Jump to content
GIGN Forum

Parunāsim par sievietēm


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Runājot par sieviešu raksturiem kā tādiem, neko nevar paredzēt un kas der vienai, citai nē. Katrai savi putni un mums ar to vienk. ir jāiemācas sadzīvot un to apspēlēt.

Varētu padomāt, ka vīrieši ir bez tarakāniem , glupībām, neloģiskām rīcībām un ar ļoti labi strādājošām smadzenēm.

Palasot jūsu stāstus, jābrīnās, kur jūs tādus monstrus varat atrast. Lai gan, ja jau ar tādiem cilvēkiem pinas, tad jau nav nemaz tādi monstri.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kādai manai paziņai (lasīt Kr1patam) ir problēmas ar sievietēm. Jā, viņš nespēj pienācīgi tikt ar šo radušos situlāciju galā - tātad stāstu - kāda jauka dāma grib būt viņa vienīgā un īstā, bet viņš nespēj tikt galā ar spriedzi kāda ir viņu attiecībās, viņš nevēlās šīs attiecības un nezin kā tās pārtraukt. Viņš nosūtija viņai šādu SMS/vēstuli, jautājums jūms džentelmeņi - vai viņš rīkojies pareizi un kā jūs rīkotos viņa vietā?

6:58 PM - Kr1pats | abcdefuck: Es nezinu, vai tev arii taa liekas. bet man vismaz ir taa.

Man nav iisti taa sajuuta, kaadai vajadzeetu buut.

Iespejams, esam parak atshkjiriigi....

Link to comment
Share on other sites

Kādai manai paziņai (lasīt Kr1patam) ir problēmas ar sievietēm. Jā, viņš nespēj pienācīgi tikt ar šo radušos situlāciju galā - tātad stāstu - kāda jauka dāma grib būt viņa vienīgā un īstā, bet viņš nespēj tikt galā ar spriedzi kāda ir viņu attiecībās, viņš nevēlās šīs attiecības un nezin kā tās pārtraukt. Viņš nosūtija viņai šādu SMS/vēstuli, jautājums jūms džentelmeņi - vai viņš rīkojies pareizi un kā jūs rīkotos viņa vietā?

sporta krūšturi vnk nav priekš manis

Link to comment
Share on other sites

Lieta sekojoša - esam pazīstami ar vienu dūdu jau labu laiku, kad sagribas, tad dodam ziņu un tiekamies (friends with benefits n shit) , bet sūdi tādi, ka viņa man sāk taisīt kompotus un ņezahuj pompotus kad laižu prom uz nedēļu. Izskatās, ka grib kaut ko vairāk pa manu krānu. Ko darīt, ja negribu neko vairāk un lai paliek tā, kā ir? Neatsakos jau no ēdiena arī, protams. :D

Link to comment
Share on other sites

klau, internet, man jautājums. Uz kuru Vecrīgas klubu/bāru 4dien aiziet, lai atvilktu mājās kādu pussiju? 5 gadus bija draudzene, tagad esmu baigi ierūsējis un pat nezinu, kur meklēt. :D

Edited by g2b
Link to comment
Share on other sites

klau, internet, man jautājums. Uz kuru Vecrīgas klubu/bāru 4dien aiziet, lai atvilktu mājās kādu pussiju? 5 gadus bija draudzene, tagad esmu baigi ierūsējis un pat nezinu, kur meklēt. :D

Labāk pastāsti, kapēc izšķīries?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...