa, lai katra stastita stastu parbaudit uz faktiem :D.

Pat par saviem draugiem runajot, maz ko vins ir teicis.

Un visbeidzot, nav man ko darit ka stastus saceret ??

Kur es nezinu 100% tapec saku ka nav parlieciba ka ir patiesiba.

Ja kadam nepatik citi mani personigie dzives stasti nelasiet, vienkarsi man likas interesanti pastastit, dzives kuriozus.

Un es netaisos no adas list, lai pieradit ari savu stastu 100% patiesibu, jo ir situacijas kur nevelos robezu parkapt, kur var izskaitlot.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

parasti tie lielakie parbauditaji ir tie, kas pasi ir nolaidusi lazu un nav parliecinati, ka otrs nav darijis to pasu(varbut ne konkretajas attiecibas, bet pec pieredzes), spriez pec sevis.

jaa, nu pazinju daudz, labu pazinju mazak, precizak tikai viens un es butu dzilji viilies, ja tas butu vins ;)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...